Watch Dogs 2

Problémy, zážitky, rady či pořádání LAN party

Moderátor: Baneshee

KubasCZ
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 16. pro 2011
Bydliště: Roudnice n/L

Re: Watch Dogs 2

Příspěvek od KubasCZ »

A to je špatně? :) Nemyslím to jako rejpnutí, ale spíš, že to tak bylo zamýšleno a tohle téma prostě takové je. Úplně si neumím představit, jak by to mohlo vypadat, aby to bylo "dospělé"? Jinak tam zmiňoval, že náročnější efekty jako jsou výbuchy apod. ta PS4 nedává a trhá se to.. Doufejme, že na PC to bude lépe optimalizované, než bylo WD1 po vydání..
CPU: AMD Ryzen 7 5800X3D, MB: MSI MPG X570 Gaming EDGE WIFI, GPU: MSI RTX 4070 Ti VENTUS 3X 12G OC, RAM: Corsair 32GB KIT DDR4 3200MHz CL16 Vengeance LPX, SSD: Intel 530 240GB, Samsung SSD 970 EVO 1TB, HDD: WD 750GB, CASE: Akasa Venom Toxic, PSU: Seasonic S12II-620 620W, MONITOR: 27" LG ultragear 27GL650F-B IPS + 27" LG UltraHD 4K + 24" Dell U2415 IPS, ZVUK: Microlab Solo6c + Sony Noise Cancelling WH-1000XM5, Klávesnice + myš: Logitech MX Keys + Logitech MX Master 3S, OS: Windows 11 Pro, NAS: Synology DS216j
Hladis
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar
Registrován: 24. čer 2004
Bydliště: Varnsdorf - Athens

Re: Watch Dogs 2

Příspěvek od Hladis »

No kdyby jen vybuchy. I to jezdeni jim musí padat slusne na hubu. Z toho uplne bolej oci a opravdu konzolisty nepochopim, jak takhle muzou hrat.

No jsem asi uz starej, koukat na bandu naprostých hipsteru, kteří se chovaji jak idioti a kdy kulomet v ruce toho cernouska by vypadal jako spatna parodie. U předchozího dilu se slo natvrdo a Aiden nevypadal, jak když prave vysel z doupata hulicu travy, kteří hraji Minecraft.
Obrázek
Paul
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 15. srp 2004
Kontaktovat uživatele:

Re: Watch Dogs 2

Příspěvek od Paul »

Zase ale výhoda je, že WD2 jde hrát čistě jako nonlethal stealth akce, zbraně se k tomu ladění nehodí a naštěstí není potřeba je používat. Co jsem četl tak na nejtěžší obtížnost je to nonlethal stylem supr. Open World Splinter Cell.
Ryzen 5800X3D, Gigabyte Aorus X470 Gaming, 2*8GB FlareX@3200, nVidia RTX 3080Ti, 500GB SSD Evo 970, 2TB Crucial MX500, 120GB M4 SSD, 2 * Samsung F1 1TB SATAII, A4-Tech A7, Panasonic ST50 55" Plasma, NEC 24WMGX3 24", Win10 64bit Home, Steam Deck

If you have been voting for politicians who promise to give you goodies at someone else's expense, then you have no right to complain when they take your money and give it to someone else, including themselves.
Hladis
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar
Registrován: 24. čer 2004
Bydliště: Varnsdorf - Athens

Re: Watch Dogs 2

Příspěvek od Hladis »

No ja stealth jako mam hodne rad, ale ne s notebookem nekde za rohem, ale s pistoli a tlumicem a hlavni hrdina proste nezapada do profilu ukázkového zabijaka :)
Obrázek
Paul
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 15. srp 2004
Kontaktovat uživatele:

Re: Watch Dogs 2

Příspěvek od Paul »

Hladis píše:No ja stealth jako mam hodne rad, ale ne s notebookem nekde za rohem, ale s pistoli a tlumicem a hlavni hrdina proste nezapada do profilu ukázkového zabijaka :)
No to nezapada, ale tak proto je tady pěknej taser co budu používat :)

