Zaklínač 3 - Technická stránka hry

Problémy, zážitky, rady či pořádání LAN party

Moderátor: Baneshee

Odpovědět
AlterEgo21
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 10. dub 2012
Bydliště: KV kraj

Re: Zaklínač 3 - Technická stránka hry

Příspěvek od AlterEgo21 »

Paul píše: Máš Sharpening na ultra. To je hnus. Hoď ho na low.
Jo to bylo ono, díky. Už to vypadá líp
AMD Ryzen 9 5900X | RTX 4080
AMD Ryzen 5 4600H | RTX 2060
LG OLED42C21
racecar
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 04. kvě 2014
Bydliště: Košice

Re: Zaklínač 3 - Technická stránka hry

Příspěvek od racecar »

HEAD píše:Doporucuju pouzit:Je to takovej zaklad.
Diky. Keby si mal este nieco dobre/overene tak kludne to sem postni.

Nefunguje mi ale konzola (stiahnuta z nexusu + podla navodu umiestnena v zlozke). Nejake napady? Niekedy to fungovalo.
"Nepochválím-li se sám, nikdo jiný to za mě neudělá."
HEAD
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 27. lis 2005
Bydliště: Usti n/L
Kontaktovat uživatele:

Re: Zaklínač 3 - Technická stránka hry

Příspěvek od HEAD »

Na co potrebujes konzoli?
CPU-Ryzen 7800X3D, MB-MSI X670E Tomahawk, RAM-64GB 6600mhz CL32@6400mhz CL30, GPU-Sapphire 6800XT 16GB, ZDROJ-Seasonic GX 850W, Monitor-LG OLED C1 48"
racecar
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 04. kvě 2014
Bydliště: Košice

Re: Zaklínač 3 - Technická stránka hry

Příspěvek od racecar »

Pre pripad nudze. :D

U mna teraz takto (biedna jpg steam snimka):
Obrázek

4K max okrem rozmazania.
"Nepochválím-li se sám, nikdo jiný to za mě neudělá."
Paul
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 15. srp 2004
Kontaktovat uživatele:

Re: Zaklínač 3 - Technická stránka hry

Příspěvek od Paul »

AlterEgo21 píše:
Paul píše: Máš Sharpening na ultra. To je hnus. Hoď ho na low.
Jo to bylo ono, díky. Už to vypadá líp
Sharpening je na high fakt přehnanej, je to hnusně zrnitý. Takže je chyba dát všechno na max a neřešit detaily :)
Ryzen 5800X3D, Gigabyte Aorus X470 Gaming, 2*8GB FlareX@3200, nVidia RTX 3080Ti, 500GB SSD Evo 970, 2TB Crucial MX500, 120GB M4 SSD, 2 * Samsung F1 1TB SATAII, A4-Tech A7, Panasonic ST50 55" Plasma, NEC 24WMGX3 24", Win10 64bit Home, Steam Deck

If you have been voting for politicians who promise to give you goodies at someone else's expense, then you have no right to complain when they take your money and give it to someone else, including themselves.
Hladis
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar
Registrován: 24. čer 2004
Bydliště: Varnsdorf - Athens

Re: Zaklínač 3 - Technická stránka hry

Příspěvek od Hladis »

Obrázek
thomas4492
Začátečník
Začátečník
Registrován: 28. říj 2016

Re: Zaklínač 3 - Technická stránka hry

Příspěvek od thomas4492 »

Ahoj mám takú otázku čo dalej s skusenostnímy bodmi ked mám strom skuseností plný a nemám ich už kam dávať ? Všetko naučené mám na max .Som level 40 prešiel som zaklínača aj s datadiskom srdce z kamena. Body sa hromadia a ja neviem čo s nimi. Ďakujem za každú odpoved. Je to moja prvá RPG tak ospravedlnte možno blbu otázku :)
Tryton
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 02. zář 2007
Bydliště: Praha Východ

