Tom Clancy's Ghost Recon Wildlands

Problémy, zážitky, rady či pořádání LAN party

Moderátor: Baneshee

Odpovědět
Hladis
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar
Registrován: 24. čer 2004
Bydliště: Varnsdorf - Athens

Re: Tom Clancy's Ghost Recon Wildlands

Příspěvek od Hladis »

CPU nevytezuje jen fyzika. Technicky věci ale smerujte do tech. tématu hry.
Obrázek
overclocking
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 20. říj 2009

Re: Tom Clancy's Ghost Recon Wildlands

Příspěvek od overclocking »

Fyzika jazdneho modelu je dost vtip, ale asi bola podriadena zabavnosti. Asi v internom teste vyslo, ze jazda na motorke je nastavena ako je nastavena na ukor realisticnosti, kde by hrac neustale zomieral.

Naopak fyzikalny model strelby je paradny, balisticke krivky pri palbe zo sniperky a pod.
Hladis
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar
Registrován: 24. čer 2004
Bydliště: Varnsdorf - Athens

Re: Tom Clancy's Ghost Recon Wildlands

Příspěvek od Hladis »

Obrázek
Pepa1
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Registrován: 10. srp 2005

Re: Tom Clancy's Ghost Recon Wildlands

Příspěvek od Pepa1 »

Chtěl jsem se zeptat, zda je ve hře čeština (titulky) ?
Still.Lord
Začátečník
Začátečník
Registrován: 15. črc 2007
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Tom Clancy's Ghost Recon Wildlands

Příspěvek od Still.Lord »

Ano.. :roll: :roll:

Včera jsem to dohrál a jsem zvědav co bude v DLC :)
Ještě mi zbývá to sohrát na 100% abych odemkl druhý konec.
KubasCZ
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 16. pro 2011
Bydliště: Roudnice n/L

Re: Tom Clancy's Ghost Recon Wildlands

Příspěvek od KubasCZ »

Kolik te to stalo hodin? Predpokladam, ze repetetivnost je od druhe dokoncene provincie stale stejna, tj. asi nema cenu ocekavat nejake oziveni/zmenu hratelnosti? Nejake ruznorodejsi mise? Zitra si jdu vyzvednout GTX 1080 od MSI, tak bych mel krom zakladni hry dostat i Season pass..
CPU: AMD Ryzen 7 5800X3D, MB: MSI MPG X570 Gaming EDGE WIFI, GPU: MSI RTX 4070 Ti VENTUS 3X 12G OC, RAM: Corsair 32GB KIT DDR4 3200MHz CL16 Vengeance LPX, SSD: Intel 530 240GB, Samsung SSD 970 EVO 1TB, HDD: WD 750GB, CASE: Akasa Venom Toxic, PSU: Seasonic S12II-620 620W, MONITOR: 27" LG ultragear 27GL650F-B IPS + 27" LG UltraHD 4K + 24" Dell U2415 IPS, ZVUK: Microlab Solo6c + Sony Noise Cancelling WH-1000XM5, Klávesnice + myš: Logitech MX Keys + Logitech MX Master 3S, OS: Windows 11 Pro, NAS: Synology DS216j
Still.Lord
Začátečník
Začátečník
Registrován: 15. črc 2007
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Tom Clancy's Ghost Recon Wildlands

Příspěvek od Still.Lord »

Teď jsem na padesáti hodinách, ještě mi zbývají asi 4 provincie domlátit... El Sueňa jsem umlátil asi za 40 hodin.
Repetitivnost je hrozná, ale zase jsou ve hře nádherné lokace a počasí, tak jsem se kochal spíše krajinou a občas se připletl ukol do cesty. :-D
Nic moc ruznorodého, všechno je +- stejné...
KubasCZ
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 16. pro 2011
Bydliště: Roudnice n/L

Re: Tom Clancy's Ghost Recon Wildlands

Příspěvek od KubasCZ »

Díky, já právě "dohrál" open betu na 100% a už to právě bylo až dost repetetivní.. Nicméně právě se mi na tom líbil hrozně ten vizuál a očekávám právě různorodost lokací.. Plánujeme to hrát v coopu, takže by to měl být o to lepší požitek ze hry...

