GWENT

Problémy, zážitky, rady či pořádání LAN party

Moderátor: Baneshee

Odpovědět
Hladis
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar
Registrován: 24. čer 2004
Bydliště: Varnsdorf - Athens

Re: GWENT

Příspěvek od Hladis »

Monstra jsou vesmes autopilot balik. Zatímco za NG musí clovek myslet několik tahu dopředu se slozityma kombama a neudelat jedinou chybu, u Monster při hrani muzes ještě varit a koukat na Esmeraldu. Jinak Keira Metz a jeji epidemic rulez :)
Obrázek
pilarius
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 10. bře 2006
Bydliště: Pardubice

Re: GWENT

Příspěvek od pilarius »

Já jí spíš quenuju Reaver Huntery, ale epidemii občas taky hodím. :)
Ten balík se bohužel nedá hrát proti Veverkám s reziliencí... Mají takový výkon, že to ani dvě kola vyložených Reaver Hunterů nepřekonaj. Vyhrajou první kolo a ve druhém začínají třeba s osmdesátkou. :-D
NZXT H440: AMD Ryzen 7 5700X, Noctua NH-D15, Asus Prime X570-P, XFX SWFT309 AMD Radeon RX 6700XT 12G, 2x16GB G.Skill 3200 MHz CL16, Corsair RM650x; Win 11 64bit; iiyama GB3271QSU-B1: 2560x1440
Hladis
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar
Registrován: 24. čer 2004
Bydliště: Varnsdorf - Athens

Re: GWENT

Příspěvek od Hladis »

Trpose si zase NG dava k snidani, Peter+Auckes+Letho a trposi mackaji Forfeit.
Obrázek
morke
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar
Registrován: 09. srp 2009
Bydliště: Háj ve Slezsku

Re: GWENT

Příspěvek od morke »

Jsem ten trapoš, co často mačká Forfeit :) . Testuji rovnou v Ranked, už mám víc proher :) .
Na NG mi vadí, jak mi leze do karet. Třeba už v druhém kole mám odhaleny všechny karty, tak nevydržím a konec.
PC: I5-11600K, Gigabyte Z590 UD AC,
PNY RTX 3070, Corsair 16 GB DDR4, Seasonic Prime GX 750, SSD Samsung 850 EVO 500 GB/Samsumg 980 Pro 500 GB/980 1TB, Noctua NH-D15, Fractal Design Torrent
Zvuk: Foobar2000 → KS → Topping D10s → Chord C-line → Primare i22 → Chord Clearway → Monitor Audio Silver 2
Hladis
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar
Registrován: 24. čer 2004
Bydliště: Varnsdorf - Athens

Re: GWENT

Příspěvek od Hladis »

To ze ti lezou do karet, to je ještě ok, ale to ze ti Leo sejme Zigrina a Letho/Peter/Auckes/Gigni defendery+jiny boostovany jednotky, to je konecna, protoze nemas co boostovat a co prenaset dal :) Ja bych tyhle trpose nehral, moc snadno jdou zlikvidovat. Když uz ST, tak ty scorch control jsou asi lepsi. Kazdopadne na trposich, co je Swim na zacatku tak proslavil, ze to zacal netdeckovat snad kazdej, jsem si nahodil s reveal pekne rychle rank, protože vyhry proti nim byly 100%ni.
Obrázek
Hladis
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar
Registrován: 24. čer 2004
Bydliště: Varnsdorf - Athens

Re: GWENT

Příspěvek od Hladis »

Obrázek
morke
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar
Registrován: 09. srp 2009
Bydliště: Háj ve Slezsku

Re: GWENT

Příspěvek od morke »

