Watch Dogs 2

Problémy, zážitky, rady či pořádání LAN party

Moderátor: Baneshee

KubasCZ
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 16. pro 2011
Bydliště: Roudnice n/L

Re: Watch Dogs 2

Příspěvek od KubasCZ »

Tady ve dvojce si k tomu musíš taky odemknout skill, který je trochu pokročilejší. Jinak ve skillech je nové to, že nestačí pouze nasbírat research points, ale musíš taky najít Key data, která musíš nejprve najít ve městě. Hra ti jen řekne, ve které oblasti se nachází, ty tam musíš dojet a najít přesnou lokaci těch dat a nějak se k nim dostat - většinou za pomoci autíčka a dronu..

Jinak už jsem ve hře narazil na několik reálných kauz, na které hra naráží. Například:
- církev Toma Cruise a Johna Travolty (ve hře New Dawn)
https://nowloading.co/p/watch-dogs-2-ta ... se/4148986
- hacknutí rappera o jeho song, kde nějaký vysoko postavený farmaceut je jeho fanda a sbírá všechny jeho songy/alba a je za to ochoten zaplatit cokoliv. V reálu údajně kauza Daraprim, resp. ten farmaceut, kterého se ta kauza týká je tento:
http://www.nytimes.com/2015/09/21/busin ... .html?_r=0
- youtuber, který posílá jednotky SWAT na jiný streamery.. a určitě toho tam bude víc..
CPU: AMD Ryzen 7 5800X3D, MB: MSI MPG X570 Gaming EDGE WIFI, GPU: MSI RTX 4070 Ti VENTUS 3X 12G OC, RAM: Corsair 32GB KIT DDR4 3200MHz CL16 Vengeance LPX, SSD: Intel 530 240GB, Samsung SSD 970 EVO 1TB, HDD: WD 750GB, CASE: Akasa Venom Toxic, PSU: Seasonic S12II-620 620W, MONITOR: 27" LG ultragear 27GL650F-B IPS + 27" LG UltraHD 4K + 24" Dell U2415 IPS, ZVUK: Microlab Solo6c + Sony Noise Cancelling WH-1000XM5, Klávesnice + myš: Logitech MX Keys + Logitech MX Master 3S, OS: Windows 11 Pro, NAS: Synology DS216j
3482
Začátečník
Začátečník
Registrován: 31. led 2005
Bydliště: 49°31¨ - 16°40¨
Kontaktovat uživatele:

Re: Watch Dogs 2

Příspěvek od 3482 »

zdarec může miěkdo prosím vypsat nebo poslat odkaz jaký jsou odměny na Uplay pro tuto hru mám 230 uPlay bodíků a zjímalo by mě než si to koupím co bych si mohl odemknout (tžeba v jedničce to byl Golden eagel ,maskovací auto, wallpaper atd.)
fmx rider
Začátečník
Začátečník
Registrován: 03. čer 2006

Re: Watch Dogs 2

Příspěvek od fmx rider »

Tady to máš. Jinak se chci zeptat ostatních co hrajou, jestli jim Uplay ve statistikách v Game Progression taky ukazuje blbosti? Ve hře mám 100% - projito, ale v Uplay 1%.
wd2_1.jpg
wd2_2.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
sefin
Začátečník
Začátečník
Registrován: 25. dub 2013
Bydliště: Boskovice

Re: Watch Dogs 2

Příspěvek od sefin »

Na WD 2 jsem se těšil, ale ten nový hrdina mi nesedí. Aiden byl lepší. Jeho personalita umožňovala jakékoli řešení situací. Takže WD koupím zase v nějakém výprodeji.

K tomu jak se tu řešilo WD1 to rozhodně beru jako úmyslný downgrade, když data k tomu aby hra vypadala jako na E3 byla primo ve hře... Zmrseni bylo imho jen aby to vypadalo stejně i na konzoli.
MB:AS Rock Z77 Pro 3 | CPU: Xeon E3 1230-V2 3,3GHz |RAM: Kingston HyperX black 8GB DDR3 1600 | GK: Sapphire R290 Vapor-X OC | PSU: EVGA SuperNOVA 750 G2 | SSD: Samsung 850 EVO 250GB + Kingston HyperX 3K - 120GB
Hladis
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar
Registrován: 24. čer 2004
Bydliště: Varnsdorf - Athens

Re: Watch Dogs 2

Příspěvek od Hladis »

