GWENT

Problémy, zážitky, rady či pořádání LAN party

Moderátor: Baneshee

Odpovědět
Hladis
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar
Registrován: 24. čer 2004
Bydliště: Varnsdorf - Athens

Re: GWENT

Příspěvek od Hladis »

Delas si uz srandu :? Z CB jsou sudy, pokud dotycny nebyl levej, tak i docela dost sudu. Proc by je clovek z CB neotviral ? :roll: :lol: Prosimte uz na me radsi nereaguj, me stacilo ze jsme blbci co jsme CB nehrali.......

Cely moje sdeleni, pokud někdo chce zacit hrat a nechce kupovat sudy, nemusi se bat, není to pay to win. Da se to uhrat i se zakladem a pomalu vycraftit.


Hladis// Promaz OT. Pokud mas nejaky osobni problém, res si ho jinde. Další urážky a OT za prisnejsi postih.
Obrázek
Hladis
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar
Registrován: 24. čer 2004
Bydliště: Varnsdorf - Athens

Re: GWENT

Příspěvek od Hladis »

Edit první stranky, pridany zakladni linky ke hre.
Takze jelikož muj nynejsi balik v casual fungoval nadmiru dobře, tak jsem zacal hrat Ranked a vcelku se zadarilo. 8 vyher, 3 porazky. Na to ze nemam ty nej karty to jde.
Obrázek
morke
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar
Registrován: 09. srp 2009
Bydliště: Háj ve Slezsku

Re: GWENT

Příspěvek od morke »

Mohu potvrdit, že Nilfgaard a Skellige jsou OP. 20 kol, skoro samá prohra, všichni jen tyto 2 frakce. Hlavně mají více funkčních karet.
PC: I5-11600K, Gigabyte Z590 UD AC,
PNY RTX 3070, Corsair 16 GB DDR4, Seasonic Prime GX 750, SSD Samsung 850 EVO 500 GB/Samsumg 980 Pro 500 GB/980 1TB, Noctua NH-D15, Fractal Design Torrent
Zvuk: Foobar2000 → KS → Topping D10s → Chord C-line → Primare i22 → Chord Clearway → Monitor Audio Silver 2
pilarius
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 10. bře 2006
Bydliště: Pardubice

Re: GWENT

Příspěvek od pilarius »

Za NR ale Henselt + Reaver Hunters + Nenneke taky není marnej. Na dvě kola ho obvykle neporazím a ve třetím mě tím kombem pak vždy zaručeně vyrasí.
NZXT H440: AMD Ryzen 7 5700X, Noctua NH-D15, Asus Prime X570-P, XFX SWFT309 AMD Radeon RX 6700XT 12G, 2x16GB G.Skill 3200 MHz CL16, Corsair RM650x; Win 11 64bit; iiyama GB3271QSU-B1: 2560x1440
Hladis
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar
Registrován: 24. čer 2004
Bydliště: Varnsdorf - Athens

Re: GWENT

Příspěvek od Hladis »

Za NG nemam ty nej karty jako Vilgefortz, Tibor...... ale NG je vyvazeny, ma velkou silu a counter. Taky ho trochu v patchi nerfnou. Jelikoz nemam nejlepší zlaty karty, tak i s NG klidne dostanu na budku. Ono jestli vytasim Geralta nebo Tibora je dost zasadni rozdil. Nemam ani Ciri abych ji tocil, RNR, atd.... Takze me to dost limituje. Kazdopadne tesi me, ze jsem porazil i lidi s RNR, Tiborem, atd... to vždy potesi. Co me sere jsou ty cancer balicky, hrat proti veverkam s tim jejich spell/control balickem je doslova mor a cholera. NG postaveny na zlatych Impera Enforces a kouzlech je taky pure cancer. NR nejsou vůbec spatny s Reaver Hunters. Skellige s jejich posilovacim kombem je tezce OP, to taky ceka nerf.
Obrázek
morke
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar
Registrován: 09. srp 2009
Bydliště: Háj ve Slezsku

Re: GWENT

Příspěvek od morke »

Tak mají tam taky chyby. třeba Igni neudělalo nic, i když měl soupeř v řadě 40. Nebo kopie soupeřovy bronzové karty občas nejde.
PC: I5-11600K, Gigabyte Z590 UD AC,
PNY RTX 3070, Corsair 16 GB DDR4, Seasonic Prime GX 750, SSD Samsung 850 EVO 500 GB/Samsumg 980 Pro 500 GB/980 1TB, Noctua NH-D15, Fractal Design Torrent
Zvuk: Foobar2000 → KS → Topping D10s → Chord C-line → Primare i22 → Chord Clearway → Monitor Audio Silver 2
Hladis
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar
Registrován: 24. čer 2004
Bydliště: Varnsdorf - Athens

Re: GWENT

Příspěvek od Hladis »

Kdyz na me nekdo hodil Igni, tak fungovalo jak ma. Ted me spis zustala animace mrazu i v dalsich kolech, prvne jsem se vydesil, ze se nejak mraz presunul do dalsiho kola. Taky se mi stava, ze po hre zustane zasekla herni obrazovka a nejde to dal na vysledky zapasu.

