world of warships

Problémy, zážitky, rady či pořádání LAN party

Moderátor: Baneshee

Odpovědět
riXo
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 24. bře 2007
Bydliště: Bratislava

Re: world of warships

Příspěvek od riXo »

To je fakt za trest cez vikend... myslel som si, ze dnes dam takao, 47/50, ale zacinam o tom dost silno pochybovat. Z piatkovych 65% som zase na 53%, parada :evil:

Presiel som na Udaloi, ale zatial je to celkom o hubu, nemam to este cele upgradnute. Uvidime ako potom... Nejako chybaju kredity :-D
SFF1 - Ryzen 9 5900X@4.5GHz@1.1V + NH-U12A, MSI B550i, 32GB 3600MHz CL16, MSI 3080Ti, 2TB NVMe, 4TB SSD, 3TB HDD, Corsair SF750, NR200P, LG 27GL850 + EIZO EV2750 + LG C1 55, Onkyo A-9010, Quadral SM120 II
SFF2 - Ryzen 7 2700, MSI GTX970, Raijintek OPHION EVO SFF3 - Intel i7 8700k, MSI RTX2080, Dan A4 SFX v4.1
sierpe
Začátečník
Začátečník
Registrován: 10. pro 2010
Kontaktovat uživatele:

Re: world of warships

Příspěvek od sierpe »

Kdy někdo chtěl prodávám v bazaru premium key+križník pro začínající hráče.
CPU: Intel Core i7-9700K / NOCTUA NH-D15S + NF-S12A PWM, MOTHERBOARD: ASUS ROG Maximus XI Hero, GPU: ASUS ROG Strix GeForce RTX 3080 Ti O12G, RAM: Kingston HyperX Predator 16GB DDR4 3333MHz, SSD: M.2 Samsung 970 EVO PLUS 500gb, Samsung SSD 850 EVO 1TB, HDD: WD Black 1TB, 3x WD Blue 4TB, POWER: Corsair RM850x, CASE: FRACTAL DESIGN Define 7 - XL / 6x NOCTUA NF-A14 PWM upgrade, MOUSE: Logitech G700s, AUDIO: Logitech Z323 2.1, HEADSET: Logitech G633 Artemis Spectrum 7.1, KEYBOARD: Logitech G910 Orion Spectrum, GAMING: 2x Microsoft XBOX ONE Controller, IPS: ASUS ProArt PA329C / ASUS ROG Strix XG349C
Bouner
Začátečník
Začátečník
Registrován: 21. led 2014

Re: world of warships

Příspěvek od Bouner »

riXo píše:To je fakt za trest cez vikend... myslel som si, ze dnes dam takao, 47/50, ale zacinam o tom dost silno pochybovat. Z piatkovych 65% som zase na 53%, parada :evil:

Presiel som na Udaloi, ale zatial je to celkom o hubu, nemam to este cele upgradnute. Uvidime ako potom... Nejako chybaju kredity :-D
Jo to znám... nejlepší je ta nová "meta" některých hráčů co si koupí shimu a myslí si, že spamovat torpéda na 20km je ideální stav :D ... takže půlka DD lítá na max range torpéd a BB někde na okraji mapy a nějaké pointy na mapě? ... pff, zbytečnost :D .... nejhorší je ta mise na 20 rusů :D ... potkal jsem za 40 her tak 1-2 lodě :D .
riXo
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 24. bře 2007
Bydliště: Bratislava

Re: world of warships

Příspěvek od riXo »

Tu misiu na rusakov ani nespominaj, ma z toho ide porazit kedze v poslednej dobe najviac hravam Kiev, Udaloi a Tashkent. Bismarcky ma nahanaju, jeden Minotaur naslepo asi celu minutu strielal do dymu, mam pocit akoby som hral magnet. Najviac ma stalkuju CVcka, naslepo zhodia vsetky torpeda a dive bombre do smoku len aby ma dostali.. vsetky statisktiky mi idu do sraciek.

Chcel som kupit Scharnhorst za doubloony, kedze je lacnejsi, ale v poslednej dobe sa len nasieram ked to hram.. takze nic.
SFF1 - Ryzen 9 5900X@4.5GHz@1.1V + NH-U12A, MSI B550i, 32GB 3600MHz CL16, MSI 3080Ti, 2TB NVMe, 4TB SSD, 3TB HDD, Corsair SF750, NR200P, LG 27GL850 + EIZO EV2750 + LG C1 55, Onkyo A-9010, Quadral SM120 II
SFF2 - Ryzen 7 2700, MSI GTX970, Raijintek OPHION EVO SFF3 - Intel i7 8700k, MSI RTX2080, Dan A4 SFX v4.1
oneill_sx1
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 19. čer 2006
Bydliště: Хрудим