Ty data tam sice byly, ostatne nejaky takovy zbytky jsou ve hrach bezne, ale taky zbugly a neuplny.
Obrázek
Hladis
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar
Registrován: 24. čer 2004
Bydliště: Varnsdorf - Athens

Re: Watch Dogs 2

Příspěvek od Hladis »

Ja tu hru zatím mam trochu u ledu. Bohuzel se mi potvrdilo co jsem uz videl. Hlavni hrdina a pribeh bandy rádoby pubertálních psycho hackeru, kteří bojuji proti zlemu systemu, je dost ulet. U jednicky sice slo o Cckovy scenar, ale při hrani clovek nemel rozpaky nad tim co se na obrazovce deje. Nahaneni poctu sledujicich na soc. sitich, pomoci ruznych vylommenin, me moc nezaujalo. Naprosty hadcore je, když vámi ovladany obryleny skrček vejde do filmového studia a vystrili ho lehkym kulometem (myslim ze při prvním vystrelu by odletel i se zbrani) a vesele bez spechu odejde za nezajmu celého osazenstva studia a přilehlého okoli s tim, ze mise ukradnout scenar byla uspesna. WTF

PS: A sere me uhel kamery při jizde. Porad se vraci do defaultni pozice, kde jde videt prd. Rizeni je tak za trest.
Obrázek
Hladis
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar
Registrován: 24. čer 2004
Bydliště: Varnsdorf - Athens

Re: Watch Dogs 2

Příspěvek od Hladis »

Minirecenze:
Takze dohrano. Bohuzel je to podel a nevim zda to doporucit i za nižší cenu. Mozna tak pro to precizni prostředí. Graficky je to vyborny, zpracovani města a jeho života proste ma hodne vysokou latku. Je to plny detailu a když se vratite do jednicky a zpet, tak dvojka je uplne jinde. Vizualni orgie, ještě tak mit dva Titany-X ve SLI, aby jste nezapnuli vse na plny koule jen kvůli chvilkovému pokochani, protože fps jdou ke dnu. Ale i na nizsi nastaveni detailu je tam vyrazny posun proti jednicce. Ubisoft tedy vysperkoval vizual, ale pruser je v obsahu, který celou hru zabil a cely prostředí San Francisca prislo vniveč. Cely pribeh je jedna velka nuda a vlastne je vam uplne jedno co se tam deje. Vidíte bandu naprostých idiotu, o kterých ani radsi nechcete nic vedet a bojujete se záporáky, kteří jsou snad ještě horsi. Hlavni zaporak je naprosto nezajimava figura a svým zpusobem blb. S hlavni postavou se neztotoznite a spis mu budete prat bolestivou smrt. Jeho motivy jsou vesmes rozplizle a vzhledem k deji vam vlastne jsou i jedno. Ikdyz jednicka předvedla takovy ten klasicky beckovy "revenge" scenar, porad jste chapali motivace, porad jste videli v konani Aidana smysl proc co dela. Vedlejsi postavy byly trochu uchylaci, ale mely smysl, chapali jste co a proc delaji a byly zajimave. Hrdina si ani nehral na nejakeho Mirka Dusina a vlastne všichni byly pekni hajzlove. Kazdopadne pribeh mel smysl, bylo to natolik zajimavy, ze jste chteli hrat dal a nekonal se facepalm nad tim co se na obrazovce deje. U dvojky vesmes otupite a prestanete vnimat co vlastne postavy blabolej za nesmysly a strojove plnite mise a hrajete to vlastne aby jste to dohrali a je vam uplne jedno co vidíte na obrazovce. (spoiler) Jedna postava umre a dopad na celou věc a nasledny dej je nula a vlastne zapomenete ze tam kdy byla. (spoiler) . Pribeh nemá sanci tu hru tahnout a je uplne mimo. Pruser je, ze i vedlejsi aktivity jsou tak nejak z podobného soudku. Hrajete si na taxikare Uberu, jezdite zavody na motorce a motokárách, fotite si selfie na ruznych mistech ve meste...... Jako proc ? Ikdyz chcete udelat jen takovy bordel ve meste co vam hra vse nabízí, stejne porad vidíte, ze něco nesedi. Hlavni hrdina vypada, ze mu mleko steka po brade a ze by vyhral tak soutěž o skolniho sprta a ne o chlapa, co vezme granatomet a jde vyresit drsny gang motorkaru, cinske, ruske, mexicke mafie..... Zachranuje to trochu jiny pristup, kdy třeba spustite armagedon tim, ze volate policii nebo konkurencni gangy a na miste se strne silena přestřelka a masakr a vy z dronu sledujete krvavou lazen. Ale to bavi jen párkrát. Stejne tak se stale stejne hackovat do ruznych zarizeni pomoci autíčka atd.... Pro fandy akce, kde se veci resi s pistoli a tlumicem, ci na ferovku s kulometem a granátometem, tahle hra neni. Hra si hraje na velkou hackovací mestskou akci, ale vlastne je to jen plytky pribeh bandy naprostých kretenu, co jdou proti zlemu systemu, který by je ve skutecnosti chytil asi za 5 minut a dotycni dostali tridni dutku reditele skoly a snizenou znamku z chovani za hacknuti skolniho automatu na limonadu. Za plnou cenu tuhle hru nedoporucim a uprimne ani za snizenou nekde z kuponu. Mozna v nejakych velkych slevach, pokud se chcete kochat prostredim a sponovat vas HW.
Obrázek
zhor
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 26. čer 2005
Bydliště: Liberec