Re: Zaklínač 3 - Technická stránka hry

Příspěvek od Tryton »

Mě zbylo par bodiku,az jsem dingnul 100 lvl, poslední úroveň v každém stromě chce dost bodu v synergii a většinou se jede kombinace dvou odvětví (kapr. Boj na blízko a alchymie).
White&Black&Nickel&Plexi_Invert_Build Samsung Odyssey G8 Neo 4K@240 Hz Case: Lian Li o11 Dynamic Evo White + White Mesh Kit + 3x EKWB X360M White + 12x Corsair LL RGB White PSU: Seasonic Prime PX-1600w + CableMod PRO White Board: ROG Strix x670E-A CPU: 7800X3D@5.05 GHz PBO&UV + EKWB Quantum Velocity RAM: 32 GB TridenZ5 RGB 6200Mhz 30-35-35-85-1T + EKWB Monarch Module Nickel + EKWB Monarch X4 NVMe: Raid0 2x 2TB Samsung 990 Pro + 2x 1TB Samsung 970 Evo Plus GK: MSI RTX4090 SuprimX 3Ghz/23Ghz + EKWB Quantum Vector2 Fittings: EKWB Torque STC 16/10 Adapters: EKWB Classic Angled Feed: EKWB CryoFuel Clear Tubing: Primochill PrimoFlex Advanced LRT White Pump: EKWB Kinetic D5 Plexi Internal IPS : EKWB Quantum Lumen 7˝ Flow Meter: Freeze Mod Silver External: Mora360Pro+18xNF-P12redux+EKWB XResRevoD5+35cm tube+NexXxosNovaUT60_1080+9xNF-P12+EKWB_XE240+4xNF-A12x25_CH
Frostys
Začátečník
Začátečník
Registrován: 24. črc 2006

Re: Zaklínač 3 - Technická stránka hry

Příspěvek od Frostys »

thomas4492 Takže Blood and Wine jsi nehrál? Tam je nějaký další strom, pokud si dobře pamatuju.
CPU i7-9700k + MasterLiquid Lite 240
GPU MSI GeForce RTX 2070 8Gb
RAM Patriot Viper4 16GB@3000MHz
MB Gigabyte Z390 Gaming X
huhla
Začátečník
Začátečník
Registrován: 30. říj 2009

Re: Zaklínač 3 - Technická stránka hry

Příspěvek od huhla »

konečně jsem se dostal k hrání druhého dlc a zjistil jsem, že většina modů nefunguje nebo funguje jen částečně
mám gog goty(game of the year) verzi 1.31a

existuje nějaký workaround jak ty mody rozchodit? Většina těchto modů má v popisu, že jsou na verzi hry 1.10
galaxy mě nabízí i ne goty verzi hry, ale taky je to 1.31a, pomohlo by to?
nebo nevíte jestli existuje nějaký funkční compatibility mod?
thomas4492
Začátečník
Začátečník
Registrován: 28. říj 2016

Re: Zaklínač 3 - Technická stránka hry

Příspěvek od thomas4492 »

To frostys na blood and wine sa teraz chystám. Len som chcel vedieť čo s tím . Ak je to teda ako hovoríš že pribudne ďalší strom tak super.
J X P
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 08. kvě 2004

Re: Zaklínač 3 - Technická stránka hry

Příspěvek od J X P »

huhla píše:konečně jsem se dostal k hrání druhého dlc a zjistil jsem, že většina modů nefunguje nebo funguje jen částečně
mám gog goty(game of the year) verzi 1.31a

existuje nějaký workaround jak ty mody rozchodit? Většina těchto modů má v popisu, že jsou na verzi hry 1.10
galaxy mě nabízí i ne goty verzi hry, ale taky je to 1.31a, pomohlo by to?
nebo nevíte jestli existuje nějaký funkční compatibility mod?
Temer vsechny modifikace maji svoji verzi pro posledni patch. Nekdy je nekdo slouci do jineho modu, nekdy je jiny autor nez puvodni mod.

