Homefront: The Revolution

Problémy, zážitky, rady či pořádání LAN party

Moderátor: Baneshee

kotas
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 29. led 2006

Homefront: The Revolution

Příspěvek od kotas »

Co rikate na prvni info ke hre HOMEFRONT REVOLUTION?
http://www.guru3d.com/news-story/crytek ... ution.html

Obrázek

Kód: Vybrat vše

 Shame on crytek!It must be abolished.What u guys did with Crysis 3?I remember that me and my friend with GTX 295 werent able to play this game due its exclusive support for DX 11 capable hardware.
Alfajk
Začátečník
Začátečník
Registrován: 15. kvě 2009

Re: Homefront: The Revolution

Příspěvek od Alfajk »

neni se cemu divit,ja bych zadarmo taky nedelal a kdyz neplatej,tak hold smula...
CPU: AMD Ryzen 5 7600X@5,5GHz | GPU: ASUS TUF RTX 3070 GAMING 8GB@2000MHz | MB: ASUS PRIME X670-P WIFI | RAM: 32GB DDR5 6000MHz CL36 FURY EXPO | SSD: WD Black SN770 NVMe 2TB | PSU: Seasonic Focus GM-850 Gold | CPU Cooler: Noctua NH-D15 | Case: be quiet! Pure Base 500DX Black | OS: Win 10 Professional | Monitor: ASUS TUF Gaming VG27AQL1A
zumpar1234

Re: Homefront: The Revolution

Příspěvek od zumpar1234 »

Heh nakoniec to ani nevylezie von... :oops: Crytek je vo velkych financnych problemoch sice sa nie je comu divit nakolko expandovali ako keby chceli dobit svet a pritom hry ktore vyprodukovali tomu vobec neodpovedali v ziskovosti a ani pocte a ich F2P model ten tomu nasadil korunu. :mrgreen: Kazdopadne je velmi smutne ze tvorcovia Crysisu su v takych problemoch.
Alfajk
Začátečník
Začátečník
Registrován: 15. kvě 2009

Re: Homefront: The Revolution

Příspěvek od Alfajk »

meli zustat u enginu + tech demo ala crysis,rostli moc rychle a prepiskli to...ta jajich MOBA hra vypada jako total fail uz na prvni pohled,to nikdo hrat nebude,warface strilecka je taky peknej sranec s pay2win a ryse,to je pribeh sam pro sebe
CPU: AMD Ryzen 5 7600X@5,5GHz | GPU: ASUS TUF RTX 3070 GAMING 8GB@2000MHz | MB: ASUS PRIME X670-P WIFI | RAM: 32GB DDR5 6000MHz CL36 FURY EXPO | SSD: WD Black SN770 NVMe 2TB | PSU: Seasonic Focus GM-850 Gold | CPU Cooler: Noctua NH-D15 | Case: be quiet! Pure Base 500DX Black | OS: Win 10 Professional | Monitor: ASUS TUF Gaming VG27AQL1A
Paul
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 15. srp 2004
Kontaktovat uživatele:

Re: Homefront: The Revolution

Příspěvek od Paul »

Na steamu do neděle zadarmo, vyšel patch 2.0, jsem docela zvědav protože samotná hra je prý dobrá, jen vyšla v blbém technickém stavu.
Ryzen 5800X3D, Gigabyte Aorus X470 Gaming, 2*8GB FlareX@3200, nVidia RTX 3080Ti, 500GB SSD Evo 970, 2TB Crucial MX500, 120GB M4 SSD, 2 * Samsung F1 1TB SATAII, A4-Tech A7, Panasonic ST50 55" Plasma, NEC 24WMGX3 24", Win10 64bit Home, Steam Deck

If you have been voting for politicians who promise to give you goodies at someone else's expense, then you have no right to complain when they take your money and give it to someone else, including themselves.
HEAD
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 27. lis 2005
Bydliště: Usti n/L
Kontaktovat uživatele:

Re: Homefront: The Revolution

Příspěvek od HEAD »

CPU-Ryzen 7800X3D, MB-MSI X670E Tomahawk, RAM-64GB 6600mhz CL32@6400mhz CL30, GPU-Sapphire 6800XT 16GB, ZDROJ-Seasonic GX 850W, Monitor-LG OLED C1 48"
Paul
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 15. srp 2004
Kontaktovat uživatele:

Re: Homefront: The Revolution

Příspěvek od Paul »

Hele tahle hra je naprosto super. Taková kombinace FarCry a STALKERa, říznutá HL2.
Skvěle atmosférická s výbornou grafikou a příjemným smyslem pro detail.

Nahrál jsem pár videí, max detaily, 60fps

https://www.youtube.com/watch?v=weXgxB3PevE
https://www.youtube.com/watch?v=xQArLbZiR6s
https://www.youtube.com/watch?v=I0MUKUqfpPk

Kdo si chce zahrát super first person akci, doporučuju. Před Homefrontem jsem dohrál Division, a Homefront je mnohem lepší, zajímavější hra.
Ryzen 5800X3D, Gigabyte Aorus X470 Gaming, 2*8GB FlareX@3200, nVidia RTX 3080Ti, 500GB SSD Evo 970, 2TB Crucial MX500, 120GB M4 SSD, 2 * Samsung F1 1TB SATAII, A4-Tech A7, Panasonic ST50 55" Plasma, NEC 24WMGX3 24", Win10 64bit Home, Steam Deck

If you have been voting for politicians who promise to give you goodies at someone else's expense, then you have no right to complain when they take your money and give it to someone else, including themselves.
Pepa1
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Registrován: 10. srp 2005

Re: Homefront: The Revolution

Příspěvek od Pepa1 »

Paul píše:....Kdo si chce zahrát super first person akci, doporučuju. Před Homefrontem jsem dohrál Division, a Homefront je mnohem lepší, zajímavější hra.
Potvrzuji výše uvedené, po recenzi zde: http://pctuning.tyden.cz/multimedia/hry ... i-revoluce jsem k tomu z kraje přistupoval skepticky. Změnil jsem však názor, hraje se to velmi dobře, je tam příběh a občas se u toho musí přemýšlet :) I když to není bez chyby, tak na tu bídu co je na poli singleplayerových fps her je to dnes nadstandart. Navíc s češtinou (titulky). Takže za mně jednoznačně doporučuji. Co se týče nastavení grafiky, tak jsem se nakonec po různým testování ustálil na používání vše na max. mimo stínů (vysoké) a motion blure (nízké), dále jsem dal antialiasing na disable protože všechny nabízené režimy ve volbách nastavení neskutečně rozmazávali obraz a použil jsem radši sweetFX se zapnutým SMAA a textury jsou ostré jak břitva :)
Paul
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 15. srp 2004
Kontaktovat uživatele:

Re: Homefront: The Revolution

Příspěvek od Paul »

A mimochodem hra je teď ve slevě za 12 eur včetně všech DLC
https://www.humblebundle.com/store/home ... ter-bundle

Ty DLC jsem předevčírem dohrál, cca 6 hodin a jsou dobrý, jedno je prequel a dvě jsou jako epilog, doporučuju. Celkově je tahle hra hrozně příjemný překvapení.
Ryzen 5800X3D, Gigabyte Aorus X470 Gaming, 2*8GB FlareX@3200, nVidia RTX 3080Ti, 500GB SSD Evo 970, 2TB Crucial MX500, 120GB M4 SSD, 2 * Samsung F1 1TB SATAII, A4-Tech A7, Panasonic ST50 55" Plasma, NEC 24WMGX3 24", Win10 64bit Home, Steam Deck

If you have been voting for politicians who promise to give you goodies at someone else's expense, then you have no right to complain when they take your money and give it to someone else, including themselves.
durod
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 01. úno 2005

Re: Homefront: The Revolution

Příspěvek od durod »

@Pepa1,
Ktery pouzivas sweetFX, mozes hodit odkaz pls?

