Mafia III

Problémy, zážitky, rady či pořádání LAN party

Moderátor: Baneshee

Odpovědět
Loki5567
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar
Registrován: 25. črc 2011

Re: Mafia III

Příspěvek od Loki5567 »

AllowedCry píše:Ja si to nekoupil a narozdil od nekoho sem si to zahral a hra to spatna neni :roll:
Právě proto, že sis hru nekoupil, potom bys věděl, že za hra za 1500Kč nemá být v tomto stavu, v jakém je :roll: Unesu hodně, ale co to jsem hrál, to jsem neviděl za dlouhé roky :lol:

Hra vyloženě špatná není, ale ten stav, to je bída :( Spousta chyb, AI je fakt hodně tupá, HW nároky úplně nesmyslné(to by ještě člověk překousl), jedu autem a narazil jsem do keříku, jak do zdi :lol: Příběh je slušný, ale ty nesmyslné side úkoly, abych se dostal dál, to mě až otrávilo :wink:

Za mě obrovská škoda, na Mafii jsem se těšil, ale toto není AAA titul. Za mě tak 4/10
CPU: AMD Ryzen 7 7800X3D // MB: MSI MAG X670E Tomahawk // RAM: G.Skill Trident Z5 Neo 4x16GB 6000Mhz@6000 30-38-38-96 // GPU: MSI RTX 3080 Gaming X Trio // Storage: Corsair SP510 480GB + Corsair SP510 960GB + Crucial Opal 1100 2TB // PSU: Corsair HX1000i + CableMod // Case: Phanteks EVOLV X // Cooling: EK Quantum Velocity + EK-Quantum Vector RTX 3080 + SC Protium 150 D5 Polished Silver + Alphacool NeXxXos X-Flow 360 + EK-CoolStream PE 360 + 6x NoiseBlocker NB-Eloop B12-PS PWM //
ketos
Začátečník
Začátečník
Registrován: 26. bře 2010
Bydliště: Bruntál

Re: Mafia III

Příspěvek od ketos »

Mafia Game ‏@mafiagame 8 hod.před 8 hodinami
PC Update: We just rolled out a hotfix on PC that addresses blurry rendering for some players, and other stability improvements.

Stahoval jsem 1,2Gb,ale zatím si počkám na další,než to nějak dají do provozu,abych to vydržel hrát :D
Still.Lord
Začátečník
Začátečník
Registrován: 15. črc 2007
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Mafia III

Příspěvek od Still.Lord »

Nekoupil a zahrál? Asi kamarád.... :roll:
CageJ
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar
Registrován: 31. bře 2011
Bydliště: Praha, Prešov
Kontaktovat uživatele:

Re: Mafia III

Příspěvek od CageJ »

co to update ? :)
AMD RYZEN 2700X 4.2GHz@watercooled, 32GB DDR4 2,8GHz, AsRock B450 GAMING K4, RIOTORO GOLD 650W; ASUS DUAL RTX 2060; CoolerMaster ML500; AMD RYZEN 3600X, NOCTUA NH-D15, ASUS STRIX B450-F GAMING, SuperFlower GK550, 32GB CL14 G.SKILL 3200, FRACTAL DESIGN XL R4, ASUS STRIX RTX 3080 OC; APPLE MacBook AIR M1 iPhone 12 Pro 128GB
Thellwin
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar
Registrován: 19. čer 2003
Bydliště: Satan City

Re: Mafia III

Příspěvek od Thellwin »

Po pár hodinách hraní musím říct, že mě to zatím baví. Jak mi to jede jsem už psal do tech threadu, nahodil jsem ten Reshade 5.1 a vypadá to fajn. Město vypadá zatím dobře, ježdění mě baví, přestřelky taky.

