Dying Light (PC/konzole)

Problémy, zážitky, rady či pořádání LAN party

Moderátor: Baneshee

Odpovědět
zhor
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 26. čer 2005
Bydliště: Liberec

Re: Dying Light (PC/konzole)

Příspěvek od zhor »

Ten Following jeste nemam, me zatim bavi i ta puvodni hra, armady nemrtvaku za krasnyho letniho dne, to ma svou jedinecnou atmosferu (nocnim misim se radeji vyhejbam - bojim se tmy). Mimo to experimentuju s modama a tim si zabavu prodluzuju, kez by vsechny hry mely takhle skvele vyreseny modovani...
nou
Začátečník
Začátečník
Registrován: 11. pro 2009

Re: Dying Light (PC/konzole)

Příspěvek od nou »

Dnes uz clovek ani nezozenie krabicovku bez steamu https://steamcommunity.com/app/239140/d ... 475293016/
racecar
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 04. kvě 2014
Bydliště: Košice

Re: Dying Light (PC/konzole)

Příspěvek od racecar »

A to je problem? Pre mna +
"Nepochválím-li se sám, nikdo jiný to za mě neudělá."
KubasCZ
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 16. pro 2011
Bydliště: Roudnice n/L

Re: Dying Light (PC/konzole)

Příspěvek od KubasCZ »

Mám odehráno v DLC asi 8 hodin.. A za mě zatím super.. Oproti původním dvoum mapám je "venkov" větší, hezky zpracovaný. Je vidět, že si s tím dali práci a negenerovali jen repetetivní nudnou mapu, resp. to tak na mě aspoň nepůsobí..

Na venkově žije několik komunit pro které se plní questy, čímž stoupá reputace, která je potřebná pro splnění hlavní příběhové kampaně. Přibyly dva nové skill tree - legend a driver.. Přijde mi ale, že taky dost stoupla obtížnost, mám vytuněný meč s 2,5k dmg a stejně plno obyčejných zombíků nedávám na jednu ránu.. Původní 3 skill tree mám vymaxované a občas se i tak ve dne zapotím.

Co se týče samotné bugyny, tak bez ní by tohle DLC bylo hrozně zdlouhavé. Tím, že je mapa obrovská, tak je jízda nezbytná. Bugyna se dá tunit buď nákupem dílů, nebo postupně kdy si skillujete Driver tree, tak můžete vyrábět určité úrovně dílů (pneu, turbo, motor, tlumiče a brzdy). Jednotlivé úrovně jsou na jízdních vlastnostech vcelku znát. Bugyna jezdí na benzín, takže si musíte hlídat, aby vám nedošel.. Nicméně pohybuju se kolem pár benzínek, takže vždy natankuju plnou a ještě si vemu do zásob, takže zatím s tím vysloveně problém není, jen si to hlídat. Jednotlivé díly se opotřebovávají, takže je potřeba je opravovat stejným způsobem jako zbraně s tím, že je potřeba na to "speciálních" součástek, aby šlo opravovat..

Za mě asi nejlepší DLC k původní hře, jaké jsem kdy hrál. (Zaklínačovo DLC jsem zatím koupil, ale ještě nerozehrál, takže pak možná změnim názor :D )
CPU: AMD Ryzen 7 5800X3D, MB: MSI MPG X570 Gaming EDGE WIFI, GPU: MSI RTX 4070 Ti VENTUS 3X 12G OC, RAM: Corsair 32GB KIT DDR4 3200MHz CL16 Vengeance LPX, SSD: Intel 530 240GB, Samsung SSD 970 EVO 1TB, HDD: WD 750GB, CASE: Akasa Venom Toxic, PSU: Seasonic S12II-620 620W, MONITOR: 27" LG ultragear 27GL650F-B IPS + 27" LG UltraHD 4K + 24" Dell U2415 IPS, ZVUK: Microlab Solo6c + Sony Noise Cancelling WH-1000XM5, Klávesnice + myš: Logitech MX Keys + Logitech MX Master 3S, OS: Windows 11 Pro, NAS: Synology DS216j
Paul
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 15. srp 2004
Kontaktovat uživatele:

Re: Dying Light (PC/konzole)

Příspěvek od Paul »

