Stranded Deep - survival Robinsona Crusoe:)

Problémy, zážitky, rady či pořádání LAN party

Moderátor: Baneshee

Odpovědět
blaho
Žlutá karta
Žlutá karta
Registrován: 31. pro 2011
Bydliště: Nyíregyháza

Stranded Deep - survival Robinsona Crusoe:)

Příspěvek od blaho »

Touhu hráčů vyzkoušet si virtuálně roli Robinsona Crusoe vyplňují nezávislá studia na Steamu...

Obrázek


:arrow: http://games.tiscali.cz/video/ctenarsky ... eep-279687
Sheppix
Začátečník
Začátečník
Registrován: 29. dub 2006
Bydliště: Beroun, Praha

Re: Stranded Deep - survival Robinsona Crusoe:)

Příspěvek od Sheppix »

Co čtu komentáře na steamu, tak se hra za poslední rok o moc neposunula :(
AllowedCry
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 21. kvě 2011
Bydliště: Praha

Re: Stranded Deep - survival Robinsona Crusoe:)

Příspěvek od AllowedCry »

Už je to dýl, bratra to celkem chytilo, ale měl popsanou celou A4ku s vlastní mapou, aby se neztratil, i tak to přestal hrát poté, co se ztratil :lol: problém je, že všechny ostrovy mají (měli?) stejný obrys na horizontu a dalo se velmi snadno splést.
Ryzen 5700X @ PBO+200 || GB B450 GX || 32GB @ 3600Mhz cl16 || XFX RX7900 XT @ 2.8Ghz/21Ghz -25mV || SSD 1.25TB || HDD 3TB || Fractal R5 + Corsair HX850 || [4K] Philips 288E2A @ 60hz + Philips 48OLED707 @ 120hz.
Frostys
Začátečník
Začátečník
Registrován: 24. črc 2006

Re: Stranded Deep - survival Robinsona Crusoe:)

Příspěvek od Frostys »

Survivalovek je dneska fakt hodně. Na Stranded deep jsem koukal, láká mě tam to tropické prostředí, ale asi by to muselo nabídnout trošku víc, aych to koupil.
Osobně se teda zatím přikláním k Long Darku, který je teda přesný opak - kanadská, chladná divočina. Ale samozřejmě stejný problém jako tady. Early access, ne zrovna moc obsahu a chybějící příběh. Časem by teda vše mělo být, ale kdy?
CPU i7-9700k + MasterLiquid Lite 240
GPU MSI GeForce RTX 2070 8Gb
RAM Patriot Viper4 16GB@3000MHz
MB Gigabyte Z390 Gaming X
Riku
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 01. zář 2005

Re: Stranded Deep - survival Robinsona Crusoe:)

Příspěvek od Riku »

The Long Dark se bohužel taky moc nepohnul ve vývoji už tak rok :-/ to je bohužel mor kterej se šíří všemi earlyacces hrami
PS5 | LG OLED CX55
Frostys
Začátečník
Začátečník
Registrován: 24. črc 2006

Re: Stranded Deep - survival Robinsona Crusoe:)

Příspěvek od Frostys »

Mno, přibývají mapy, obtížnosti, pozměnil se způsob equipování (více vrstev oblečení, mokré oblečení atd.), ale jinak je to stále to samé, to máš pravdu.
Má to ale super atmosféru, tak snad se brzy objeví aspoň kousek story módu.
CPU i7-9700k + MasterLiquid Lite 240
GPU MSI GeForce RTX 2070 8Gb
RAM Patriot Viper4 16GB@3000MHz
MB Gigabyte Z390 Gaming X
mlrs
Začátečník
Začátečník
Registrován: 11. kvě 2006
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Stranded Deep - survival Robinsona Crusoe:)

Příspěvek od mlrs »

Jo s téma ostrovana je to trochu problém - ale stejny obrys uz nemaji + jsou tam ruzny stromy a podle toho to jde poznat.
Ale pokud to někdo chce hrat fakt vazne, tak ta mapka nebude spatny napad + si i napsat, co na kterym ostrove jsou za suroviny apod.
Ja uz párkrát jak uplny kokot nekde nechal nejaky plachty a pak jsem snad pul hodiny (realnyho casu) padloval mezi ostrovy a hledal to...
Ale ta atmosféra je fakt dobra - i manželka se zvedla ze sedacky a sla se ptat co to tam mam - to se u Fallouta nebo Carmageddonu nestalo :-D
Ryzen 5 5600 + Wraith Prism RGB, RTX 3070 EAGLE 8G, ASUS PRIME X470-PRO, Patriot Viper 4 32GB DDR4 3000Mhz, 2,25TB SSD, 1TB HDD, Seasonic Focus GX 650, Xigmatek Asgard, Dell U3023E
PC2: Intel NUC 11 Performance Lite, Core i5-1135G7, Iris Xe, 32GB RAM DDR4 3200MHz, 1TB Samsung 970 EVO PLUS + Xbox Series X
Craukoth
Začátečník
Začátečník
Registrován: 10. led 2017