@Paul, diky za typ
i5 2500K, 16GB RAM, HD7750
Pepa1
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Registrován: 10. srp 2005

Re: Homefront: The Revolution

Příspěvek od Pepa1 »

durod píše:@Pepa1,
Ktery pouzivas sweetFX, mozes hodit odkaz pls?
Omlouvám se že reaguji až teď...
používám SweetFX 2.0 bez instalace, jen nakopírovaný do složky s hrou a preset je myslím z COD AW (zkoušel jsem jich víc a tento se mi líbil nejvíc). Upnu to večer někam na net a pošlu Ti SZ...

Jinak hraji poslední DLC a jak je to v exteriérech tak mi to připomíná starý dobrý HL2. Prostě mňamka :) Takhle vypadat celá hra, tak si chrochtám ;-)

Apropo...měl bych dotaz, jelikož bych chtěl některý pasáže udělat potichu, nevíte jak se tiše zbavit toho šmejda "pátrače" ??
Swat
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 24. kvě 2005
Bydliště: Praha

Re: Homefront: The Revolution

Příspěvek od Swat »

Tak jsem koupil vč. všech dlc a celkem zírám. Netvrdim, že to je mega pecka, ale na rovinu říkám, že si dost spravuju chuť po lunaparku jménem Far Cry 5. A moc nechápu, proč ta hra v recenzích dopadla tak, jak dopadla. Že vyšla ve špatnym technickym stavu jsem se dočetl na několika místech. Teď po patchích je situace zcela jiná. Je to atmosférický jak prase, postavy mi zatím nepřijdou nevýrazný, jak se tvrdí v recenzích, osobně mám rád ve hrách looting a crafting, takže toho je tu taky dost. Ale hlavně pocit nebezpečí, který číhá za každym rohem, přestřelky jsou hodně intenzivní a celkovej dojem je zatím víc, než pozitivní.

Obávám se, že ta hra nebyla drtivou většinou hráčů pochopena. Dneska jakmile se člověk od úvodního intra nechopí zbraně a nezačne kosit panáky po desítkách, je hra prohlášena za nudnou. Přitom hlavní kouzlo týhle hry je právě v tom, že přestřelka v ulicích Philadelphie může začít prakticky kdykoliv, ale kolikrát třeba nezačne, protože se schovám, něco obejdu, počkám, až přejde severokorejská patrola apod. Včera jsem hrál asi 3 hodiny a jen kroutil hlavou, čím se ta hra tak provinila, že v recenzích dopadla tak blbě.

Trochu scífko, moje oblíbený postapo, žádný drogy, halucinace, zatím mě ta hra nikam nenatlačila a nechává mě, ať si jí zkoumám, jak chci. Zatímco FC5 mě s železnou pravidelností nechal sám zajmout, za což jsem tu hru nenáviděl - nejdebilnější herní mechanizmus, dávat hráči neustále najevo, že vlastně to, co dělá, je úplně na hovno. Za mě je Homefront The Revolution lepší hrou, než Far Cry 5 - pusťte se do mě 8) Nedávno jsem si po letech prošel první Homefront a po přečtení několika článků a diskuzí jsem do dvojky nakonec šel a rozhodně nelituju.
MB: Asrock Z370 Extreme4, CPU: Intel Core i5-8600K@5 GHz (SilentiumPC Navis PRO 240 AiO), RAM: 2x8 GB G.Skill DDR4 3200 MHz, GPU: Gigabyte RTX 2080 Gaming OC, HDD: SSD WD Blue 3D 1TB, Seagate IronWolf 6TB, DVD: Asus, PSU: Seasonic Focus Plus 850 Gold, CASE: Corsair T600 Graphite White Edition, MONITOR: BenQ XR3501, TV: 55" Samsung Q6FN
Paul
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 15. srp 2004
Kontaktovat uživatele:

Re: Homefront: The Revolution

Příspěvek od Paul »

Swat objevil ameriku (doslova :-D ), hlavně že jsem tady o tom psal dva roky zpátky :mrgreen:

Je to super, znatelně atmosféričtější a zajímavější než všechny FC kromě dvojky.