V jedničce jsem se taky snažil střílet hlavně do kolenou, tam taser nebyl...kdyby byl, používal bych :)
Ryzen 5800X3D, Gigabyte Aorus X470 Gaming, 2*8GB FlareX@3200, nVidia RTX 3080Ti, 500GB SSD Evo 970, 2TB Crucial MX500, 120GB M4 SSD, 2 * Samsung F1 1TB SATAII, A4-Tech A7, Panasonic ST50 55" Plasma, NEC 24WMGX3 24", Win10 64bit Home, Steam Deck

If you have been voting for politicians who promise to give you goodies at someone else's expense, then you have no right to complain when they take your money and give it to someone else, including themselves.
zhor
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 26. čer 2005
Bydliště: Liberec

Re: Watch Dogs 2

Příspěvek od zhor »

Aspon pistole tam snad proboha bude, jak jinak by se dalo zabijet na dalku.
Jinak na tohle jsem presne cekal - az zacne NV bundlovat WD2 ke grafikam 10xx, takze uz ji muzu konecne koupit...
PC1: CPU=i7-11700F+NH-U12A | MB=Asus TUF B560M-Plus | RAM=Corsair LPX 2x16G 3600 | GPU=Asus RTX4070 Dual | SSD=Samsung 970 Evo Plus 1T+SSHD: Seagate FireCuda 2T | PS=Corsair TX750M | Case=FD FocusG Mini | Mon= MAG272-165Hz | OS=W10Pro |
PC2: CPU=i7-6700K+NH-U9B | MB=Asus Z170M-Plus | RAM=Corsair LPX 2x8G 3200 | GPU=EVGA GTX980 SC | SSD=Samsung 850 Evo 250G | OS=Kubuntu |
3tp2
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 20. pro 2012

Re: Watch Dogs 2

Příspěvek od 3tp2 »

Já už mám kod od Nvidie na WD2 ale stále nejde aktivovat
CPU: Ryzen 7 7800X3D MB: Gigabyte B650 Aorus Elite Ax RAM: Corsair 2x16Gb Kit 6000Mhz DDR5 GPU: Inno3D Rtx 4070Ti X3 SSD: ADATA Xpg Sx6000 + Kingston A2000 PSU: EVGA SuperNova 750 G2 CASE: Nzxt H440 Monitor 27" AOC A27g2s 165Hz
Paul
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 15. srp 2004
Kontaktovat uživatele:

Re: Watch Dogs 2

Příspěvek od Paul »

zhor píše:Aspon pistole tam snad proboha bude, jak jinak by se dalo zabijet na dalku.
Jinak na tohle jsem presne cekal - az zacne NV bundlovat WD2 ke grafikam 10xx, takze uz ji muzu konecne koupit...
Ten taser umí střílet na dálku :mrgreen:
Ale samozřejmě že pistole a spousta dalších zbraní tam je.
Ryzen 5800X3D, Gigabyte Aorus X470 Gaming, 2*8GB FlareX@3200, nVidia RTX 3080Ti, 500GB SSD Evo 970, 2TB Crucial MX500, 120GB M4 SSD, 2 * Samsung F1 1TB SATAII, A4-Tech A7, Panasonic ST50 55" Plasma, NEC 24WMGX3 24", Win10 64bit Home, Steam Deck

If you have been voting for politicians who promise to give you goodies at someone else's expense, then you have no right to complain when they take your money and give it to someone else, including themselves.
Hladis
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar
Registrován: 24. čer 2004
Bydliště: Varnsdorf - Athens

Re: Watch Dogs 2

Příspěvek od Hladis »

Zbrane tam jsou a klidne si tam pry na 3D tiskarne udela kulomet, ale ten hlavni hrdina je spis typek, který sedi nekde v knihovne a u kompu a ne ze jde s pistoli a tlumicem kosit lidi po desitkach. Nejaky hratky s granátometem a chladnokrevny zabijeni, to uz by byla sebeparodie :) Proste mohli dat jako hlavního hrdinu postavu, která muze byt oboje (jako Aiden) a clovek se nebude citit trapne, jako kdyby Van Dame hral Hamleta.
Obrázek
Paul
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 15. srp 2004
Kontaktovat uživatele:

Re: Watch Dogs 2

Příspěvek od Paul »

