Battlefield 1

Problémy, zážitky, rady či pořádání LAN party

Moderátor: Baneshee

Odpovědět
Krteq
Čestný člen
Čestný člen
Registrován: 22. dub 2005
Bydliště: Brno

Re: Battlefield 1

Příspěvek od Krteq »

Tenhle typ "hráčů" mě občas rozpaluje do běla a nejvíc jejich hlášky typu "This is a sniping map" a "I took sniper because we are loosing"... to už mi de pára ušima :angry2:
blaho
Žlutá karta
Žlutá karta
Registrován: 31. pro 2011
Bydliště: Nyíregyháza

Re: Battlefield 1

Příspěvek od blaho »

Sice kamosi to hraju na Teamspeku, ale ja nejako sa nemozem donutit to hrat ...
A to som bol king of BF2,BC2,BF3 a 4 :roll: to uz fak hram radšej ten Rust :|
Mac302
Začátečník
Začátečník
Registrován: 17. úno 2009

Re: Battlefield 1

Příspěvek od Mac302 »

Krteq píše:Další useless sniper?

Proč tyhle týmový hry vůbec tyhle lidi hrajou když pak stejně celou hru kempí na nějakým pahorku a vůbec teamu nepomáhají?
A jak můžeš vědět, že celou hru kempím někde na pahorku. :) Normálně jsem se zeptal, kterou sniperku máte (nej)radši.... ach jo...

// PS: Mimochodem stejná logika, jako nadávat na assaulty, kteří rushují s Automaticem...
AMD Ryzen 7 7700X 4,5GHz @ 5,4GHz boost | Sapphire Radeon NITRO+ RX 6800 XT SE 16GB | ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING | 32GB DDR5 6000MHz CL36 FURY EXPO | WD Black SN770 NVMe 1TB | Fractal Design ION+ 2 Platinum 860W | AiO Fractal Design Lumen S36 V2 | Fractal Design North TG Dark | SteelSeries Arctis 5 + Logitech G Pro Superlight + HyperX Alloy Elite RGB
TrollZor
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 11. pro 2012
Bydliště: Jihlava

Re: Battlefield 1

Příspěvek od TrollZor »

Já když občas za scouta hraju tak s SMLE MKIII Karabina a jsem v předních liniích ;)
CPU: AMD Ryzen 9 5900X CPUcooler: Arctic Liquid Freezer II 240 MB: ASUS ROG STRIX B450-F GAMING - AMD B450 | GPU: GAINWARD GeForce RTX 4070 Ghost 12GB | RAM: HyperX Predator 32GB (2x16GB) DDR4 3333| HDD: SATA 6Gb/s WD Caviar Green 2TB | SSD: HyperX 3K 120Gb@Read:555Mb/s, Write:510Mb/s /\ Intel 330 180Gb@Read:500Mb/s, Write:450Mb/s | CASE: CM Haf 932 | PSU: Seasonic Focus Plus Gold - 650W | DVD-RW: LG GH24NS | LCD: Iiyama ProLite G2773HS 27" /\ 27" AOC Q27G2S" | OS: W11 x64
Logitech G502
Kingstom HyperX
HyperX Alloy FPS
Krteq
Čestný člen
Čestný člen
Registrován: 22. dub 2005
Bydliště: Brno

Re: Battlefield 1

Příspěvek od Krteq »

Mac302 píše:Mimochodem stejná logika, jako nadávat na assaulty, kteří rushují s Automaticem...
:? Huh, prosím o vysvětlení.

Assault "rushující s Automaticem" většinou rushuje objectives (vlajky/stanice/holuby atd.), to znamená, že na rozdíl od blbečka se sniperkou kempujícím na kopečku, plní objectives a pomáhá teamu.

@TrollZor: Proti tobě žádná, z tvého videa jde jasně vidět že se pohybuješ okolo objectives atd. :)

Když jsem hrál BFBC2, tak jedna z mých oblýbených class byl tzv. "battle recon", tj. recon vyzbrojený motion sensorem a Saigou, popř. USAS nebo Thompsonem. To se pak hrál rush, když k objectives hodil assault smoke a já motion sensor... protivníci nevěděli která bije, ale my jsme znali jejich pozice ;)
Flegy
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Registrován: 31. črc 2004
Bydliště: Hrob

Re: Battlefield 1

Příspěvek od Flegy »

to me vic vytacej vychcanci s brokovnicema. nechapu kolikrat, jak me muzou na takovou vzdalenost davat na jednu ranu...
Mac302
Začátečník
Začátečník
Registrován: 17. úno 2009

Re: Battlefield 1

Příspěvek od Mac302 »

Také hraji agresivnějšího scouta, neříkám, že musím být v první linii, ale vždy se snažím postupovat s týmem. Rozhodně neležím na okraji mapy 30 minut hry. Krteq tu hned vystartoval s kempením na kopečku, aniž by věděl o mém stylu hry. Je vidět, že scouti ho asi dost žerou. :)