Co není úplně ok je AI nepřátel, kteří jsou fakt celkem retardovaný. Město se tváří jako všude přístupné, ale na některá místa, kam by se člověk na první pohled měl normálně dostat se prostě nedostane. Celkem mě to vytočilo při jedné honičce s poldama, kdy jsem před nima musel útect do vody, kus jsem uplaval a když už jsem nebyl v pátrání, tak jsem chtěl vylézt na břeh. Nešlo to, i když to byl normální břeh. Wtf?!
Goldnoob team proud member!
HEAD
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 27. lis 2005
Bydliště: Usti n/L
Kontaktovat uživatele:

Re: Mafia III

Příspěvek od HEAD »

Abych rek pravdu, tak jsem rozehral jednicku i trojku a jednicka mi prijde daleko lepsi.Prosedel jsem u toho celou noc :mrgreen:
CPU-Ryzen 7800X3D, MB-MSI X670E Tomahawk, RAM-64GB 6600mhz CL32@6400mhz CL30, GPU-RTX 4080Super 16GB, ZDROJ-Seasonic GX 850W, Monitor-LG OLED C1 48"
Vlastik80
Začátečník
Začátečník
Registrován: 18. zář 2007

Mafia 3 odpad nebo hra století?

Příspěvek od Vlastik80 »

:arrow: RECENZE - Mafia 3 porušuje vlastní pravidla, Tom Angelo by se za ní styděl (CDR)

> nejdřív bylo velké očekávání, není asi divu, takové jméno, pak velké zklamání, ale přijde mi, že si hra i tak špatně nestojí, dle statistik Steamu je průměrná, dle autorů recenzí nadprůměr, těžko říct, ale podle mě to odpad není, tak snad Mafia IV pokud bude naplní očekávání lépe, ale jde asi hlavně o to, kdo to bude dělat a co do toho dá :|
S.h.I.t.
Začátečník
Začátečník
Registrován: 09. čer 2007
Bydliště: Hradec Králové

Re: Mafia III

Příspěvek od S.h.I.t. »

zahral jsem si.... a ne, diky. Ja nevim, ale mame rok 2016. Ker co ho nejde projit ci projet autem? Prosim? To jako fakt?
AI tak tupa, za chlapovi odstrelite s tlumicem kolegu a jemu je to jedno, porad jen tupe cumi do prazdna a necha se sam odstrelit? Ani jednou je nenapadne, ze kdyz najdou mrtvolu, ze by meli zburcovat alarm a ne jen tupe koukat kolem sebe? AI na urovni zmrzly makrely fakt... Hrat to je realne nuda, protoze s pistoli s tlumicem projdete vsechny mise aniz by vas nekdo zaregistroval.
stoRmjE
Začátečník
Začátečník
Registrován: 18. čer 2015
Bydliště: Praha 2

Re: Mafia III

Příspěvek od stoRmjE »

Tak jsem měl možnost koupit hru za 500 (kdo by chtěl, jěště jsou nějaký kousky), tak mi to nedalo a šel do toho, zatim toho nelituji. Mám odehráno zatím jen 2 hodky a docela mě to i baví. Na začátku je hra spíše o videu než o samotné hře, ale o to mě to víc vtáhlo do děje, který je zatím hezky napsaný. Zatim mi hra jede pěkně a žádný fps propady nemám, ale je fakt že by si to zasloužilo lepší kabát. Asi je to hra spíše o příběhu než o volném ježdění jako v GTA, mafia ve volne jizdě toho moc nenabídne. Za 2 hodky jsem našel 2 bugy, první byl po chvilce, kdy jsem jel do banky a hra se přepla na video, tak ve videu jsem hned někoho u vrátnice přejel, což se objevilo i na youtubu a v garaži, leželi nějaký věci na stole, ovšem žádný stůl tam nebyl :).. Hraju to na Hard a na Simulaci.
Paul
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 15. srp 2004
Kontaktovat uživatele:

Re: Mafia III

Příspěvek od Paul »

Problém je že prvních pár hodin je příběhových a dobrých, a pak se to rozmělní a opakuje se furt dokola stejná mise akorát v jiných místech.
Ryzen 5800X3D, Gigabyte Aorus X470 Gaming, 2*8GB FlareX@3200, nVidia RTX 3080Ti, 500GB SSD Evo 970, 2TB Crucial MX500, 120GB M4 SSD, 2 * Samsung F1 1TB SATAII, A4-Tech A7, Panasonic ST50 55" Plasma, NEC 24WMGX3 24", Win10 64bit Home, Steam Deck

If you have been voting for politicians who promise to give you goodies at someone else's expense, then you have no right to complain when they take your money and give it to someone else, including themselves.
Thellwin
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar
Registrován: 19. čer 2003
Bydliště: Satan City

Re: Mafia III

Příspěvek od Thellwin »

Už jsem v dost pokročilé fazi hry a musím se přiznat, že mě to pořád baví. Hraju já stejnou hru, jako většina těch lidí, co na to nadává?