Ten názor změníš dvakrát, nejdřív u Hearts of Stone a pak u Blood and Wine :D

Ale věřím že Following je perfektní, Techland rulujou. Teď hraju Tomb Raider ale nemůžu se dočkat na DL a Following :)
Ryzen 5800X3D, Gigabyte Aorus X470 Gaming, 2*8GB FlareX@3200, nVidia RTX 3080Ti, 500GB SSD Evo 970, 2TB Crucial MX500, 120GB M4 SSD, 2 * Samsung F1 1TB SATAII, A4-Tech A7, Panasonic ST50 55" Plasma, NEC 24WMGX3 24", Win10 64bit Home, Steam Deck

If you have been voting for politicians who promise to give you goodies at someone else's expense, then you have no right to complain when they take your money and give it to someone else, including themselves.
KubasCZ
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 16. pro 2011
Bydliště: Roudnice n/L

Re: Dying Light (PC/konzole)

Příspěvek od KubasCZ »

Odehrál jsem zase pár hodin a musím říct, že hlavní příběh je vcelku hodně krátký, nicméně pořád je tam spoustu obsahu okolo, takže mě osobně to na těch 20 hodin minimálně zabaví..
CPU: AMD Ryzen 7 5800X3D, MB: MSI MPG X570 Gaming EDGE WIFI, GPU: MSI RTX 4070 Ti VENTUS 3X 12G OC, RAM: Corsair 32GB KIT DDR4 3200MHz CL16 Vengeance LPX, SSD: Intel 530 240GB, Samsung SSD 970 EVO 1TB, HDD: WD 750GB, CASE: Akasa Venom Toxic, PSU: Seasonic S12II-620 620W, MONITOR: 27" LG ultragear 27GL650F-B IPS + 27" LG UltraHD 4K + 24" Dell U2415 IPS, ZVUK: Microlab Solo6c + Sony Noise Cancelling WH-1000XM5, Klávesnice + myš: Logitech MX Keys + Logitech MX Master 3S, OS: Windows 11 Pro, NAS: Synology DS216j
nou
Začátečník
Začátečník
Registrován: 11. pro 2009

Re: Dying Light (PC/konzole)

Příspěvek od nou »

Tak Following dohrane a musim povedat ze tie dva mozne konce su bad and fucked (vlastne existuje este jeden tajny).
RaZZoR
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 31. kvě 2004
Bydliště: Soběslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Dying Light (PC/konzole)

Příspěvek od RaZZoR »

Mám rozehráno, 90% story. Venkov je parádní a skvěle vytvořenej, bugina je obrovský plus a dobře se ovládá, potěšej i nový zbraně a celkově je to vypilovaný na maximum. Jediný, co mě otravuje, sou bombeři v polích, který se spawnujou v okolí buginy a výbuchem vždycky přilákaj 4-5 viralů. To už je otravný.
KubasCZ
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 16. pro 2011
Bydliště: Roudnice n/L

Re: Dying Light (PC/konzole)

Příspěvek od KubasCZ »

Souhlas, to bych bral asi jako jediný "vážný" mínus hry.. Jinak dohráno po více jak 27 hodinách.. A ještě mi tam něco málo zbylo, hlavně volatile hive..

Jinak těch 90% hry tam je docela dlouho, resp. po splnění několika questů tam je pořád 90%, ale i tak je to na DLC vcelku dlouhej příběh..
CPU: AMD Ryzen 7 5800X3D, MB: MSI MPG X570 Gaming EDGE WIFI, GPU: MSI RTX 4070 Ti VENTUS 3X 12G OC, RAM: Corsair 32GB KIT DDR4 3200MHz CL16 Vengeance LPX, SSD: Intel 530 240GB, Samsung SSD 970 EVO 1TB, HDD: WD 750GB, CASE: Akasa Venom Toxic, PSU: Seasonic S12II-620 620W, MONITOR: 27" LG ultragear 27GL650F-B IPS + 27" LG UltraHD 4K + 24" Dell U2415 IPS, ZVUK: Microlab Solo6c + Sony Noise Cancelling WH-1000XM5, Klávesnice + myš: Logitech MX Keys + Logitech MX Master 3S, OS: Windows 11 Pro, NAS: Synology DS216j
RaZZoR
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 31. kvě 2004
Bydliště: Soběslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Dying Light (PC/konzole)

Příspěvek od RaZZoR »