Re: world of warships

Příspěvek od oneill_sx1 »

Skoro každá hra s tashkentem...
Obrázek
riXo
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 24. bře 2007
Bydliště: Bratislava

Re: world of warships

Příspěvek od riXo »

Takze tu mame 0.5.16... Nemecke DD som zatial neskusal, ale tie vianocne krabice, fuu, celkom navykove :lol:

Zatial som kupil, 4x€5 a vysledok:
40x Ocean Soul
2x 2000 doubloons
180 dni premium ucet

Zatial celkom OK, ale obavam sa, ze ich budem kupovat az kym nepadne nejaka slusna lod :-D Dost vela ludom pada Nikolai I alebo Gremlin. Zrovna toto som videl vcera nazivo na streame https://www.youtube.com/watch?v=FNnPohh4_sM

Vianocne premie fpici :-D
SFF1 - Ryzen 9 5900X@4.5GHz@1.1V + NH-U12A, MSI B550i, 32GB 3600MHz CL16, MSI 3080Ti, 2TB NVMe, 4TB SSD, 3TB HDD, Corsair SF750, NR200P, LG 27GL850 + EIZO EV2750 + LG C1 55, Onkyo A-9010, Quadral SM120 II
SFF2 - Ryzen 7 2700, MSI GTX970, Raijintek OPHION EVO SFF3 - Intel i7 8700k, MSI RTX2080, Dan A4 SFX v4.1
Bouner
Začátečník
Začátečník
Registrován: 21. led 2014

Re: world of warships

Příspěvek od Bouner »

Mno, začíná být zajímavá kauza WG EU vs zbytek světa ( reddit doporučuju ) :D. WG EU totiž půlku věcí nedává do hry, a když ano tak za nehorázné peníze ... navíc jakýkoliv dotaz na forech řeší údajně banem. Teď běží mise na získání premiové německé lodi ... a všichni krom EU můžou dostat i tuším 5 lodí VI tieru s premiovou kamufláží a nějaké blbosti typu kamufláže na tirpitz ( pro EU za 3k, zbytek zadarmo) apod.

riXo: Já bral jednu jen zda něco dropne ( vlajky padly) a dokud nezlepší chování nic nedostanou prostě :D.
riXo
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 24. bře 2007
Bydliště: Bratislava

Re: world of warships

Příspěvek od riXo »

Bohuzial, presne viem o com hovoris. Tiez to sledujem na reddite a celkom ma to sere... Na druhu stranu kym im ludia davaju peniaze, tak im to moze byt jedno a nebudu to riesit. Plus nevedomost je slast a ak niekto nesleduje reddit, ofik fora a stranky, tak o tom ani nevie a veselo hra dalej.

Ja nemam co hovorit, za vcera a dnes som na nich minul cca £46 :| A posledne dni byva vecer online skoro 30k ludi a z toho co vidim, vsetci len hadzu peniaze na monitory, ta vianocna akcia im vysla..
SFF1 - Ryzen 9 5900X@4.5GHz@1.1V + NH-U12A, MSI B550i, 32GB 3600MHz CL16, MSI 3080Ti, 2TB NVMe, 4TB SSD, 3TB HDD, Corsair SF750, NR200P, LG 27GL850 + EIZO EV2750 + LG C1 55, Onkyo A-9010, Quadral SM120 II
SFF2 - Ryzen 7 2700, MSI GTX970, Raijintek OPHION EVO SFF3 - Intel i7 8700k, MSI RTX2080, Dan A4 SFX v4.1
oneill_sx1
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 19. čer 2006
Bydliště: Хрудим

Re: world of warships

Příspěvek od oneill_sx1 »

Hraju Pensacolu a divize BB z mého týmu do mě začne střílet, protože se shovávám na začátku hry za ostrovem (přes který můžu střílet mimochodem), fakt retardi.
riXo
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 24. bře 2007
Bydliště: Bratislava

Re: world of warships

Příspěvek od riXo »

Dnes som 1. krat skusil Tier X a to konkretne Khabarovsk. Neviem ci som mal len take stastie, ale pride mi, ze ta lod je strasne OP. Az tak moc, ze za cely den som nemal chut hrat nic ine a to sa mi zatial nikdy nestalo. Ak stihnem 4x3 build, DExAFTxSE, perdtym ako zmenia skilly kapitanov, tak to bude strasne silne.

Mal som hry, ked som prezil torpeda od gearingu, 17k salov od nejakeho BB, potopil som v knife fighte full HP New orleans + Kagero a ubrali mi asi 5k hp... Nejako som stratil chut hrat akukolvek inu lod :-D

BTW mohli by sme dat diviziu, vase nicky mam tak sa asi coskoro ozvem.