Bohužel ten technickej stav při vydání byl fakt tristní, ale dneska to šlape perfektně.
Ryzen 5800X3D, Gigabyte Aorus X470 Gaming, 2*8GB FlareX@3200, nVidia RTX 3080Ti, 500GB SSD Evo 970, 2TB Crucial MX500, 120GB M4 SSD, 2 * Samsung F1 1TB SATAII, A4-Tech A7, Panasonic ST50 55" Plasma, NEC 24WMGX3 24", Win10 64bit Home, Steam Deck

If you have been voting for politicians who promise to give you goodies at someone else's expense, then you have no right to complain when they take your money and give it to someone else, including themselves.
Swat
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 24. kvě 2005
Bydliště: Praha

Re: Homefront: The Revolution

Příspěvek od Swat »

Tak já o tý hře vím, ale prostě jsem se k ní dostal až teď, protože prostě Fallout 4, Witcher (ještě jsem ho nedohrál), do toho moje srdcovky Euro Truck + American Truck Sims, teď KCD atd. Před tejdnem jsem nainstaloval první Homefront, kterej je sice krátkej, ale dobrej. Pak jsem si řekl, že se porozhlídnu, jaký jsou ohlasy na dvojku. Recenze prostě 5/10, max 6/10, komenty na fórech ode zdi ke zdi. Mrknul na gameplay videa, narazil na pár komentů od lidí, co evidentně milujou survival/exploration a usoudil jsem, že mě pětkový recenze asi nemusej moc trápit a měl jsem pravdu.
MB: Asrock Z370 Extreme4, CPU: Intel Core i5-8600K@5 GHz (SilentiumPC Navis PRO 240 AiO), RAM: 2x8 GB G.Skill DDR4 3200 MHz, GPU: Gigabyte RTX 2080 Gaming OC, HDD: SSD WD Blue 3D 1TB, Seagate IronWolf 6TB, DVD: Asus, PSU: Seasonic Focus Plus 850 Gold, CASE: Corsair T600 Graphite White Edition, MONITOR: BenQ XR3501, TV: 55" Samsung Q6FN
heroik
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 28. říj 2009

Re: Homefront: The Revolution

Příspěvek od heroik »

předpokládám, že když mě narozdíl od vás fc5 bavilo hodně, tak tohle mě asi nechytne.. :-D
HEAD
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 27. lis 2005
Bydliště: Usti n/L
Kontaktovat uživatele:

Re: Homefront: The Revolution

Příspěvek od HEAD »

Hra je dobra, ale mozna az moc dlouha.Clovek dela porad to stejny a casem to omrzi.Nikdy jsem ji nedohral.
Jen cutsceny maj vic nez 3hodiny co jsem koukal.. :)
CPU-Ryzen 7800X3D, MB-MSI X670E Tomahawk, RAM-64GB 6600mhz CL32@6400mhz CL30, GPU-Sapphire 6800XT 16GB, ZDROJ-Seasonic GX 850W, Monitor-LG OLED C1 48"
Swat
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 24. kvě 2005
Bydliště: Praha