Ty zkurvený líhně sou docela těžký. Kosil sem je tam jakou dobu a vyplejtval hromadu munice, než sem přišel na to, že primárně musim zabít ty zmetky, co sou "připojený" k líhni. A i pak se tam furt rojili. Chce to se v legend skillech pořádně namaxovat a pak je tam vyřezat. Ale namaxovat legend skilly bude tak na půl roku hraní :mrgreen:
KubasCZ
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 16. pro 2011
Bydliště: Roudnice n/L

Re: Dying Light (PC/konzole)

Příspěvek od KubasCZ »

No vzhledem k možnému levelu snad 200 asi i jo :D Na tý líhně doporučují jít v noci.. Ale na to nemám zase koule :D
CPU: AMD Ryzen 7 5800X3D, MB: MSI MPG X570 Gaming EDGE WIFI, GPU: MSI RTX 4070 Ti VENTUS 3X 12G OC, RAM: Corsair 32GB KIT DDR4 3200MHz CL16 Vengeance LPX, SSD: Intel 530 240GB, Samsung SSD 970 EVO 1TB, HDD: WD 750GB, CASE: Akasa Venom Toxic, PSU: Seasonic S12II-620 620W, MONITOR: 27" LG ultragear 27GL650F-B IPS + 27" LG UltraHD 4K + 24" Dell U2415 IPS, ZVUK: Microlab Solo6c + Sony Noise Cancelling WH-1000XM5, Klávesnice + myš: Logitech MX Keys + Logitech MX Master 3S, OS: Windows 11 Pro, NAS: Synology DS216j
Butch
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 17. črc 2003
Bydliště: Praha

Re: Dying Light (PC/konzole)

Příspěvek od Butch »

Tak jsem si vyzkousel puvodni hru pres family share od kolegy a je to super.
Dneska jsem si obj

PC Dying Light The Following: Enhanced Edition

Chtel bych se zeptat, jsou tam i nejake strelne zbrane pak pozdeji?
Nerikam ze me melecko nebavi, ale obcas by to chtelo i zmenu :-)
Intel i7 3770K@4,2GHz(1,3V)+Coolink Corator DS, Asus Maximu​s IV GENE​-Z, ASUS Geforce GTX 1070 Strix 8GB, 16GB RAM Kingston, Samsung SSD 850 EVO 500GB+250GB, Samsung F3 1TB, WD RED 8TB, Fractal Arc Mini, Benq VW2420H, CM Silent Pro M2-720W, Logitech G502 proteus spectrum, Logitech Z-2300, Xbox ONE S gamepad, Logitech G11, Creative Sound Blaster X-Fi HD USB SBX, Lian-Li BZ-H06
RaZZoR
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 31. kvě 2004
Bydliště: Soběslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Dying Light (PC/konzole)

Příspěvek od RaZZoR »

V původní hře bylo jen pár zbraní, jako dvojka brokovnice, dvě pušky a pistole. Following přidává další brokovnice, kuš, samopaly, kolty, takže je z čeho střílet. Opakovací brokovnice byla jasná volba na noční výpravy nebo líhně, ale po tom, co sem narazil na zlatou dvojku brokovnici, co má s 2 bodama v legend skillech 5100 damage, je to jasnej favorit na lov obrněnejch a velkejch zombíků. :twisted:
Musim namaxovat legend skill na zbraně, to pak bude mít takovej damage, že to ani nespočítám. Už teď klasický zombíky jednou střelou rozmetám na sračky a lítaj vzduchem. :mrgreen:
Butch
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 17. črc 2003
Bydliště: Praha

Re: Dying Light (PC/konzole)

Příspěvek od Butch »

A naboju je dost? Uz se nemuzu dockat az si to zaparim
Intel i7 3770K@4,2GHz(1,3V)+Coolink Corator DS, Asus Maximu​s IV GENE​-Z, ASUS Geforce GTX 1070 Strix 8GB, 16GB RAM Kingston, Samsung SSD 850 EVO 500GB+250GB, Samsung F3 1TB, WD RED 8TB, Fractal Arc Mini, Benq VW2420H, CM Silent Pro M2-720W, Logitech G502 proteus spectrum, Logitech Z-2300, Xbox ONE S gamepad, Logitech G11, Creative Sound Blaster X-Fi HD USB SBX, Lian-Li BZ-H06
RaZZoR
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 31. kvě 2004
Bydliště: Soběslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Dying Light (PC/konzole)

Příspěvek od RaZZoR »

U sebe jich moc tahat nemůžeš a poměrně rychle ubejvaj, ale nouze neni. Daj se nakupovat u každýho obchodníka. Dost často ale budeš preferovat tichý vraždění, jelikož střelba láká rychlý agresivní zombíky (virals) a přitahuje pozornost všech ostatních.
Butch
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 17. črc 2003
Bydliště: Praha

Re: Dying Light (PC/konzole)

Příspěvek od Butch »

No to me docela dostalo, jsem prosel prologem a najednou na me bezeli zombici celkem rychle, coz jsem vubec necekal.