Krteq: Prostě každý nadává vždy na něco, už to nechci řešit... :)
AMD Ryzen 7 7700X 4,5GHz @ 5,4GHz boost | Sapphire Radeon NITRO+ RX 6800 XT SE 16GB | ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING | 32GB DDR5 6000MHz CL36 FURY EXPO | WD Black SN770 NVMe 1TB | Fractal Design ION+ 2 Platinum 860W | AiO Fractal Design Lumen S36 V2 | Fractal Design North TG Dark | SteelSeries Arctis 5 + Logitech G Pro Superlight + HyperX Alloy Elite RGB
LoCo99
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 15. úno 2012
Bydliště: Praha

Re: Battlefield 1

Příspěvek od LoCo99 »

koukám že v battlefieldu se řeší furt to stejný už aspon 7 let :D

zahrál jsem si zpirátěnej single player, docela fajn (strašně krátký), jakej je ten MP? kdyby to náhodou bylo ve slevě... BF3 a BF4 jsem hltal

O B L I G Á T N Í S P A M


je třeba zase premium aby si člověk zahrál? a stojí to zahovno solo jako vždycky?
Flegy
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Registrován: 31. črc 2004
Bydliště: Hrob

Re: Battlefield 1

Příspěvek od Flegy »

osobne sem daleko mene nadaval pri hrani bf3. tady porad chcipam za zdi, ma to sileny hitboxy kdyz jsi na schodech nebo za prekazkou, co me ale drti nejvic, jsou dementi v tankach,aackach a letadlech. vetsinou ty buzny kempej nekde na okraji mapy a na konci se skore 50+:0 pisou easy. a neudelas s nima nic, protoze i kdyz nane jde tlupa lidi s at granatama tak se hned opravej a odfrcej kamsi do prdele. to same letadla. staticky aa dostreli jen par set metru, ale blb v letadle ma neomezenej dostrel tak te kidli pres celou mapu. proste balancovani hry a oprava bugu nikdy dementum z dice nikdy nesly... prijde mi to stejne op jako byla ve trojce helina kdyz jeste meli oba flary. v tu dobu si byl prakticky nesundatelnej. to same jsou vozidla v bf1. malo kdy se povede, ze je sejmes delem, ale to uz musi bejt totalni trubka
python.p
Pokročilý
Pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 08. úno 2010
Kontaktovat uživatele:

Re: Battlefield 1

Příspěvek od python.p »

Hraju bez premium účtu a docela mě to baví. Nemám moc nahráno, ale už mě to přestává tak nějak bavit :(

Strašně monotóní a pokud nehraješ s kámošema je to o ničem. Lidi si to pletou s TDM FPS :(

Dá se souhlasit s Flegym, ale pokud použiješ rozum dá se dobře ty děcka vyndat. Nejlepší jsou "odstřelovači" co celou hru lezou furt na to stejný místo. Takže pokud máš otipované místa, máš jistý fragy.

Co mě spíš sere je že snad na libovolnou vzdálenost jak nedáš headshot, tak na jeden výstřel borca nesundáš. Hraju Gewehr 98 s kolimátorem... Rychlé a účinné.

Za mě fajn, pod dlouhé době jsem se pro něco nadchl, ale určitě u toho nevydržím tak dlouho jak u CoD4 :)
Pozor! Tento příspěvek může obsahovat stopy: ironie, mléka, čokolády, sarkazmu, oříšků a cynizmu...
Forum, není vyhledávač s lidským rozhraním !

Můj web: Delid.cz
python.p
Pokročilý
Pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 08. úno 2010
Kontaktovat uživatele:

Re: Battlefield 1

Příspěvek od python.p »

Krteq píše:Tenhle typ "hráčů" mě občas rozpaluje do běla a nejvíc jejich hlášky typu "This is a sniping map" a "I took sniper because we are loosing"... to už mi de pára ušima :angry2:
Ležíš na kopci, máš přehled a rozdáváš úkoly :D Pokud nemáš tým plnej lemplů, je to účinné :D
Pozor! Tento příspěvek může obsahovat stopy: ironie, mléka, čokolády, sarkazmu, oříšků a cynizmu...
Forum, není vyhledávač s lidským rozhraním !

Můj web: Delid.cz
MonsterMX
Začátečník
Začátečník
Registrován: 29. kvě 2010
Bydliště: Považská Bystrica

Re: Battlefield 1

Příspěvek od MonsterMX »

Konečne som niečo postrihal

https://www.youtube.com/watch?v=Ko24qaHh0WA
vecino
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 21. črc 2003
Bydliště: Hradec Králové

Re: Battlefield 1

Příspěvek od vecino »

Používáte někdo https://battlefieldtracker.com/ ? Poslední dobou mi neukazuje dobře v recent sessions například "Time Played", Kills/Min jsou nesmyslný apod.
i7-9700K @ 5GHz - Asus Z390-PRO GAMING - G.SKILL 32GB DDR4 3200MHz - NZXT Kraken X62 - Zotac GeForce RTX 3080 AMP Holo - WD Black SN750 500GB + 850 EVO 250GB + 860 EVO 1TB - Fractal Design Meshify S2 - EVGA SuperNOVA 750 G3 - MSI Optix MPG321QRF-QD 32"
.
Walker1134
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar
Registrován: 22. lis 2012
Bydliště: Staré Město u Uh.