Nj jenže Ubisoft chtěli být freecoolin a nahnat si body u social justicáků :)
Ryzen 5800X3D, Gigabyte Aorus X470 Gaming, 2*8GB FlareX@3200, nVidia RTX 3080Ti, 500GB SSD Evo 970, 2TB Crucial MX500, 120GB M4 SSD, 2 * Samsung F1 1TB SATAII, A4-Tech A7, Panasonic ST50 55" Plasma, NEC 24WMGX3 24", Win10 64bit Home, Steam Deck

If you have been voting for politicians who promise to give you goodies at someone else's expense, then you have no right to complain when they take your money and give it to someone else, including themselves.
KubasCZ
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 16. pro 2011
Bydliště: Roudnice n/L

Re: Watch Dogs 2

Příspěvek od KubasCZ »

Tak už od včerejška tahám preload, má cca 22 GB na Uplay.. Kamarád už prolustroval soubory:
"At this point after fast examination of data files, watch dogs in that 20 GB has only English audio (however lot of other games waste more than 10 GB space with non-english audio) and also:
- 7.26 GB - San Francisco map (normal)
- 2.83 GB - San Francisco Hi-Res textures
- 2.64 GB - Game sounds
- 1.72 GB - English audio
- 2.95 GB - Pre-rendered videos (maybe some cutscenes, but mostly in-game commercials, short preview vidoes of any skill, surveilance cam footages etc.)
- 0.5 GB - Patch overwrites
- 2.1 GB - Common base data
- other smaller files like shaders etc."
CPU: AMD Ryzen 7 5800X3D, MB: MSI MPG X570 Gaming EDGE WIFI, GPU: MSI RTX 4070 Ti VENTUS 3X 12G OC, RAM: Corsair 32GB KIT DDR4 3200MHz CL16 Vengeance LPX, SSD: Intel 530 240GB, Samsung SSD 970 EVO 1TB, HDD: WD 750GB, CASE: Akasa Venom Toxic, PSU: Seasonic S12II-620 620W, MONITOR: 27" LG ultragear 27GL650F-B IPS + 27" LG UltraHD 4K + 24" Dell U2415 IPS, ZVUK: Microlab Solo6c + Sony Noise Cancelling WH-1000XM5, Klávesnice + myš: Logitech MX Keys + Logitech MX Master 3S, OS: Windows 11 Pro, NAS: Synology DS216j
Hladis
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar
Registrován: 24. čer 2004
Bydliště: Varnsdorf - Athens

Re: Watch Dogs 2

Příspěvek od Hladis »

Vydeleny příspěvky a technicky věci kolem hry zde http://pctforum.tyden.cz/viewtopic.php?f=39&t=248999
Obrázek
Hladis
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar
Registrován: 24. čer 2004
Bydliště: Varnsdorf - Athens

Re: Watch Dogs 2

Příspěvek od Hladis »

Tak co, uz to někdo ma ? Stoji to za to, pribeh ma nejakou hlavu a patu, je to zabavny, atd... ?

//
https://www.youtube.com/watch?v=X0hzHTbZTbQ
Obrázek
KubasCZ
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 16. pro 2011
Bydliště: Roudnice n/L

Re: Watch Dogs 2

Příspěvek od KubasCZ »

Mám odehráno 15 hodin a za mě se jim tenhle díl opravdu povedl. Příběh jak už padlo ve spoustě recenzí je prostě takový kýčovitý - mladý hackeři brojej proti korporaci a dialogy tomu odpovídají, jsou docela dětinský, jako by to byli teenageři.. Na druhou stranu není to zase takový, aby tě to vysloveně odradilo ten příběh hrát..

Co se týče misí, tak hlavní i vedlejší mise se víceméně prolínají. Chvílema si nejsem jistý, jestli hraju hlavní linii nebo vedlejší misi, jsou příjemně doplňující. Z podstaty jsou o tom, že na ulici potkáš někoho, kdo ti poví svůj příběh a chce s něčím pomoct. Samozřejmě se to týká vždy nějak ctOS, takže to právě víceméně doplňuje tu hlavní linii. Jedna z misí byla třeba o tom, hacknout bankomat a sledovat reakce lidí, tys jim buď mohl peníze z účtu sebrat nebo darovat..