Kazdopadne dnes megaluck. Rozehral jsem a darilo se tak nejak stridave, ale pak mi ze soudku vypad zlaty Tibor (druha zlata co mi vypadla, prvni byl Menno Coehoorn), ktery mi hned vyhral nasledujici zapasy a celkovy score zapasů skoncilo na 17-6-0 (nejak mam ale pocit, ze to nezapocitalo vitezstvi, kdy to protivnik vzdal, melo by tam byt dle trackeru 18, Leaderboard tak asi neni v tomhle uplne presnej) a level 17/9. Tak takhle by mi mohl vypadnout i Vilgefortz, atd... a nebudu si vubec stezovat :)

//
Jo tak uz vim proc mi to nezapočítalo jedno vitezstvi, to kvůli tomu zaseku na herni obrazovce, kdy pomuze jen shozeni hry.
Obrázek
Hladis
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar
Registrován: 24. čer 2004
Bydliště: Varnsdorf - Athens

Re: GWENT

Příspěvek od Hladis »

Tak další zmeny co budou v patchi https://www.youtube.com/watch?v=e8_eh0CDAeY

//
Jinak jsem zjistil, ze graficky glitche dela Gwent Tracker, takze je lepsi ho zatím nepoužívat.
Obrázek
Hladis
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar
Registrován: 24. čer 2004
Bydliště: Varnsdorf - Athens

Re: GWENT

Příspěvek od Hladis »

Patch je venku a muzu zase zacit budovat balik odznova, protoze NG byl nerfnutej brutalne. Musim s nim vymyslet neco novyho, kazdopadne mam tu k rozemleti hromadu karet, tak snad neco pujde dat dohromady.
Obrázek
Bhall1
Začátečník
Začátečník
Registrován: 21. črc 2014
Bydliště: Zlínsko

Re: GWENT

Příspěvek od Bhall1 »

Je potřebovat se adaptovat. I Nilfgaard bude stále velmi hratelný. Nejvíc ho poškodila ztráta konzistence což způsobilo to, že golemové jsou vyvoláni až po Calveitovi. Chce vyzkoušet jiné variace.
Hladis
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar
Registrován: 24. čer 2004
Bydliště: Varnsdorf - Athens

Re: GWENT

Příspěvek od Hladis »

Nilgaard je neprimerene nerfnutej. Ted totalne dominuji Monstra a Skellige. To co provedli treba se Savage Bear je uplne mimozni. Za Nilfgaard mi ted nejde nasadit vysoky tempo a ani se mi neda ciselne priblizit treba monster consume balicku. Proste mi to ciselne nejde umlatit, pokud na druhy strane neni uplny mamlas, nebo nema totalni smulu na liznuty karty. Je smutny i koukat, jak mi za dva tahy v prvnim kole NR s Henseltem vyhodi ohromny mnozstvi celkovy sily jen retezenim pesaku a ja nemam jak to dohnat. A to asi dvojnasobek za stejnou dobu, nez stary NG. Nikdy se mi nestavalo, ze bych to ciselne nedal az tak, ze klidne prohravam bez jedinyho vyhranyho kola. Na Ranked zapasy muzu zapomenout, tam nechytacka. Zkousim ruzny varianty v casual, ale matematicky jsou moje sance mizerny, pokud nepouziju cancer deck. Tedy hnus, kdy jen taham spelly/pocasi a vysaju protivnika z karet. No to je ohromne zabavny :| Premyslim nad spy deckem trochu jinak a s ambassadorama, ale to se dela blbe, kdyz kazdy druhy ma v ruce Igni.
Obrázek
Hladis
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar
Registrován: 24. čer 2004
Bydliště: Varnsdorf - Athens

Re: GWENT

Příspěvek od Hladis »

Tak i pres snahy neco vymyslet proste bez sance. Zkusil jsem postavit solidni balicek, ale v ranked jsem dostal strasnou nakladacku, sletel jsem bodove dolu a to mi znechutilo hrat ranked dal, jelikoz neni za NG jak. NG vesmes uplne zmizel ze hry a ani se tomu neda divit. Neco o tom vypovida i toto https://i.redd.it/qg82yq61w04z.png Ten kdo to v CDPR vymyslel asi cetl reddit a pri tom vypil nejakou tu flasku vodky. Posili uz tak silny Monstra a SK a nerfli NG do sklepa. Nejak mi unika smysl, protoze uz matematicky to byla blbost.
Obrázek
morke
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar
Registrován: 09. srp 2009
Bydliště: Háj ve Slezsku