Re: Stranded Deep - survival Robinsona Crusoe:)

Příspěvek od Craukoth »

Já jsem to hrál dřív a celkem mě to bavilo, ale je pravda, že tam chybí něco co tě u tý hry udrží delší dobu. Pořád je to to stejný dokola. :)
mlrs
Začátečník
Začátečník
Registrován: 11. kvě 2006
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Stranded Deep - survival Robinsona Crusoe:)

Příspěvek od mlrs »

jako clovek si to asi musí urcit sam - youtube je plny videi, kde si lidi namysleli nejakou monumentalni stavbu a tim se na par desitek hodin zabavili :-D
Ryzen 5 5600 + Wraith Prism RGB, RTX 3070 EAGLE 8G, ASUS PRIME X470-PRO, Patriot Viper 4 32GB DDR4 3000Mhz, 2,25TB SSD, 1TB HDD, Seasonic Focus GX 650, Xigmatek Asgard, Dell U3023E
PC2: Intel NUC 11 Performance Lite, Core i5-1135G7, Iris Xe, 32GB RAM DDR4 3200MHz, 1TB Samsung 970 EVO PLUS + Xbox Series X
stoRmjE
Začátečník
Začátečník
Registrován: 18. čer 2015
Bydliště: Praha 2

Re: Stranded Deep - survival Robinsona Crusoe:)

Příspěvek od stoRmjE »

Na tuhle hru jsem se již několikrát díval a přemýšlel jsem o její koupi, ale většinou takovéhle hry hraji v coopu, což je škoda, vypadá dobře. Taky jsem zakoupil Subnauticu, Subsistence, Adrift, The Solus Projekt a další které mají jen Singláč a prostě to rychle omrzí.
Cinner84
Nováček
Nováček
Registrován: 28. pro 2016

Re: Stranded Deep - survival Robinsona Crusoe:)

Příspěvek od Cinner84 »

Přesně coop hry jsou nejlepší. Škoda, že tady není, ale třeba ho přidají.
mlrs
Začátečník
Začátečník
Registrován: 11. kvě 2006
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Stranded Deep - survival Robinsona Crusoe:)

Příspěvek od mlrs »

coop jo ale multak ne - to se pak stane neco jako v DayZ, kdy se nejaci noobove ptali, jestli v te hre jsou zombici - pac nez nejake potkali, tak je vykillovali normalni hraci :-D
Ryzen 5 5600 + Wraith Prism RGB, RTX 3070 EAGLE 8G, ASUS PRIME X470-PRO, Patriot Viper 4 32GB DDR4 3000Mhz, 2,25TB SSD, 1TB HDD, Seasonic Focus GX 650, Xigmatek Asgard, Dell U3023E
PC2: Intel NUC 11 Performance Lite, Core i5-1135G7, Iris Xe, 32GB RAM DDR4 3200MHz, 1TB Samsung 970 EVO PLUS + Xbox Series X
Cinner84
Nováček
Nováček
Registrován: 28. pro 2016

Re: Stranded Deep - survival Robinsona Crusoe:)

Příspěvek od Cinner84 »

Já bych nechtěl mulťák, ale jenom coop. To znamená spíš spolupráci než válčení mezi sebou, že by ses prostě s kamarádem připojil spolu a hráli to ve 2 a snažili se přežít.
rbclass
Žlutá karta
Žlutá karta
Registrován: 20. úno 2008

Re: Stranded Deep - survival Robinsona Crusoe:)

Příspěvek od rbclass »

vieme kedy sa chysta hotova hra?
drundur
Žlutá karta
Žlutá karta
Registrován: 05. úno 2017

Re: Stranded Deep - survival Robinsona Crusoe:)

Příspěvek od drundur »

rbclass píše:vieme kedy sa chysta hotova hra?
no ze začátku to mělo být na konci 2015 myslím, ale pak to zakecali slovy "hráči chtěli více obsahu než jsme čekali takže posouváme datum na neurčito" ... a teď je verze tuším 0.3 něco ... takže to může být i pár let...
Odpovědět

Zpět na „Hry a zábava“