Playerunknown’s Battlegrounds-online vyvražďovačka :)

Problémy, zážitky, rady či pořádání LAN party

Moderátor: Baneshee

Odpovědět
Zofrenko
Žlutá karta
Žlutá karta
Registrován: 06. črc 2016
Bydliště: Humenné

Re: Playerunknown’s Battlegrounds-online vyvražďovačka :)

Příspěvek od Zofrenko »

rozoznava to hity do helmy a do obličeje ? to som nevedel , nikde som oficialne o tom nečítal, ani o účinku gas masky, alebo tej armor masky
TrollZor
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 11. pro 2012
Bydliště: Jihlava

Re: Playerunknown’s Battlegrounds-online vyvražďovačka :)

Příspěvek od TrollZor »

co jsem četl tak jedině awm dá 3 helmu jinak ostatní sniperky krome sks dají 2 helmu... nehledě na to že týpek na mě koukal z křoví takže musel být asi nějakej mikro lag nebo jsem prostě totálně levej :D
CPU: AMD Ryzen 9 5900X CPUcooler: Arctic Liquid Freezer II 240 MB: ASUS ROG STRIX B450-F GAMING - AMD B450 | GPU: GAINWARD GeForce RTX 4070 Ghost 12GB | RAM: HyperX Predator 32GB (2x16GB) DDR4 3333| HDD: SATA 6Gb/s WD Caviar Green 2TB | SSD: HyperX 3K 120Gb@Read:555Mb/s, Write:510Mb/s /\ Intel 330 180Gb@Read:500Mb/s, Write:450Mb/s | CASE: CM Haf 932 | PSU: Seasonic Focus Plus Gold - 650W | DVD-RW: LG GH24NS | LCD: Iiyama ProLite G2773HS 27" /\ 27" AOC Q27G2S" | OS: W11 x64
Logitech G502
Kingstom HyperX
HyperX Alloy FPS
Zofrenko
Žlutá karta
Žlutá karta
Registrován: 06. črc 2016
Bydliště: Humenné

Re: Playerunknown’s Battlegrounds-online vyvražďovačka :)

Příspěvek od Zofrenko »

nie kar98 neda dvojku helmu

Obrázek
Frostys
Začátečník
Začátečník
Registrován: 24. črc 2006

Re: Playerunknown’s Battlegrounds-online vyvražďovačka :)

Příspěvek od Frostys »

Jistěže to rozpoznává obličej a helmu. Jinak by taky ztrácela smysl helma lvl3. Balistická maska a podobně, ty jsou jen kosmetické, nemají vliv

//Hmm, teď googlim a lidí tvrdí, že obličej kryjou všechny helmy... Jestli to tak skutečně je, tak je to píčovina a mohli by to opravit
CPU i7-9700k + MasterLiquid Lite 240
GPU MSI GeForce RTX 2070 8Gb
RAM Patriot Viper4 16GB@3000MHz
MB Gigabyte Z390 Gaming X
Zofrenko
Žlutá karta
Žlutá karta
Registrován: 06. črc 2016
Bydliště: Humenné

Re: Playerunknown’s Battlegrounds-online vyvražďovačka :)

Příspěvek od Zofrenko »

podľa mŇa helma pôsobi na celu hlavu a je uplne jedno z ktoreho uhlu si do hlavy trafeny či spredu zboku alebo zozadu.. ani neviem o žiadnej hre aby rozoznavala hitboxy do helmy alebo do obličeje nechráneného helmou.. v 99 percentach hrach su hitboxy Hlava, trup, ruky , nohy ale o obličeji jsem ješte neslyšel.. podľa mňa tie masky plynove, alebo balisticke, maju účinok nulovy , iba esteticky
blaho
Žlutá karta
Žlutá karta
Registrován: 31. pro 2011
Bydliště: Nyíregyháza

Re: Playerunknown’s Battlegrounds-online vyvražďovačka :)

Příspěvek od blaho »

jj, helma bere celu hlavu, čo sa tyka hitu
TrollZor
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 11. pro 2012
Bydliště: Jihlava

Re: Playerunknown’s Battlegrounds-online vyvražďovačka :)

Příspěvek od TrollZor »

tak to děkuji za objasnění jak střelby do helem tak i mé střelby že nejsem levej.. :)
CPU: AMD Ryzen 9 5900X CPUcooler: Arctic Liquid Freezer II 240 MB: ASUS ROG STRIX B450-F GAMING - AMD B450 | GPU: GAINWARD GeForce RTX 4070 Ghost 12GB | RAM: HyperX Predator 32GB (2x16GB) DDR4 3333| HDD: SATA 6Gb/s WD Caviar Green 2TB | SSD: HyperX 3K 120Gb@Read:555Mb/s, Write:510Mb/s /\ Intel 330 180Gb@Read:500Mb/s, Write:450Mb/s | CASE: CM Haf 932 | PSU: Seasonic Focus Plus Gold - 650W | DVD-RW: LG GH24NS | LCD: Iiyama ProLite G2773HS 27" /\ 27" AOC Q27G2S" | OS: W11 x64
Logitech G502
Kingstom HyperX
HyperX Alloy FPS
TrollZor
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 11. pro 2012
Bydliště: Jihlava

Re: Playerunknown’s Battlegrounds-online vyvražďovačka :)