Musis si to projit a procist si pokyny, pripadne diskuze u modu, kde se casto lidi o kompatibilite zminuji.

http://www.nexusmods.com/witcher3/mods/ ... ?src_cat=1
---
thomas4492
Začátečník
Začátečník
Registrován: 28. říj 2016

Re: Zaklínač 3 - Technická stránka hry

Příspěvek od thomas4492 »

Tak ako je to teda s tím stromom skúseností? Začal som srdce z kamena ale nič sa nezmenilo. Body pribudajú a ja neviem čo s nimi ! Je to teda tak že treba napr. staršie skusenosti odstranit a dat tam niečo novšie čo sa naučím alebo to ide aj inak ? :(
J X P
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 08. kvě 2004

Re: Zaklínač 3 - Technická stránka hry

Příspěvek od J X P »

Ja myslim, ze jich budes potrebovat jeste dost. Musis se dostat k mutagenum (nebo jak se to jmenuje).

Ja mam aktualne level 54, vsechny body vyuzity a k odemceni vsech mutagenu mi chybi jeste cca 34 bodu.

Na obrazku mas jak vypada rozsireny strom diky DLC a druhy obrazek je detail rozsireneho stromu.

Obrázek Obrázek

A to pouzivam pouze jeden build. Kdybych chtel mit pripraveny vice buildu, tak si muzes pripocist dalsi desitky skill bodu. Jeden kompletni build postavis za cca 50-60 skill bodu.
---
thomas4492
Začátečník
Začátečník
Registrován: 28. říj 2016

Re: Zaklínač 3 - Technická stránka hry

Příspěvek od thomas4492 »

Ako je možné potom že ja mám stále povodní strom aj ked hram rozšírenia ? :sad:
RaZZoR
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 31. kvě 2004
Bydliště: Soběslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Zaklínač 3 - Technická stránka hry

Příspěvek od RaZZoR »

Novej strom se ti otevře až při jednom questu, neni tam hned.
thomas4492
Začátečník
Začátečník
Registrován: 28. říj 2016

Re: Zaklínač 3 - Technická stránka hry

Příspěvek od thomas4492 »

Myslíš v queste v dlc o víne a krvi?
RaZZoR
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 31. kvě 2004
Bydliště: Soběslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Zaklínač 3 - Technická stránka hry

Příspěvek od RaZZoR »

Jo.
J X P
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 08. kvě 2004

Re: Zaklínač 3 - Technická stránka hry

Příspěvek od J X P »

thomas4492 píše:Myslíš v queste v dlc o víne a krvi?

V Srdci z kamene byl take strom rozsiren, ale pouze ten zakladni na hnede zalozce Schopnosti o 10 polozek. Toto rozsireni bylo dostune okamzite po aktivaci DLC. Hlavne tam je muj oblibeny skill "Jedlik", ktery perfektne resi obnovu HP jidlem po dobu 20 minut nebo do meditace. Perfektni reseni na zacatku hry na vyssi obtiznost. A pak tam bylo pridano runotepectvi, coz ovsem skill body nevyzaduje.
---
thomas4492
Začátečník
Začátečník
Registrován: 28. říj 2016

Re: Zaklínač 3 - Technická stránka hry

Příspěvek od thomas4492 »

to JXP ano to som si všimol ale vyber je už na tebe a pokial máš všetky sloty obsadené tak jedine že niečo vyhodíš a nahradíš ho dalším. Ja som mojou otázkou ale celkovo myslel rozšírené dalšie volné sloty na strome ako máš ty ktoré si my fotil. Mne tie v strede chýbajú po dvoch ako máš aj hore aj dole. To som myslel :wink: RaZZoR neskor napísal že sa to postupne otvorí pri nejakom queste tak som zvedavý... :)
Odpovědět

Zpět na „Hry a zábava“