Tak to nemá smysl hrát. Už tak slabý Sever ještě více zmrzačili.
PC: I5-11600K, Gigabyte Z590 UD AC,
PNY RTX 3070, Corsair 16 GB DDR4, Seasonic Prime GX 750, SSD Samsung 850 EVO 500 GB/Samsumg 980 Pro 500 GB/980 1TB, Noctua NH-D15, Fractal Design Torrent
Zvuk: Foobar2000 → KS → Topping D10s → Chord C-line → Primare i22 → Chord Clearway → Monitor Audio Silver 2
Hladis
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar
Registrován: 24. čer 2004
Bydliště: Varnsdorf - Athens

Re: GWENT

Příspěvek od Hladis »

Ja to ještě nezkousel, sever zase tak spatny nebyl, ale zase to cely rozesrali a ještě karty pridali, takze je to ted slusny bordel :-D
Obrázek
morke
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar
Registrován: 09. srp 2009
Bydliště: Háj ve Slezsku

Re: GWENT

Příspěvek od morke »

Hanselt už nemůže množit Reaver Huntery, tím to celé zkazili. Teď se mi zdají nejsilnější Scoia'tael.
PC: I5-11600K, Gigabyte Z590 UD AC,
PNY RTX 3070, Corsair 16 GB DDR4, Seasonic Prime GX 750, SSD Samsung 850 EVO 500 GB/Samsumg 980 Pro 500 GB/980 1TB, Noctua NH-D15, Fractal Design Torrent
Zvuk: Foobar2000 → KS → Topping D10s → Chord C-line → Primare i22 → Chord Clearway → Monitor Audio Silver 2
pilarius
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 10. bře 2006
Bydliště: Pardubice

Re: GWENT

Příspěvek od pilarius »

Skellige Storm teď nedává žádný damage jednotkám s armorem? Nebo co to ku*** je? Mě kvůli tomu teď rozdrtil Radovid, protože moji Axemani byli naprosto bezmocní.

Přidání tolika nových jednotek totálně rozhodilo hru. Nelíbí se mi to. Ale mají aspoň hezké obrázky.
NZXT H440: AMD Ryzen 7 5700X, Noctua NH-D15, Asus Prime X570-P, XFX SWFT309 AMD Radeon RX 6700XT 12G, 2x16GB G.Skill 3200 MHz CL16, Corsair RM650x; Win 11 64bit; iiyama GB3271QSU-B1: 2560x1440
Hladis
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar
Registrován: 24. čer 2004
Bydliště: Varnsdorf - Athens

Re: GWENT

Příspěvek od Hladis »

No ja na to cumim a vesmes jako zacit od zacatku, protože je to cely uplne prekopany. Musim si osahat co co ted dela a jak to funguje. Uz to, ze zlaty karty jsou znicitelny, je dost velka změna.

//
http://imgur.com/a/2suZ5 Veverky s Tremors, další cancer....... :|
Obrázek
drundur
Žlutá karta
Žlutá karta
Registrován: 05. úno 2017

Re: GWENT

Příspěvek od drundur »

tak tomu se říká balanced :D
Hladis
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar
Registrován: 24. čer 2004
Bydliště: Varnsdorf - Athens

Re: GWENT

Příspěvek od Hladis »

morke píše:Už tak slabý Sever ještě více zmrzačili.
No hele, armor deck je ted tier 1 spolu s ST.
Obrázek
Hladis
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar
Registrován: 24. čer 2004
Bydliště: Varnsdorf - Athens

Re: GWENT

Příspěvek od Hladis »

Hmm, tak jsem si přes single player udelal novej homemade Reveal deck, vykaslal se na testovani v casualu a 100% winrate v Ranked :? Jsem to nejak dobře potunil, ikdyz je to zatím na nizkych rancich. Vetsina lidi uz utekla nahoru.
Obrázek
pilarius
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 10. bře 2006
Bydliště: Pardubice

Re: GWENT

Příspěvek od pilarius »