Mise nejsou tak viditelně repetetivní jako v Mafii. Princip je sice vždy tak nějak totožný (něco hacknout/sebrat), ale způsob jeho splnění je čistě na tobě. Buď se dostaneš k cíli pomocí hacku, nebo násilím, je to na tobě. Hra se ale samozřejmě snaží tě navádět k těm hackům (ale za to nenásilně). Zkoušel jsem to párkrát silou, ale to fakt není jednoduchý, Marcus vydrží hrozně málo a ty posily jsou dost neodbytný a odolný.. Ujet policii taky není takovej med a nepřišel jsem zatím na nějakou vychytávku, jak se jich zbavit efektivně jako v jedničce útěkem do vody..

Jízdní model je subjektivně výrazně lepší než v jedničce, ale pořád je to hrozně arkádovitý - GTA jízdní model je o několik tříd lepší..

Doplňky jako dron a auto na dálkové ovládání jsou příjemným zpestřením, vždy si v klidu prozkoumáš prostředí, případně za pomocí nich to i celé provedeš, zatímco Marcus sedí někde v autě, nebo v dřepu někde v parku :)

Graficky se hra dle mě velmi povedla, prostředí, resp. level design, je velmi propracovaný a detailní. Interiéry jsou taky propracovaný a působí reálně.

Technickou stránku řešíte vedle, takže za mě jen dodatek, že to po ubrání určitých krvavých nároků běhá dobře a zároveň to i dobře vypadá. Nejsem typ, co musí mít všechny posuvníky na ultra/100%. Hra i při 45-60 FPS běží pocitově plynule, nemám pocit škubání, nebo FPS dropů - to jen velmi výjimečně..

Já bych osobně jako fanda tohohle žánru dal 8,5/10 za ten jízdní model a trochu dětinský dialogy..
CPU: AMD Ryzen 7 5800X3D, MB: MSI MPG X570 Gaming EDGE WIFI, GPU: MSI RTX 4070 Ti VENTUS 3X 12G OC, RAM: Corsair 32GB KIT DDR4 3200MHz CL16 Vengeance LPX, SSD: Intel 530 240GB, Samsung SSD 970 EVO 1TB, HDD: WD 750GB, CASE: Akasa Venom Toxic, PSU: Seasonic S12II-620 620W, MONITOR: 27" LG ultragear 27GL650F-B IPS + 27" LG UltraHD 4K + 24" Dell U2415 IPS, ZVUK: Microlab Solo6c + Sony Noise Cancelling WH-1000XM5, Klávesnice + myš: Logitech MX Keys + Logitech MX Master 3S, OS: Windows 11 Pro, NAS: Synology DS216j
Hladis
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar
Registrován: 24. čer 2004
Bydliště: Varnsdorf - Athens

Re: Watch Dogs 2

Příspěvek od Hladis »

Utikat před policii do vody ? To jsem nikdy nedelal. Normalne jim ujet a zlikvidovat hackama. Ostatne ted si davam opacko z jednicky. Ve dvojce snad jde zdrhat stejne.

Me stale odrazuje hlavni postava a ty kecy. Jsem na to chvili koukal a to je banda infantilních kretenu. Co jsem mrknul do diskuse, tak na tohle konkretene snad kazdej nadava. Jednicka teda nemá kdovijaky pribeh, ale facepalm momentu tam zase moc nebylo a necitil se clovek trapne.
Obrázek
fmx rider
Začátečník
Začátečník
Registrován: 03. čer 2006

Re: Watch Dogs 2

Příspěvek od fmx rider »

Ja mam 10h a zatim je to super zabavne. Vedlejsi mise a celkove koncept hry se od predchozich ubisoftin lisi, a to k lepsimu. Vsechno do sebe tak nejak lip zapada, nemam pocit povinnosti plnit toto, nebo tamto, abych mel lepsi vybavu. Postavy ikdyz jsem cekal opak, tak mi tam sedi a nemam s nima problem. Navic celkove to pojeti o smirovani a preprodavani soukromych informaci tretim spolecnostem je dneska vice nez aktualni a to co prezentujou ve hre, tady za nejakych (muj odhad) 5-10 let taky mame. Ta hra poskytuje takovy nepekny pohled do budoucna. :)
radekhgt
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 30. zář 2012
Bydliště: Slovakia