Toto je za dnesok
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
SFF1 - Ryzen 9 5900X@4.5GHz@1.1V + NH-U12A, MSI B550i, 32GB 3600MHz CL16, MSI 3080Ti, 2TB NVMe, 4TB SSD, 3TB HDD, Corsair SF750, NR200P, LG 27GL850 + EIZO EV2750 + LG C1 55, Onkyo A-9010, Quadral SM120 II
SFF2 - Ryzen 7 2700, MSI GTX970, Raijintek OPHION EVO SFF3 - Intel i7 8700k, MSI RTX2080, Dan A4 SFX v4.1
oneill_sx1
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 19. čer 2006
Bydliště: Хрудим

Re: world of warships

Příspěvek od oneill_sx1 »

Mám v přístavu Yamato a Zao, ale ještě jsem do nich nedal kapitány. Začal jsem teda hrát Udaloi a moc se mi líbí, i když bitvy zatím nebyly nic moc.
Broxik
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 11. led 2010

Re: world of warships

Příspěvek od Broxik »

Khaba je hrozny spalovac jak sem v BB a nekde je kolem tak mizim :).

Ta kauza je celkem usmevna. Kdyby dali vsem stejne nemuseli by vubec takovy picoviny resit. Sracove sou to. Smutny je ze se ledy hnuly az z toho zacal byt medialni humbuk na youtube a webu. Viz treba https://www.youtube.com/watch?v=_7oZ_3tjQtQ . ALe da se to zakoncit "War(gaming) never changes". Beztak uz maj v rukavu nejakou tajnou ruskou flotilu BB kterou nasadi po novym roce :(.

Ale abych jen nehejtoval sem to zapnul po pauze od toho ranked a musim pochvalit ten system ukolu. Moc se mi to libi, presne po tomhle sem se ptal uz drive. Pritom treba ty tanky (stejna spolecnost to maj uz dlouho). Dokonce sou odmeny vice nez nadprumerny. Jeste kdyby dodelali sklad at ma clovek lepsi prehled o vecech byl bbych v tomhle smeru maximalne spokojeny.

Add nemekce DD) sem an tieru IV a je sranda jak to ma 2 x 2 torpeda klasicky z boku a pak 2x 1 torpedo ze predu je s tim zase trosku jiny styl hrani. A zrovna na tom tieru 4 je nejaka hrozne mala. Nicmene co sem vysledoval tak to nebudou zadne kamo expertni lode jak japka, jsou takovy divny. Navic je prej zase nejak pomenili hned pred spustenim.
Okurek!

Kód: Vybrat vše

U toho se nedá honit, kdyby si aspoň sundaly ty nitě z řiti.
chronograph
[/size]
riXo
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 24. bře 2007
Bydliště: Bratislava

Re: world of warships

Příspěvek od riXo »

Obrázek

Jedna hra zo vcera, skoda ze mi mogami ukradlo posledny kill, mohol byt kraken... Ale aj tak, 240k, zatial moj najvyssi dmg zo vsetkych lodi.

Ako vidite, som z kebabu dost napichany :-D
SFF1 - Ryzen 9 5900X@4.5GHz@1.1V + NH-U12A, MSI B550i, 32GB 3600MHz CL16, MSI 3080Ti, 2TB NVMe, 4TB SSD, 3TB HDD, Corsair SF750, NR200P, LG 27GL850 + EIZO EV2750 + LG C1 55, Onkyo A-9010, Quadral SM120 II
SFF2 - Ryzen 7 2700, MSI GTX970, Raijintek OPHION EVO SFF3 - Intel i7 8700k, MSI RTX2080, Dan A4 SFX v4.1
Bouner
Začátečník
Začátečník
Registrován: 21. led 2014

Re: world of warships

Příspěvek od Bouner »

Broxik: Ale tak nakonec nám to dali a snad poznali, že komunitu naštvat není nejlepší věc ... jsem zvědavý jak pořeší ty nové skilly na kapináty, které nedávají smysl a jsou spíše už "cheaty".

Jinak jsem vytáhl Izumo a ta loď je vyloženě odpad ... zlatá amagi či Ibuki na vyšším tieru.
Rozptyl na té lodi je vyloženě k smíchu .. na 5km střela je schopná letět pomalu 90 stupňů nahoru :D ...ale dá se s tím zahrát pár 150k+ dmg bitev ale je to hroznej downgrade oproti amagi.
Broxik
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 11. led 2010

Re: world of warships

Příspěvek od Broxik »

Pozor jak se s izumem rosztrilis a mas top dela je to hodne dobra lod. Mel sem ji rad na to jak na ni kazdej plival.

Pekna hra s tim kabosem. Ja dneska trosku vyhaluzil jednu hru. Ten milion a neco je tam proto ze odmena za quest.
iowa.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Okurek!