Město je hezky udělané a rozmanité, přestřelky mě baví, ježdění taky ... každej den si dám 2 až 3 hodky, "udělám" jednu čtvrť a je to fajn.

Po HW stránce taky bez problému, jede to hezky, vypadá to hezky, nesetkal jsem se s žádným zásadním bugem.
Goldnoob team proud member!
Swat
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 24. kvě 2005
Bydliště: Praha

Re: Mafia III

Příspěvek od Swat »

Já musím říct, že mě to taky baví. Mise si mixuju napřeskáčku, přestřelky jsou výborný, auta jsou fajn, postavy mi přijdou zajímavý, největší řízek mi přijde Vito Scaletta ze dvojky. Optimalizace mě osobně nepřijde nic moc, ale jede to, se zásadnějšíma bugama jsem se zatím nesetkal.
MB: Asrock Z370 Extreme4, CPU: Intel Core i5-8600K@5 GHz (SilentiumPC Navis PRO 240 AiO), RAM: 2x8 GB G.Skill DDR4 3200 MHz, GPU: Gigabyte RTX 2080 Gaming OC, HDD: SSD WD Blue 3D 1TB, Seagate IronWolf 6TB, DVD: Asus, PSU: Seasonic Focus Plus 850 Gold, CASE: Corsair T600 Graphite White Edition, MONITOR: BenQ XR3501, TV: 55" Samsung Q6FN
aircontact
Nováček
Nováček
Uživatelský avatar
Registrován: 21. bře 2015
Bydliště: Brno

Re: Mafia III

Příspěvek od aircontact »

Na to co se od Mafie 3 čekalo je to bohužel zklamání, ale zase tak hrozný jak se všude píše to není.
KubasCZ
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 16. pro 2011
Bydliště: Roudnice n/L

Re: Mafia III

Příspěvek od KubasCZ »

Mám nahráno přes 40 hodin a taky mě to tak nějak "drží". Každej den to zapnu alespoň na chvíli. Příběh i cutscény mi přijdou zvládnutý dobře, pěkně se to sleduje. Mise jsou sice repetetivní - dojeď, zabij, ukradni, znič, ale i tak to dělám vše poctivě, nic nepřeskakuju.. Ale na druhou stranu to člověk bere jako rutinu, což není úplně super požitek z hraní...

Technický zpracování za mě nic moc. Optimalizace pokulhává v centru města dost výrazně, kde framerate mi klesá k 40 FPS, jinak se to relativně drží na těch 60. Vzhledově se to naštěstí dá alespoň částečně doladit tím reshade + upravený config od někoho z vás (za to díky ;-) ), ale pocit "rozmazanosti" tam pořád je. Odlesky na chromových částech auta mi přijdou hrozný, jako by ten chrom byl brutálně matnej..

Neví někdo, zda neplánují nějaké další patche týkající se "rozmazanosti"?
CPU: AMD Ryzen 7 5800X3D, MB: MSI MPG X570 Gaming EDGE WIFI, GPU: MSI RTX 4070 Ti VENTUS 3X 12G OC, RAM: Corsair 32GB KIT DDR4 3200MHz CL16 Vengeance LPX, SSD: Intel 530 240GB, Samsung SSD 970 EVO 1TB, HDD: WD 750GB, CASE: Akasa Venom Toxic, PSU: Seasonic S12II-620 620W, MONITOR: 27" LG ultragear 27GL650F-B IPS + 27" LG UltraHD 4K + 24" Dell U2415 IPS, ZVUK: Microlab Solo6c + Sony Noise Cancelling WH-1000XM5, Klávesnice + myš: Logitech MX Keys + Logitech MX Master 3S, OS: Windows 11 Pro, NAS: Synology DS216j
rusty333
Začátečník
Začátečník
Registrován: 18. srp 2009
Bydliště: Brno