Re: Homefront: The Revolution

Příspěvek od Swat »

heroik píše:předpokládám, že když mě narozdíl od vás fc5 bavilo hodně, tak tohle mě asi nechytne.. :-D
Hele tohle mě taky napadlo a asi jsi na to taky kápnul, no. Koho bavil FC5, tak toho tempo týhle hry neuspokojí a naopak. Já se řadím ke druhý skupině, kdy mě tempo FC5 přijde přepálený, takže si teď užívám o trochu věrohodnější zážitek.
MB: Asrock Z370 Extreme4, CPU: Intel Core i5-8600K@5 GHz (SilentiumPC Navis PRO 240 AiO), RAM: 2x8 GB G.Skill DDR4 3200 MHz, GPU: Gigabyte RTX 2080 Gaming OC, HDD: SSD WD Blue 3D 1TB, Seagate IronWolf 6TB, DVD: Asus, PSU: Seasonic Focus Plus 850 Gold, CASE: Corsair T600 Graphite White Edition, MONITOR: BenQ XR3501, TV: 55" Samsung Q6FN
Pepa1
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Registrován: 10. srp 2005

Re: Homefront: The Revolution

Příspěvek od Pepa1 »

Mě hra celkem bavila, vcelku bavil i příběh, takže jsem jí dohrál...
Swat
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 24. kvě 2005
Bydliště: Praha

Re: Homefront: The Revolution

Příspěvek od Swat »

Tak jsem zase popojel a nadšení zatím neopadá. Ta hra je zatím fakt velmi slušná. Takový ty kecy recenzentů, že se tam furt dělá jedno a totéž, to fakt neberu. Protože v jaký hře se nedělá jedno a totéž? Prostě mám danej určitej počet aktivit na mapě a ty dělám, je to tak v každý hře, tzn. 'dělá se tam furt to samý' se dá prohlásit prakticky o každý hře.

Ta hra má v sobě obrovskej potenciál, kterej je jen třeba objevit a zužitkovat. Hraček má hráč k dispozici celkem dost, teď jsem se dost vyřádil s výbušnym autem na vysílačku. V tutoriálu jasně píšou, že se hráč musí naučit, jak bejt správnej resistance fighter. Že si musí osvojit partyzánský praktiky, techniky 'hit and run' atd. A ono to fakt funguje, kolikrát jsem někde zaškodil, sejmul pár korejců a ztratil se v ruinách. A ve výsledku to má skvělou atmosféru a každá akce je napínavá, protože člověk nikdy neví, jestli mu vlastně vyjde. Ty takedowny jsou taky boží.

Tohle je s trochou nadsázky simulátor partyzána - škoda, že to nikdo z recenzentů nepoznal.
MB: Asrock Z370 Extreme4, CPU: Intel Core i5-8600K@5 GHz (SilentiumPC Navis PRO 240 AiO), RAM: 2x8 GB G.Skill DDR4 3200 MHz, GPU: Gigabyte RTX 2080 Gaming OC, HDD: SSD WD Blue 3D 1TB, Seagate IronWolf 6TB, DVD: Asus, PSU: Seasonic Focus Plus 850 Gold, CASE: Corsair T600 Graphite White Edition, MONITOR: BenQ XR3501, TV: 55" Samsung Q6FN
Paul
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 15. srp 2004
Kontaktovat uživatele:

Re: Homefront: The Revolution

Příspěvek od Paul »

Zrovna Homefront je o dost méně repetetivní než FarCry, už proto jak kombinuje red zones (open warfare), yellow zones (záškodnictví, civilové) a příběhový mise.

Navíc ten gunplay - je tu nejvýživnější sniperovka od FC2.
Ryzen 5800X3D, Gigabyte Aorus X470 Gaming, 2*8GB FlareX@3200, nVidia RTX 3080Ti, 500GB SSD Evo 970, 2TB Crucial MX500, 120GB M4 SSD, 2 * Samsung F1 1TB SATAII, A4-Tech A7, Panasonic ST50 55" Plasma, NEC 24WMGX3 24", Win10 64bit Home, Steam Deck

If you have been voting for politicians who promise to give you goodies at someone else's expense, then you have no right to complain when they take your money and give it to someone else, including themselves.
Odpovědět

Zpět na „Hry a zábava“