Re: Watch Dogs 2

Příspěvek od zhor »

Ja dostal hru zadara s GK, takze je to pro me dobra hra. Ten debilni 'pribeh' proste ignoruju, samotny mise jsou vetsinou dostatecne akcni a zabavny a to mi vyhovuje. Horsi je ze jsem asi v pulce hry narazil na problemy, ktery nekdy az znemoznujou pokracovani. Treba jakmile jsem vlez do toho sklepa s psima zapasama, preplo se mi to automaticky na kamerovej zaber, ze kteryho jsem se nemoh nijak dostat (Esc me hodilo do menu hry). Nakonec se to nejak samo ukoncilo kdyz me odhalili. Nebo jak mam znicit ty volebni stroje, at je rozcupuju jak chci, hra mi to furt neuzna za splneny. Nevim jestli jsou to nejaky bugy od posledniho patche, ale zatim nevim jak pokracovat. Koukal jsem na videa kde to pritom normalne rozbil granatama. Dalsi vec je opakovani hlavnich misi, coz ma hra umoznovat ale nenasel jsem jejich spousteni, krome teda posledni mise.
Jinak ale me hra zatim celkem bavi, muzu tam delat co chci, treba jen se projizdet ctyrkolkou po kopcich, k tomu obcas trochu virtualni akce a to vsechno v krasny grafice...
PC1: CPU=i7-11700F+NH-U12A | MB=Asus TUF B560M-Plus | RAM=Corsair LPX 2x16G 3600 | GPU=Asus RTX4070 Dual | SSD=Samsung 970 Evo Plus 1T+SSHD: Seagate FireCuda 2T | PS=Corsair TX750M | Case=FD FocusG Mini | Mon= MAG272-165Hz | OS=W10Pro |
PC2: CPU=i7-6700K+NH-U9B | MB=Asus Z170M-Plus | RAM=Corsair LPX 2x8G 3200 | GPU=EVGA GTX980 SC | SSD=Samsung 850 Evo 250G | OS=Kubuntu |
Hladis
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar
Registrován: 24. čer 2004
Bydliště: Varnsdorf - Athens

Re: Watch Dogs 2

Příspěvek od Hladis »

Samotny mise jsou vcelku ok, ale je to takovy plneni pro plneni, jelikož ten pribeh a postavy okolo tebe jsou hrozny a nejlepší by bylo je všechny zabit.

U mise mas vždy napsany co mas delat a je tam i oznaceny kam se mas dostat a je to i v cestine. To je dobře ze se ti to preplo na kamery u tech psu, protože to tak ma byt. Na zadny bug jsem nenarazil a nemel by tam zadny podobny byt. S rozbitim volebních automatu taky no problem.
Obrázek
Paul
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 15. srp 2004
Kontaktovat uživatele:

Re: Watch Dogs 2

Příspěvek od Paul »

Mě to baví. Ty postavy nejsou nijak úžasný, ale občas řeknou něco vtipnýho, nebere se to vážně a nějak mě to neruší. Město krásný, ta mlha je famózní, ikdyž hrozně vzácná. Mise baví. Akorát škoda tý fyziky aut, Mafia 3 má nesrovnatelně lepší.
Ryzen 5800X3D, Gigabyte Aorus X470 Gaming, 2*8GB FlareX@3200, nVidia RTX 3080Ti, 500GB SSD Evo 970, 2TB Crucial MX500, 120GB M4 SSD, 2 * Samsung F1 1TB SATAII, A4-Tech A7, Panasonic ST50 55" Plasma, NEC 24WMGX3 24", Win10 64bit Home, Steam Deck