Re: Mafia III

Příspěvek od rusty333 »

Ja teda nemuzu prekousnout to ze mi hra na nejnizsi nastaveni jede 40-50 fps... na to jak to vypada "hrozne"... (snad to nejake patche spravi)... bez toho reshade to ani nemluvim.
Co se tyce mafie jako takove, tak z toho mafiansky feeling moc nemam. Docela lituji tech 650 co jsem za to dal :-D

edit: po par hodinach ten gameplay neni zas tak spatny, mesto teda vypada v noci 100x lip nez ve dne. Ale 30fps a potrhavani (nevim jak se to odborne jmenuje) pri jizde mestem je velmi neprijemne.
CPU: Core i7-8700K + SCYTHE Ninja 5 MB: ASRock Z370 Extreme 4 RAM: HyperX Predator DDR4 16GB 3200MHz VGA: MSI GTX1070 GAMING X M.2 SSD: Samsung 970 EVO 500GB SSD: 2x Samsung 840 256GB HDD: WD Green 2TB PSU: Seasonic Focus Plus Gold 550W Case: Fractal Define R4 Monitor: ViewSonic XG2402 + Dell U2412M Mouse: Logitech G403 + Razer Sphex Keyboard: SteelSeries 6GV2 Audio: HyperX Cloud, Microlab Solo 9C NAS: NETGEAR ReadyNAS 312 - 2x WD Red 3TB
Thellwin
Administrátor
Administrátor
Uživatelský avatar
Registrován: 19. čer 2003
Bydliště: Satan City

Re: Mafia III

Příspěvek od Thellwin »

Včera dohráno, za mě 9/10 bavilo mě to.
Goldnoob team proud member!
CageJ
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar
Registrován: 31. bře 2011
Bydliště: Praha, Prešov
Kontaktovat uživatele:

Re: Mafia III

Příspěvek od CageJ »

Inac, pribudol Cloud save.
AMD RYZEN 2700X 4.2GHz@watercooled, 32GB DDR4 2,8GHz, AsRock B450 GAMING K4, RIOTORO GOLD 650W; ASUS DUAL RTX 2060; CoolerMaster ML500; AMD RYZEN 3600X, NOCTUA NH-D15, ASUS STRIX B450-F GAMING, SuperFlower GK550, 32GB CL14 G.SKILL 3200, FRACTAL DESIGN XL R4, ASUS STRIX RTX 3080 OC; APPLE MacBook AIR M1 iPhone 12 Pro 128GB
oneil34
Nováček
Nováček
Registrován: 21. led 2012
Bydliště: Brno

Re: Mafia III

Příspěvek od oneil34 »

Tak sem právě taky dohrál a za mě nebylo takový utrpení jak každý píše, ale že bych si to zahral jako Mafii I několikrát dokola to asi nehrozí :P
Sobo
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 28. črc 2007
Bydliště: Bolatice

Re: Mafia III

Příspěvek od Sobo »

Kdo to jeste nezaregistroval - vysel patch. Ma pres 5GB, pridava moznost ohaknout Lincolna do ruznych typu obleceni, opravuje bugy, nejake optimalizace etc.
So, Lone Star, now you see that the Evil will always triumph, because Good is dumb! - Lord Dark Helmet @ Spaceballs
CageJ
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar
Registrován: 31. bře 2011
Bydliště: Praha, Prešov
Kontaktovat uživatele:

Re: Mafia III

Příspěvek od CageJ »

NICE! hned skusim!
AMD RYZEN 2700X 4.2GHz@watercooled, 32GB DDR4 2,8GHz, AsRock B450 GAMING K4, RIOTORO GOLD 650W; ASUS DUAL RTX 2060; CoolerMaster ML500; AMD RYZEN 3600X, NOCTUA NH-D15, ASUS STRIX B450-F GAMING, SuperFlower GK550, 32GB CL14 G.SKILL 3200, FRACTAL DESIGN XL R4, ASUS STRIX RTX 3080 OC; APPLE MacBook AIR M1 iPhone 12 Pro 128GB
Odpovědět

Zpět na „Hry a zábava“