Re: Watch Dogs 2

Příspěvek od radekhgt »

Borci, len taka otazocka... Nejak mi nefunguje v tej hre monitoring CPU ani GPU cez MSI afteburner, viete mi poradit nejaku nahradu kde odsledujem vytazenie kariet a pod??
CPU: Ryzen 7 7800X3D + RYUJIN II 360 ARGB GPU: Gainward RTX 4090 MB: Asus ROG STRIX X670E-A RAM: Kingston FURY DDR5 32 GB 6000 MHz CL36 RGB PSU: Super Flower Golden King 1kW LCD: LG OLED42C2
fmx rider
Začátečník
Začátečník
Registrován: 03. čer 2006

Re: Watch Dogs 2

Příspěvek od fmx rider »

Je to kvuli softwaru ktery ma hra proti cheaterum. Tady mas nejake povidani a mozne reseni:
http://www.guru3d.com/news-story/update ... tware.html
KubasCZ
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 16. pro 2011
Bydliště: Roudnice n/L

Re: Watch Dogs 2

Příspěvek od KubasCZ »

Hladis: S tou policií, samozřejmě když máš dvě hvězdy, tak se to dá ujet, za pomocí hacku. Horší je, když je u toho i vrtulník, pak se musíš schovat někam do podjezdu a doufat, že k tobě nedorazí pozemní jednotky, u mise s "Knight Riderem" jsem se trochu navztekal, než jsem to udělal. Netvrdím, že se jím nedá ujet, jen mě to přijde těžší než v GTA..

Jinak včera jsem zkoušel s kamarádem coop. Hráli jsme hlavně mise kolem hackování oblasti, příběhově to jsou mise kolem FBI. Kamarád není tolik trpělivý, tak všude nabíhal silou a hackování jsme v podstatě nevyužili.. Taky jsme museli několikrát resetartovat, protože přivolaný posily chodily ze všech stran a ještě byly obrněný.. Nicméně potom jsme hráli společně sbírání Key Data, "dobývání" území gangů, kde jsme prostě vyvolali bitku a docela nás to zabavilo..

Objevil se nám v session i týpek co ujížděl policii a měli jsme ho dopadnout.. Bohužel se objevil v nevhodnou chvíli a než jsme něco stihli udělat, tak zmizel.. Ale to náhodné objevení v naší oblasti je vcelku fajn a dokáže asi zabavit..

Co se mi ale opravdu líbí, tak je město a jeho zpracování. Spoustu těch čtvrtí působí reálně, jsou designově opravdu propracovaný do detailu. Lidi, co tam žijou, tak se chovají přirozeně, reagujou na situaci kolem sebe.

Šel jsem takhle po ulici a najednou nějaká ženská mlátila do auta baseballkou a začala nadávat manželovi, že to má za tu děvku atd. Potom se někde vzala další ženská a začala jí nadávat, aby do toho auta nemlátila a pustila se sama do ní.. Do toho ji začali zase bránit kolemjdoucí.. Jsou to sice detaily, ale pak to město prostě působí živě..
CPU: AMD Ryzen 7 5800X3D, MB: MSI MPG X570 Gaming EDGE WIFI, GPU: MSI RTX 4070 Ti VENTUS 3X 12G OC, RAM: Corsair 32GB KIT DDR4 3200MHz CL16 Vengeance LPX, SSD: Intel 530 240GB, Samsung SSD 970 EVO 1TB, HDD: WD 750GB, CASE: Akasa Venom Toxic, PSU: Seasonic S12II-620 620W, MONITOR: 27" LG ultragear 27GL650F-B IPS + 27" LG UltraHD 4K + 24" Dell U2415 IPS, ZVUK: Microlab Solo6c + Sony Noise Cancelling WH-1000XM5, Klávesnice + myš: Logitech MX Keys + Logitech MX Master 3S, OS: Windows 11 Pro, NAS: Synology DS216j
Hladis
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar
Registrován: 24. čer 2004
Bydliště: Varnsdorf - Athens

Re: Watch Dogs 2

Příspěvek od Hladis »

Vrtulnik se dal hacknout, nebo sejmout ten odstrelovac na boku vrtulniku a vrtulnik odletel.
Obrázek
Odpovědět

Zpět na „Hry a zábava“