Re: GWENT

Příspěvek od morke »

Máš hrát za stabilně slabý sever a máš klid :).
PC: I5-11600K, Gigabyte Z590 UD AC,
PNY RTX 3070, Corsair 16 GB DDR4, Seasonic Prime GX 750, SSD Samsung 850 EVO 500 GB/Samsumg 980 Pro 500 GB/980 1TB, Noctua NH-D15, Fractal Design Torrent
Zvuk: Foobar2000 → KS → Topping D10s → Chord C-line → Primare i22 → Chord Clearway → Monitor Audio Silver 2
Hladis
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar
Registrován: 24. čer 2004
Bydliště: Varnsdorf - Athens

Re: GWENT

Příspěvek od Hladis »

njn, ale ja byl uz od Witchera NG :) a mam na to vykrafteny karty. Kazdopadne i NR je ted silnejsi nez NG :| . NG spadnul nesmyslne uplne na dno a hraji za nej jen skalni a to jeste ne v ranked zapasech. Na ranked nemuzu a v casual je kazda vyhra vesmes svatek. Neni nad to se snazit treba proti consume monstrum uhrat aspon jen to jedno kolo, protoze na vic NG proste nema a kazdy vyhrany kolo se aspon pocita do denniho rewardu. Tenhle patch jsem teda fakt nepochopil co tim sledovali. Meli hru vybalancovat a ne jeste vic pokurvit.
Obrázek
morke
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar
Registrován: 09. srp 2009
Bydliště: Háj ve Slezsku

Re: GWENT

Příspěvek od morke »

Tak vydají další patch a zase to bude jinak. Taky jsem čekal, že budou dorovnávat sílu frakcí, ale asi chtěli nasrat monstry.
PC: I5-11600K, Gigabyte Z590 UD AC,
PNY RTX 3070, Corsair 16 GB DDR4, Seasonic Prime GX 750, SSD Samsung 850 EVO 500 GB/Samsumg 980 Pro 500 GB/980 1TB, Noctua NH-D15, Fractal Design Torrent
Zvuk: Foobar2000 → KS → Topping D10s → Chord C-line → Primare i22 → Chord Clearway → Monitor Audio Silver 2
pilarius
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 10. bře 2006
Bydliště: Pardubice

Re: GWENT

Příspěvek od pilarius »

Mně dávají na zadek kouzlíčkové veverky. Získají karetní výhodu, dokolečka debuffují, zlatejma naženou nějaký skóre a zakončujou kouzlama totálně naboostovanejma třema/čtyřma kartama. Vlastně z nezlatejch jednotek hrajou jen ty plus někdy Operátora. Posledně jsem to rovnou položil, to mě vůbec nebaví hrát.
NZXT H440: AMD Ryzen 7 5700X, Noctua NH-D15, Asus Prime X570-P, XFX SWFT309 AMD Radeon RX 6700XT 12G, 2x16GB G.Skill 3200 MHz CL16, Corsair RM650x; Win 11 64bit; iiyama GB3271QSU-B1: 2560x1440
Hladis
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar
Registrován: 24. čer 2004
Bydliště: Varnsdorf - Athens

Re: GWENT

Příspěvek od Hladis »

Proti spell-cancer deckum ani nehraju. Ikdyz jdou (lepe receno pred tim sli) porazit, hrani proti tomu je ztrata casu a neni to vubec zabavny. Kazdopadne tech dost ubylo.
Obrázek
Hladis
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar
Registrován: 24. čer 2004
Bydliště: Varnsdorf - Athens

Re: GWENT

Příspěvek od Hladis »

Rikam porad, bylo potreba nerfnout NG kvuli par golemum....... oh wait. https://i.redd.it/2vim4xy7ke4z.png :mrgreen:
Obrázek
Hladis
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar
Registrován: 24. čer 2004
Bydliště: Varnsdorf - Athens

Re: GWENT

Příspěvek od Hladis »

Zajimavy celkovy data winrate a popularity https://i.redd.it/x34pguo4qs5z.png Myslim, ze to mluvi za sebe.
Obrázek
Hladis
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar
Registrován: 24. čer 2004
Bydliště: Varnsdorf - Athens

Re: GWENT

Příspěvek od Hladis »

Tak chvili to trvalo, ale povedlo se mi postupne postavit vcelku konkurenceschopny balik za NG a prosvištět ho v Casualu. Sel jsem s tim zpet do rank zapasu a povedlo se mi dostat na 12 rank s dobrym winrate, coz je za NG docela uspech. Skode tech proher z drivejska po patchi, jinak by celkovy score bylo lepsi.
Obrázek
Odpovědět

Zpět na „Hry a zábava“