Kód: Vybrat vše

U toho se nedá honit, kdyby si aspoň sundaly ty nitě z řiti.
chronograph
[/size]
Broxik
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 11. led 2010

Re: world of warships

Příspěvek od Broxik »

Tak o vikendu porizen gearing a musim rict ze je to hodne slusnej rozbijec. Vlastne ma i lepsi torpeda nez shima rychly a 16km, lepe strili, ma stejny kamo. Nevidim uz moc duvodu se z shima trapit tam u zje jen zajimavych to agresivni hrani s 8km torpedy a ze maj jeste 5kousku navic. JKeste uvidime co ti nemci, ale flamu je tak poplival ze je nemam ani chut expit. Rusaky zas sabotuju bo wg. Ikdyz ten khabos vypada fakt luxusne :( :). Pristi vikend bych mel poridit montanu. Sem na to zvedavej pac je to prej nejvetsi shit na t10 tak msnad nebudu tech 20mio litovat.
Okurek!

Kód: Vybrat vše

U toho se nedá honit, kdyby si aspoň sundaly ty nitě z řiti.
chronograph
[/size]
Broxik
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 11. led 2010

Re: world of warships

Příspěvek od Broxik »

Tak poridl sem montanu a krom toho ze je to hroznej papir to neni spatna lod. Rozhodne ty salvy 12 strel sou lepsi nez 9 od yamata. Na krizniky ci dd je to uplna parada. Tedka me ceka nemecke BB kde jsem u gneise zhruba v polovine a chci i ty jejich dd ale tam sem teprve na 4ce.

Btw mas i gearinga ze bys jej porovnal s tim khabosem?
Okurek!

Kód: Vybrat vše

U toho se nedá honit, kdyby si aspoň sundaly ty nitě z řiti.
chronograph
[/size]
riXo
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 24. bře 2007
Bydliště: Bratislava

Re: world of warships

Příspěvek od riXo »

Nemam ziadnu inu T10 lod, takze to viem len porovnat z toho co som videl, cital a zazil. Ale viac menej je to lahke, 0-10km je gearing lepsi a 10+km zase kebab. Moc by som ich ale neporovnaval, kazdy sluzi na nieco ine, obcas mam pocit ze kebab je DD len preto aby nemal citadel. Napr. teraz mam build kde mam 9.7 concealment :-D Lietadla su este celkom slusny problem pre kebab nakolko gearing len zapne DF a nestara sa.

Uz to taham na cca 150 hier v kebabe a stale ma bavi, uz mam aj 4x3 build. Je to velmi silna lod(ale nie az tak OP ak som si na zaciatku myslel), ale povedal by som, ze aj tazka na naucenie. Vela ludi sa ku nej ani nedostane lebo ich Kiev a Tashkent odradi, ale kedze ja mam cca 350 hier v Kieve, Tash a Udaloi, tak pre mna nebolo moc obtiazne sa Kebab naucit.

Myslim si, ze Kebab hravaju vacsinou lepsi hraci a preto ho vsetci povazuju za OP. A kedze nie je tak popularny, tak proti nemu ludia ani nevedia hrat.

Zatial stale pohoda..
Obrázek

Misie ukoncene, Shininome a Graff Spee v pristave. Dufam, ze este stihnem odomknut Bayern cez misie, lebo Kaiser ma brutalne nebavi a Konig ocakavam to iste.

EDIT//prave novy rekord :-D 255k
SFF1 - Ryzen 9 5900X@4.5GHz@1.1V + NH-U12A, MSI B550i, 32GB 3600MHz CL16, MSI 3080Ti, 2TB NVMe, 4TB SSD, 3TB HDD, Corsair SF750, NR200P, LG 27GL850 + EIZO EV2750 + LG C1 55, Onkyo A-9010, Quadral SM120 II
SFF2 - Ryzen 7 2700, MSI GTX970, Raijintek OPHION EVO SFF3 - Intel i7 8700k, MSI RTX2080, Dan A4 SFX v4.1
oneill_sx1
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 19. čer 2006
Bydliště: Хрудим

Re: world of warships

Příspěvek od oneill_sx1 »

Obrázek
Obrázek
Obrázek

Obrázek
Obrázek

Some people...
oneill_sx1
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 19. čer 2006
Bydliště: Хрудим

Re: world of warships

Příspěvek od oneill_sx1 »

Nakonec se mi v Santa's Convoy podařilo získat ještě Budyonny. Zabralo mi to v posledních dnech hodně hodně času a nervů, protože to byl jeden trash tým za druhým. Zato jsem si dnes spravil náladu 8 výhrami v řadě, a UK a USSR křížníky začnu od VI tieru.
Odpovědět

Zpět na „Hry a zábava“