GWENT

Problémy, zážitky, rady či pořádání LAN party

Moderátor: Baneshee

Odpovědět
Atapi
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 04. dub 2007
Bydliště: Jihlava

Re: GWENT

Příspěvek od Atapi »

Tak máme gwentslam tenhle víkend, no bude to chtít něco udělat s těma pádama, mně to taky spadlo už několikrát uprostřed hry. :)
Obrázek
Atapi
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 04. dub 2007
Bydliště: Jihlava

Re: GWENT

Příspěvek od Atapi »

Zbývá 70 mmr do vysněného cíle (rank 18 :D), v tomhle ranku se to trochu změnilo a zdá se že tady se láme chleba jak se říká. :D Potkávám dost hráču, co hrajou t1 decky, nebo se o to spíš aspoň snaží, ale moc jim to nejde. 50% všech her co jsem tady hrál, jsou jen 4 leadři a 3 frakce (radovid, calveit, dagon, eredin) a spousta těch co potkám, má mnohem větší level než já (často 30-40), ale rank taky jen okolo 17, takže se tam očividně zasekli, do ranku 16 jsem potkával fakt spíš jen lidi co to hrajou málo/chvíli s malým levelem a diverzita decků byla mnohem větší. :)
Obrázek
Hladis
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar
Registrován: 24. čer 2004
Bydliště: Varnsdorf - Athens

Re: GWENT

Příspěvek od Hladis »

Ono s postupujicim casem od zacatku sezony je snazsi jit nahoru, protože lidi jak postupuji, tak lepsi hraci stale odskakuji vys, takze clovek potkava ty slabsi, nez dozeny ty nej hrace. 18-19 rank je takovy prelom. Pak uz je to spis grind a zapasy s tier 1 balicky.
Obrázek
Atapi
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 04. dub 2007
Bydliště: Jihlava

Re: GWENT

Příspěvek od Atapi »

Večer zase stream s developery na https://www.twitch.tv/cdprojektred
Join us live on Wednesday, September 27th, at 9PM CEST (12PM PDT) on the CD PROJEKT RED Twitch channel!

Paweł Burza and Michał "Luigi" Dobrowolski will be talking about the upcoming patch and answering your questions, so be sure to stop by!
Obrázek
Hladis
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar
Registrován: 24. čer 2004
Bydliště: Varnsdorf - Athens

Re: GWENT

Příspěvek od Hladis »

To se da cekat v nejbližších hodinách po odvysilani novy patch, který zase hru slusne rozhazi :)
Obrázek
Hladis
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar
Registrován: 24. čer 2004
Bydliště: Varnsdorf - Athens

Re: GWENT

Příspěvek od Hladis »

OTHER:
Seasonal Events: Mahakam Ale Fest; Includes 3 exclusive challenges in 2 difficulties, introducing new, event exlusive cards and already known ones with different abilities. Fully voiced. Rewarded in Ore, Powder, Avatar, Border, Title and Experience. Lasts 14 days.
Refund System: When the patch launches, there'll be 72 hour time-frame in which you can Mill nerfed cards for the full Scrap and Powder Value.
Challenges: Completing the challanges will be rewarded in experience from now.
Player Profile: You can now choose a favorite card or card back.
Bug Fix: The game shouldn't crash after resurrecting a card.
Starter Pack: Fixed the description to state that it contains a choice of 3 Legendary Premium cards.
General change: ~40 cards have been changed to be Agile, in preparation for the next Major Update.
Future (Not in this patch): The current season will end at the end of October. The next Major Update will contain 20 new cards. Tech changes; Including forging Deck Builder with the Collection and hinted changes regarding Agility.
Patch Launch: Official; SoonTM. Estimated; in 18 hours since the stream; ~15:00 CEST, 28.09.17

BALANCE AND CARD CHANGES:

NEUTRAL
First Light - Clear Skies; Boost all Damaged Allies under Weather by 1 and clear all Weather from your side.
Merigold's Hailstorm - Won't affect Gold cards anymore.


NORTHERN REALMS
Dun Banner Heavy Cavalry - Power changed from 8 to 7. Now Agile (was Siege).
Dijkstra - Power changed from 3 to 4.
Prince Stennis - Will gain 3 (instead of 5) Armor on Deploy.
Shani - Will give 2 (instead of 5) Armor to the Unit she revives.
Nenneke - Won't be able to Shuffle Special cards. Now Agile (was Siege).
Foltest - Power changed from 4 to 5.
Aretuza Adept - Now Agile (was Siege).


SKELLIGE
Restore - Return a Bronze or Silver Unit (previously an Craite, Tuirseach or Dimun) from your Graveyard to your Hand, and set its base Power to 10 (previously Strengthened the Unit by 2), then play a card from your Hand.
Obrázek
Atapi
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 04. dub 2007
Bydliště: Jihlava

Re: GWENT

Příspěvek od Atapi »

Monstra lehce buff na dobrým místě, takže už mi nebude frost psiska zabíjet Battering Ram na IK (maj 4 power místo 3 a Ram ubere první ranou už jen dva), potěší. :)
Obrázek
Hladis
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar
Registrován: 24. čer 2004
Bydliště: Varnsdorf - Athens

Re: GWENT

Příspěvek od Hladis »