If you have been voting for politicians who promise to give you goodies at someone else's expense, then you have no right to complain when they take your money and give it to someone else, including themselves.
zhor
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 26. čer 2005
Bydliště: Liberec

Re: Watch Dogs 2

Příspěvek od zhor »

Zniceni tech volebnich stroju je taky ulet. Kdyz na ne hodim granat, stroje jsou nasracku ale hra mi to nebere, je potreba je znicit 'predepsanym' zpusobem. Dva z nich odpalenim elektrickyho rozvadece v podlaze a druhy dva bud najetim vozidlem, nebo po sobe nechat hodit granat od strazcu tak aby rozbil ty stroje, to je uplna debilita, kdo to ma vedet. Bez ty kvakoptery by se to snad ani nedalo hrat.
Jinak hlavni mise se daj opakovat pres mobil DedSec app, po dohrani si urcite nektery zkusim znovu jinak..
PC1: CPU=i7-11700F+NH-U12A | MB=Asus TUF B560M-Plus | RAM=Corsair LPX 2x16G 3600 | GPU=Asus RTX4070 Dual | SSD=Samsung 970 Evo Plus 1T+SSHD: Seagate FireCuda 2T | PS=Corsair TX750M | Case=FD FocusG Mini | Mon= MAG272-165Hz | OS=W10Pro |
PC2: CPU=i7-6700K+NH-U9B | MB=Asus Z170M-Plus | RAM=Corsair LPX 2x8G 3200 | GPU=EVGA GTX980 SC | SSD=Samsung 850 Evo 250G | OS=Kubuntu |
Hladis
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar
Registrován: 24. čer 2004
Bydliště: Varnsdorf - Athens

Re: Watch Dogs 2

Příspěvek od Hladis »

Ja mam pocit, ze jsem ty automaty rozbil časovanou bombou. Ja se v ty hre snad nikde nezadrhnul.

Paul:
Akorát ta mlha posle fps ke dnu. Je super, zvlaste když jsem ji projizdel autem se svetlama, tak to vypada pekne jak prava mlha, která se da krajet. Ono je hezky si tam hodit MSAAx8, LOD na maximum, PCSS.... ta hra vypada super, ale je to nehratelny :) Auta jsou takova arkáda, to neresim a jizdni model me nikdy moc nezajimal. Ale u aut se vyradili s detaily, jako zaspineni a skrabance az po destrukci. Oproti jednicce to je jinde.
Obrázek
honzicek1982
Začátečník
Začátečník
Registrován: 16. čer 2006

Re: Watch Dogs 2

Příspěvek od honzicek1982 »

Zdravim.Potrebuju poradit.Hra mi fungovala naprosto perfektne.Pak se mi pokazil uplay kvuli dvoufazovymu overeni.To sem vyresil prez podporu,ale hra mi ted uz nechce nabehnout.Nabehne uvodninacitaci obrazek,pak zcerna obrazovka a je slyset znelka z videa,ale bez obrazu a hra padne.Zkousel sem hru preinstalovat ale bez vysledku.Ovlace mam aktualni a hra je koupena.Nevite nekdo kde by moh bejt problem?U jinejch her mi to nedela.
Luda
Začátečník
Začátečník
Registrován: 10. srp 2012

Re: Watch Dogs 2

Příspěvek od Luda »

jestli máš Nvidii a aktualni ovladač 384.76 tak si nainstaluj hotfix 384.80.Mohlo by to pomoct
CPU : Ryzen 7 7800X3D | RAM : G.Skill FLARE X5 32GB@6000MHz cl: 28 | MB : MSI B650 TOMAHAWK | GPU : RTX 4070Ti Super (Gigabyte) OC 2950/24400 MHz | Chladič : noctua nh-d15 chromax | Zdroj : Corsair RM850x | Zvuk : Xonar Phoebus | SSD : Samsung 970 Pro 512GB | Skříň : Fractal Design R4 | Monitor : Alienware OLED 34"
honzicek1982
Začátečník
Začátečník
Registrován: 16. čer 2006

Re: Watch Dogs 2

Příspěvek od honzicek1982 »

SUper dekuju moc.Bylo to ovladacem grafiky.Po nainstalovani hotfixu uz slape jak ma.
Odpovědět

Zpět na „Hry a zábava“