Nicmene jako fanda Walking Dead a podobnych mi prijdou zombici v Dying Light pomerne inteligentni.
Vyjdou schody, prelezou zabradli atd.. ne jako v serialu kde jen tupe jdou za masem nebo narazi do zdi a dal jim to nejde :-D
Intel i7 3770K@4,2GHz(1,3V)+Coolink Corator DS, Asus Maximu​s IV GENE​-Z, ASUS Geforce GTX 1070 Strix 8GB, 16GB RAM Kingston, Samsung SSD 850 EVO 500GB+250GB, Samsung F3 1TB, WD RED 8TB, Fractal Arc Mini, Benq VW2420H, CM Silent Pro M2-720W, Logitech G502 proteus spectrum, Logitech Z-2300, Xbox ONE S gamepad, Logitech G11, Creative Sound Blaster X-Fi HD USB SBX, Lian-Li BZ-H06
tmaven
Začátečník
Začátečník
Registrován: 26. kvě 2007
Bydliště: Havířov/Ostrava/Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Dying Light (PC/konzole)

Příspěvek od tmaven »

Katana 3k dmg + napoj. A to jsou pak jatka.
Rad pouzivam i luk, ale dokud clovek nevymaxuje legend tree na dmg, tak je to takove hlazeni.
A jako chutovku na virals pouzivam dvouhlaven golden shotgun. :D

Venkov se jim fakt dost povedl. Na odreagovani dobra hra. :)
ASUS ROG STRIX B550-I GAMING ~ AMD Ryzen 7 5800X3D ~ GeForce RTX™ 3070 Ti GAMING OC 8G ~ G.SKill Trident Z RGB 32GB (2x16GB) DDR4 3600 CL17 ~ Corsair SF750W ~ Samsung 980 PRO 1TB ~ Cooler Master MasterBox NR200P ~ Scythe Fuma 2 ~ Dell S2721DGF + BenQ XL2411Z + Samsung 2233RZ ~ www.flyingbbq.cz - Blog o BBQ!
RaZZoR
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 31. kvě 2004
Bydliště: Soběslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Dying Light (PC/konzole)

Příspěvek od RaZZoR »

Koupil sem opakovací brokovnici, co měla stejný damage, jako zlatá dvojka. Další dva legend body šly do zbraní a už mám damage přes 7000 :D
Butch
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 17. črc 2003
Bydliště: Praha

Re: Dying Light (PC/konzole)

Příspěvek od Butch »

Tak jsem si koupil Ten Following Enhanced edition a normalne pokracuji ve hre tam jak jsem skoncil.

S tim ze vsechny dlc se nainstalovaly a i ten datac je tam jako pridavek, myslel jsem ze se to bude tak i jmenovat na steamu, ale je to asi jedno.

Timpadem Following se neda hrat drive nez clovek dohraje puvodni hru?
Intel i7 3770K@4,2GHz(1,3V)+Coolink Corator DS, Asus Maximu​s IV GENE​-Z, ASUS Geforce GTX 1070 Strix 8GB, 16GB RAM Kingston, Samsung SSD 850 EVO 500GB+250GB, Samsung F3 1TB, WD RED 8TB, Fractal Arc Mini, Benq VW2420H, CM Silent Pro M2-720W, Logitech G502 proteus spectrum, Logitech Z-2300, Xbox ONE S gamepad, Logitech G11, Creative Sound Blaster X-Fi HD USB SBX, Lian-Li BZ-H06
Exp
Začátečník
Začátečník
Registrován: 24. črc 2004
Bydliště: Tábor
Kontaktovat uživatele:

Re: Dying Light (PC/konzole)

Příspěvek od Exp »

Musíš dohrát jen prolog.
Odpovědět

Zpět na „Hry a zábava“