50 hodin je koukám dnešní standard.. Zabrala mi tolik i Mafie 3, Watch Dogs 2, Deus Ex Mankind Divided..
CPU: AMD Ryzen 7 5800X3D, MB: MSI MPG X570 Gaming EDGE WIFI, GPU: MSI RTX 4070 Ti VENTUS 3X 12G OC, RAM: Corsair 32GB KIT DDR4 3200MHz CL16 Vengeance LPX, SSD: Intel 530 240GB, Samsung SSD 970 EVO 1TB, HDD: WD 750GB, CASE: Akasa Venom Toxic, PSU: Seasonic S12II-620 620W, MONITOR: 27" LG ultragear 27GL650F-B IPS + 27" LG UltraHD 4K + 24" Dell U2415 IPS, ZVUK: Microlab Solo6c + Sony Noise Cancelling WH-1000XM5, Klávesnice + myš: Logitech MX Keys + Logitech MX Master 3S, OS: Windows 11 Pro, NAS: Synology DS216j
Still.Lord
Začátečník
Začátečník
Registrován: 15. črc 2007
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Tom Clancy's Ghost Recon Wildlands

Příspěvek od Still.Lord »

Já to hraju na solo, takže v coopu to bude větší sranda :)
Still.Lord
Začátečník
Začátečník
Registrován: 15. črc 2007
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Tom Clancy's Ghost Recon Wildlands

Příspěvek od Still.Lord »

Teď to začalo tahat nějaký 4,5GB update..... :lol:
Swat
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 24. kvě 2005
Bydliště: Praha

Re: Tom Clancy's Ghost Recon Wildlands

Příspěvek od Swat »

Jo update se stáhnul a vychytal spoustu věcí včetně záseku při autosavu, takže teď je to naprostá plynulost i na mém 'letitém' stroji (viz předchozí diskuze). Stejně jsem věděl, že je to blbost. Není možný, aby dělali hry, který pojedou plynule pouze na ssd.

Jinak mě to neskutečně chytlo, je to dost atmosférický a immersion heavy (pro mě). Stačí jít džunglí a jen poslouchat, plánování každýho útoku a rozdávání sync shotů mě asi nikdy neomrzí, tichý infiltrace, splnění úkolu a následný zmizení stealth stylem mě prostě baví.
MB: Asrock Z370 Extreme4, CPU: Intel Core i5-8600K@5 GHz (SilentiumPC Navis PRO 240 AiO), RAM: 2x8 GB G.Skill DDR4 3200 MHz, GPU: Gigabyte RTX 2080 Gaming OC, HDD: SSD WD Blue 3D 1TB, Seagate IronWolf 6TB, DVD: Asus, PSU: Seasonic Focus Plus 850 Gold, CASE: Corsair T600 Graphite White Edition, MONITOR: BenQ XR3501, TV: 55" Samsung Q6FN
Still.Lord
Začátečník
Začátečník
Registrován: 15. črc 2007
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Tom Clancy's Ghost Recon Wildlands

Příspěvek od Still.Lord »

Nemám to na SSD a záseky nezmizly při autosavu....

Teď jsem v jedné provincii splnil 4 ze 6 misí a omylem zabil hlavouna provincie a ty zbývající 2 mise nemužu dokončit... a pěkně mě to sere! :D :lol:
Swat
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 24. kvě 2005
Bydliště: Praha

Re: Tom Clancy's Ghost Recon Wildlands

Příspěvek od Swat »

No na to si dávám bacha, abych na toho hlavního šel až naposled. Na druhou stranu by moc nedávalo smysl, kdyby to šlo. Asi by nebyl důvod dělat nějakou misi kvůli někomu, koho už jsi zrušil. Chce to si to ohlídat, no. Jinak je to pecka, mě to baví. Potichu se někam vplížit, vypnout generátor, drone jammer a začít to čistit. Taky se mi už povedlo splnit úkol v celkem dost obsazenym táboře, přičemž jsem zrušil snad jen dva vojáky, pak jsem se vypařil. Později to chce i plánovat, kudy letět větrákem, kvůli protivzdušný obraně.