Ja ted nehraju, hraju něco jiného, ale dle tech zmen by mohl NG zase byt ok a NR by uz nemeli byt tolik OP. Kazdopadne zajimave zni ten anoncovany velky patch.
Obrázek
Atapi
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 04. dub 2007
Bydliště: Jihlava

Re: GWENT

Příspěvek od Atapi »

Jo tak asi do vydání hotfixu zatím nehraj :D Objevil se bug, kde to lidem při hře (ranked i casual) furt do kola hází úvodní obrazovku. :)
Obrázek
Hladis
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar
Registrován: 24. čer 2004
Bydliště: Varnsdorf - Athens

Re: GWENT

Příspěvek od Hladis »

Koukam, MegaMogwai prave tenhle bug dostal. Pry to dela Gwent Tracker.
Obrázek
pilarius
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 10. bře 2006
Bydliště: Pardubice

Re: GWENT

Příspěvek od pilarius »

Ale ten single event je vtipný a zábavný! :)
NZXT H440: AMD Ryzen 7 5700X, Noctua NH-D15, Asus Prime X570-P, XFX SWFT309 AMD Radeon RX 6700XT 12G, 2x16GB G.Skill 3200 MHz CL16, Corsair RM650x; Win 11 64bit; iiyama GB3271QSU-B1: 2560x1440
Hladis
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar
Registrován: 24. čer 2004
Bydliště: Varnsdorf - Athens

Re: GWENT

Příspěvek od Hladis »

Jo uz ho hraju :-D
Obrázek
Atapi
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 04. dub 2007
Bydliště: Jihlava

Re: GWENT

Příspěvek od Atapi »

Jo? tak to zkusím, mám gwentup :D :D třeba to něco znamená :D
Obrázek
Hladis
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar
Registrován: 24. čer 2004
Bydliště: Varnsdorf - Athens

Re: GWENT

Příspěvek od Hladis »

MegaMogwai vypnul Tracker a jede mu to uz ok. Jinak ty challenge jsou zajimavy a trochu to potrapi :)
Obrázek
pilarius
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 10. bře 2006
Bydliště: Pardubice

Re: GWENT

Příspěvek od pilarius »

Hmm, založil jsem si tradičně s patchem nový balík: Crach s Longshipy, Huntery a Greatswordy. Na randomu zatím v testovací fázi sviští parádně. Jinak ač hraju dlouho a intenzivně už od bety, právě se mi povedla vůbec úplně první remíza ve dvou kolech - právě s tímhle balíkem proti Radovidovi. :-D
NZXT H440: AMD Ryzen 7 5700X, Noctua NH-D15, Asus Prime X570-P, XFX SWFT309 AMD Radeon RX 6700XT 12G, 2x16GB G.Skill 3200 MHz CL16, Corsair RM650x; Win 11 64bit; iiyama GB3271QSU-B1: 2560x1440
Atapi
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 04. dub 2007
Bydliště: Jihlava

Re: GWENT

Příspěvek od Atapi »

Proti něčemu takovýmu jsem teď hrál, všechny loďky a greatswordy jsem mu porozhazoval na různý linky, chudák nevěděl už co má dělat, vyhrál jsem na konci asi o 40 power protože se mu to celý tím rozsypalo. :D
Taky jsem to po patchi trochu překopal, jen ještě rozjímám nad griffinama (vyměnit oba za minimálně jeden clear skies a něco k tomu), ale asi je tam nechám, hodí se na decky co vytahujou jednotky z vlastního graveyardu, když teda zrovna není potřeba clear, můžete mi to kdyžtak zkritizovat. :D
Bez názvu.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Obrázek
pilarius
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 10. bře 2006
Bydliště: Pardubice

Re: GWENT

Příspěvek od pilarius »

Když narazíš na NR s rytířákáma, máš naděláno. :-D
Jestli rozhazuješ lajny, tak bych místo toho paňáca s glejtem hrál být tebou radši Aard. Taky se ti může hodit Dorregaray, kterej umí vyvolat dalšího Drownera, nebo Ekimmaru, asi místo Grave Hag.
NZXT H440: AMD Ryzen 7 5700X, Noctua NH-D15, Asus Prime X570-P, XFX SWFT309 AMD Radeon RX 6700XT 12G, 2x16GB G.Skill 3200 MHz CL16, Corsair RM650x; Win 11 64bit; iiyama GB3271QSU-B1: 2560x1440
Atapi
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 04. dub 2007
Bydliště: Jihlava

Re: GWENT

Příspěvek od Atapi »

To není pravda! :D No primární je tam frost, ale aard by asi nebyl špatnej i vzhledem ke scorchi (kterej taky možná vyměním, za oblíbenej hailstorm nebo tak něco. :D).
Bez názvu.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Obrázek
Hladis
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar
Registrován: 24. čer 2004
Bydliště: Varnsdorf - Athens

Re: GWENT

Příspěvek od Hladis »

25% "winrate" nad Henseltem :-D Hele nechces to otestit proti me ? Dal bych si te do friends a mohli bychom dat match jen tak pro prdel.
Obrázek
Atapi
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 04. dub 2007
Bydliště: Jihlava

Re: GWENT

Příspěvek od Atapi »

To je ještě starej deck, ne že bych od tohohle očekával něco lepší, ale teď jsem jednoho porazil, takže se dá říct, že to je proti němu 100%. :D
Můžem zejtra, nebo jak bude čas. :) Na GOGu jsem Paralen963
Obrázek
Odpovědět

Zpět na „Hry a zábava“