Reveal ujde, taky ho teď zkouším, Axemani mě rychle omrzeli, ty si právě ten armor NR dává k snídani. Ale u NG jsou špioni silnější.
NZXT H440: AMD Ryzen 7 5700X, Noctua NH-D15, Asus Prime X570-P, XFX SWFT309 AMD Radeon RX 6700XT 12G, 2x16GB G.Skill 3200 MHz CL16, Corsair RM650x; Win 11 64bit; iiyama GB3271QSU-B1: 2560x1440
Hladis
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar
Registrován: 24. čer 2004
Bydliště: Varnsdorf - Athens

Re: GWENT

Příspěvek od Hladis »

Spiony mam taky rozpracovany, ale porad mi to nejak nesedi, tak jsem zatím skocil do MP zapasu s Reveal, který mi zatím funguje. Reveal ma hodne vysoky tempo a slusny finishery. Pokud třeba se souperi nepodari zlikvidovat Mangonely, tak rovnou muze první kolo vzdat a ikdyz je dokaze vypnout, stejne to tempo je slusny. To jsem risknul jit do toho i bez jakéhokoliv odstraneni počasí a jako na potvoru na me vyrukovali Monstra s mrazem. Stejne to tempo bylo vyssi nez mraz.

PS: Jak ten Reveal hrajes ?
Obrázek
pilarius
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 10. bře 2006
Bydliště: Pardubice

Re: GWENT

Příspěvek od pilarius »

Já si špiony zkusím až časem...

Reveal mi zatím moc nejde, ale vytvořil jsem si ho teprve včera, vždycky mi to trvá skoro týden, než to vypiluju trochu k světu (nebo rozpustím).
Obrázek
NZXT H440: AMD Ryzen 7 5700X, Noctua NH-D15, Asus Prime X570-P, XFX SWFT309 AMD Radeon RX 6700XT 12G, 2x16GB G.Skill 3200 MHz CL16, Corsair RM650x; Win 11 64bit; iiyama GB3271QSU-B1: 2560x1440
Hladis
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar
Registrován: 24. čer 2004
Bydliště: Varnsdorf - Athens

Re: GWENT

Příspěvek od Hladis »

To mi pripada moc pretechnizovany a bezkoncepcni. To asi moc fungovat nebude, zvlaste jak chces vyhrat round 3. Ten Spotter tam nemá moc uplatneni, Zaklinaci zerou 3 silver sloty a daji jen 17 bodu, coz je jeden spotter s Geraltem, dost se soustredujes na odstraneni počasí a technicky karty, coz je dost low tempo. Takhle vypada moje http://www.imagehosting.cz/?v=screenpup.png Dosel jsem k nemu po 2 dnech ladeni. Riskuju dost proti spellum a počasí, ale zlikvidoval jsem jak Control ST, tak Frost Monstra. Proste to tempo je tak vysoky, ze jim to nepomuze. Hlavne při dobry konstalaci v round 3 hodim na plac az 100 bodu. Strategie je vyhrat 1 kolo vysokym tempem, vykrvácet soupere ve druhym, ci ho ve druhym rovnou usmažit. Ve tretim ho dorazit vysokym souctem. Pokud bys chtěl vedet jak to presne funguje, tak napisu. Samo funguje to ted. Jak to bude fungovat při rustu ranku netusim.
Obrázek
Hladis
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar
Registrován: 24. čer 2004
Bydliště: Varnsdorf - Athens

Re: GWENT

Příspěvek od Hladis »

Obrázek
M4r1hu4n3
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 27. srp 2006

Re: GWENT

Příspěvek od M4r1hu4n3 »

Skončil jsem s Hearthstone kvůli vysoké míře RNG, už na to nemám nervy a nechci věnovat čas něčemu kde můžu prohrát jen kvůli tomu že mám smůlu. JE prosím Gwint v tomhle lepší a vyplatí se mi do toho investovat čas? A nevíte jestli plánují i něco na mobil?
"Lepší než za ženštinami hampejznými se píditi, jest plodníkem svým dvakrát týdně řádně zatřásti." Jan Amos Komenský
Odpovědět

Zpět na „Hry a zábava“