Já už prostě dlouhou dobu tvrdim, že dnešní hry je potřeba hrát tak, jak to měli autoři v úmyslu, aby se to hrálo. A tohle je prostě primárně stealth hra a je dost zábavná, pokud se tak hraje. Je hrozně jednoduchý, když to někdo spustí, sedne do prvního auta a vezme mapu bezhlavě napříč jak v GTA a pak řekne, že je to blbost. Spousta lidí nemá o immersion ani potuchy což je důvod, proč např. Mafie 3 dopadla tak špatně.
MB: Asrock Z370 Extreme4, CPU: Intel Core i5-8600K@5 GHz (SilentiumPC Navis PRO 240 AiO), RAM: 2x8 GB G.Skill DDR4 3200 MHz, GPU: Gigabyte RTX 2080 Gaming OC, HDD: SSD WD Blue 3D 1TB, Seagate IronWolf 6TB, DVD: Asus, PSU: Seasonic Focus Plus 850 Gold, CASE: Corsair T600 Graphite White Edition, MONITOR: BenQ XR3501, TV: 55" Samsung Q6FN
eman07
Začátečník
Začátečník
Registrován: 13. led 2009
Bydliště: Zlínsko

Re: Tom Clancy's Ghost Recon Wildlands

Příspěvek od eman07 »

Ahoj,hra na PC je dostupná jen přes Uplay?Pokud ano, dá se nějak docílit stažení na jiný disk?Na disku C už mám málo místa
Ryzen 5 3600,gtx MSI 1080 Sea Hawk X,GSKILL 16GB KIT DDR4 3000MHz CL16,gigabyte b450m s2h, ADATA XPG SX8200 Pro SSD 512GB,win 10
knedla
Začátečník
Začátečník
Registrován: 21. srp 2003

Re: Tom Clancy's Ghost Recon Wildlands

Příspěvek od knedla »

Já to vidím normálně i na steamu: http://store.steampowered.com/app/460930/
Gigabyte B 660 gaming X, intel i5 12 600, 850 W MSI, MSI RTX 4070 Ti trio Gaming X
eman07
Začátečník
Začátečník
Registrován: 13. led 2009
Bydliště: Zlínsko

Re: Tom Clancy's Ghost Recon Wildlands

Příspěvek od eman07 »

A kde změním složku pro stahování?
Ryzen 5 3600,gtx MSI 1080 Sea Hawk X,GSKILL 16GB KIT DDR4 3000MHz CL16,gigabyte b450m s2h, ADATA XPG SX8200 Pro SSD 512GB,win 10
ToxicTears
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 06. led 2009
Bydliště: Cheb
Kontaktovat uživatele:

Re: Tom Clancy's Ghost Recon Wildlands

Příspěvek od ToxicTears »

Když klikneš na stáhnout, tak hned další tabulka je, kam se to má stáhnout
discord IT & racing: https://discord.gg/JaGehGp
PC1: PC1: R7 5700X|X470 Taichi|32GFlareX@3200CL14|6900XT Red Devil|6xSSD|1xNVME|CustomLoop EKWB feat Alphacool///NAS: Synology 1515+ a DS513 expanze
H2SO4
Začátečník
Začátečník
Registrován: 13. lis 2005
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: Tom Clancy's Ghost Recon Wildlands

Příspěvek od H2SO4 »

Ted je akce na uplay , -20E a jeste to potrva 12hodin.
CPU:i9-13900K | MB:ASUS ROG Maximus Z790 HERO | VGA: Asus 4090TuF OC | ram:2x32GB 5600Mhz | SSD:850pro 128GB + evo 1TB | Audio:Creative Titanium | Repro:Z-5500 | MONITOR: QLED55" 4K | Case:Corsair 1000D | zdroj:EVGA Supernova 1300W | os:Windows 11
marian952
Nováček
Nováček
Registrován: 29. bře 2017

Re: Tom Clancy's Ghost Recon Wildlands

Příspěvek od marian952 »

Nazdar mam jeden problem po nainstalovani hry jsem ji pustil jenze mi v menu preskakuji policka jako bych drzel sipku dolu a jak se mi podari najet do hry tak mi borec automaticky jde po zpatku jako kdybych drzel S,D nevite jak tento problem vyresit diky mam fungl novy PC
knedla
Začátečník
Začátečník
Registrován: 21. srp 2003

Re: Tom Clancy's Ghost Recon Wildlands

Příspěvek od knedla »

A nemáš v USB zapojený nějaký gamepad nebo volant ?
Gigabyte B 660 gaming X, intel i5 12 600, 850 W MSI, MSI RTX 4070 Ti trio Gaming X
Odpovědět

Zpět na „Hry a zábava“