Re: Battlefield 1

Příspěvek od Walker1134 »

Má to cenu kupovat? Trošku mě sere, na to že to je z 1. světové války tak tam má každý tydýt smgéčko, nebo nějaké full auto s 60 nábojema, čekal jsem víc pušek... (víc o skillu)
Docela by se mi líbila hra s mušketama něco ve stylu battlefield... prostě jedna rána a konec 3minuty nabíjení... pak buť bajonet nebo dýka/meč...
PC: Monitor: Dell S2417DG@144Hz + G-SYNC, Case: Be quiet! Pure Base 500, CPU: Ryzen 5 2600, Cooler: Artic Freezer 34, MB: GIGABYTE B450 GAMING X, GPU: GIGABYTE GTX 1070 Ti Gaming 8G, RAM: 2x8Gb Corsair LPX DDR4@2133Mhz, NVMe SSD: Samsung 970 Pro 512Gb, OS: Windows 10 Pro, HDD: Western Digital Blue EX 1Tb, PSU: Seasonic Focus Plus Platinum 650W
Leveler
Začátečník
Začátečník
Registrován: 26. dub 2013
Bydliště: Brno

Re: Battlefield 1

Příspěvek od Leveler »

Já to beru jako oddychovku:) Takže za mě ano.
racecar
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 04. kvě 2014
Bydliště: Košice

Re: Battlefield 1

Příspěvek od racecar »

Ved kup a das refund ak sa ti to nebude pacit.. ako som dal ja. Bohuzial. Vo vsetkych BF som stravil xyz hodin ale toto nesadlo. :x
"Nepochválím-li se sám, nikdo jiný to za mě neudělá."
tatka.troy
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 26. úno 2009
Bydliště: Pardubický kraj

Re: Battlefield 1

Příspěvek od tatka.troy »

na pušky jedině medic nebo scouty a vyzkoumat tu poslední na " slony " :)
s Intelem na věčné časy
Leveler
Začátečník
Začátečník
Registrován: 26. dub 2013
Bydliště: Brno

Re: Battlefield 1

Příspěvek od Leveler »

Ja sem tu poslední u Medica zkusil asi 1x a nak mě nesedla. Damage má stejnou jak level 1:) Tak nevím včem má být dobrá.
Mac302
Začátečník
Začátečník
Registrován: 17. úno 2009

Re: Battlefield 1

Příspěvek od Mac302 »

Walker1134 píše:Má to cenu kupovat? Trošku mě sere, na to že to je z 1. světové války tak tam má každý tydýt smgéčko, nebo nějaké full auto s 60 nábojema, čekal jsem víc pušek... (víc o skillu)
Docela by se mi líbila hra s mušketama něco ve stylu battlefield... prostě jedna rána a konec 3minuty nabíjení... pak buť bajonet nebo dýka/meč...
Pokud se chystáš kupovat BF1, tak si k ceně, za kterou pořídíš základní hru tomu připočítej ještě Premium Pass (50e), protože bez PP z dlouhodobého hlediska hra nemá smysl. BF1 mám od vydání a už je to těžký stereotyp, stále dokola se opakující mapy, nuda....nové DLC přidají 2 nové armády, spoustu zbraní, 16 map, atp. ale k tomu musíš mít zmíněný PP. DLC půjdou také kupovat zvlášť, ale to se samozřejmě nevyplatí, pokud budeš chtít vše.

Základní edice zachvilku upadne, každý bude chtít hrát nový obsah. Jinak ještě přesně k tvé otázce, mě hra baví a jsem spokojený, je to taková bláznivá oddechovka, krásné efekty, prostě takový nářez.... :)
AMD Ryzen 7 7700X 4,5GHz @ 5,4GHz boost | Sapphire Radeon NITRO+ RX 6800 XT SE 16GB | ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING | 32GB DDR5 6000MHz CL36 FURY EXPO | WD Black SN770 NVMe 1TB | Fractal Design ION+ 2 Platinum 860W | AiO Fractal Design Lumen S36 V2 | Fractal Design North TG Dark | SteelSeries Arctis 5 + Logitech G Pro Superlight + HyperX Alloy Elite RGB
Leveler
Začátečník
Začátečník
Registrován: 26. dub 2013
Bydliště: Brno

Re: Battlefield 1

Příspěvek od Leveler »

Tak tak. Premium Pass jsem dneska zakoupil. Těch 16 nových map bude prostě potřeba. Ty staré jsou už ohrané. 50 éček zase není tolik, za hru kde se člověk pěkně odreaguje:)
Odpovědět

Zpět na „Hry a zábava“