Příspěvek od TrollZor »

dneska jsem šel s kamarádem na duos na číňany ze srandy a dali jsme 3 hry, dvakrát jsme skončily první a jednou 5 (dvakrát sosnovka a jednou vedle bunkrech v skále ty skladiště) a killama jsme byly 16, 12, 13.. ;)
CPU: AMD Ryzen 9 5900X CPUcooler: Arctic Liquid Freezer II 240 MB: ASUS ROG STRIX B450-F GAMING - AMD B450 | GPU: GAINWARD GeForce RTX 4070 Ghost 12GB | RAM: HyperX Predator 32GB (2x16GB) DDR4 3333| HDD: SATA 6Gb/s WD Caviar Green 2TB | SSD: HyperX 3K 120Gb@Read:555Mb/s, Write:510Mb/s /\ Intel 330 180Gb@Read:500Mb/s, Write:450Mb/s | CASE: CM Haf 932 | PSU: Seasonic Focus Plus Gold - 650W | DVD-RW: LG GH24NS | LCD: Iiyama ProLite G2773HS 27" /\ 27" AOC Q27G2S" | OS: W11 x64
Logitech G502
Kingstom HyperX
HyperX Alloy FPS
C1c1n
Začátečník
Začátečník
Registrován: 05. dub 2017
Bydliště: Frýdek Místek

Re: Playerunknown’s Battlegrounds-online vyvražďovačka :)

Příspěvek od C1c1n »

zofredeSVK píše:podľa mŇa helma pôsobi na celu hlavu a je uplne jedno z ktoreho uhlu si do hlavy trafeny či spredu zboku alebo zozadu.. ani neviem o žiadnej hre aby rozoznavala hitboxy do helmy alebo do obličeje nechráneného helmou.. v 99 percentach hrach su hitboxy Hlava, trup, ruky , nohy ale o obličeji jsem ješte neslyšel.. podľa mňa tie masky plynove, alebo balisticke, maju účinok nulovy , iba esteticky
Rust to třeba určitě má podle toho jakou máš helmu na hlavě :)
CPU - i7 8700k - GPU - 1080Ti - MB - Gigabyte GA Z370 HD3 - RAM - Kingston HyperX 2700Mhz CL15 - SSD - Kingston HyperX M.2 240G - DISK - WD Blue 1TB - Zdroj - EVGA Supernova 650 P2
blaho
Žlutá karta
Žlutá karta
Registrován: 31. pro 2011
Bydliště: Nyíregyháza

Re: Playerunknown’s Battlegrounds-online vyvražďovačka :)

Příspěvek od blaho »

jedno čo pozorujem v poslednom čase, je niekedy abnormalny hit boch pri streľbe z blizka
napr. M16 v režime burst , hm ...
človek šije do niekoho z metra a ani xuj :x
a to napr. mal na mna niekto aj spectator zapnuty , a hned povedal, ze to neni mozne
ake pecky dostaval a nič ... :idea:
Zofrenko
Žlutá karta
Žlutá karta
Registrován: 06. črc 2016
Bydliště: Humenné

Re: Playerunknown’s Battlegrounds-online vyvražďovačka :)

Příspěvek od Zofrenko »

c1c1n ale však tu nikto netvrdi že nieje rozdiel medzi helmou lvl 1 lvl 2 a lvl 3

ale o tom ,že helma učinkuje na celu hlavu aj na TVAR . a že hra nerozlišuje hitboxy tvare ako v realite :lol: a tym padom gas mask a balistic mask su iba na módu a nie na ochranny účinok
blaho
Žlutá karta
Žlutá karta
Registrován: 31. pro 2011
Bydliště: Nyíregyháza

Re: Playerunknown’s Battlegrounds-online vyvražďovačka :)

Příspěvek od blaho »

zofredeSVK píše: gas mask a balistic mask su iba na módu a nie na ochranny účinok
hej je to tak ,
+ aby si sa predvadzal na letisku pred štartom jetu :D
C1c1n
Začátečník
Začátečník
Registrován: 05. dub 2017
Bydliště: Frýdek Místek

Re: Playerunknown’s Battlegrounds-online vyvražďovačka :)

Příspěvek od C1c1n »

zofredeSVK píše:c1c1n ale však tu nikto netvrdi že nieje rozdiel medzi helmou lvl 1 lvl 2 a lvl 3

ale o tom ,že helma učinkuje na celu hlavu aj na TVAR . a že hra nerozlišuje hitboxy tvare ako v realite :lol: a tym padom gas mask a balistic mask su iba na módu a nie na ochranny účinok
Ano a ja tvrdim ze v rustu je hitbox na hlave udelany podle helmy, protoze TOP gear helma tam vypada jako u na balistic helmet a kryje pouze predek hlavy, nikoliv temeno, takze treba se k tomu jednou dostaneme, protoze lvl3 helma by pak mohla narozdil od ostatnich kryt i oblicej :p
CPU - i7 8700k - GPU - 1080Ti - MB - Gigabyte GA Z370 HD3 - RAM - Kingston HyperX 2700Mhz CL15 - SSD - Kingston HyperX M.2 240G - DISK - WD Blue 1TB - Zdroj - EVGA Supernova 650 P2
stoRmjE
Začátečník
Začátečník
Registrován: 18. čer 2015
Bydliště: Praha 2

Re: Playerunknown’s Battlegrounds-online vyvražďovačka :)

Příspěvek od stoRmjE »

C1c1n píše:
zofredeSVK píše:c1c1n ale však tu nikto netvrdi že nieje rozdiel medzi helmou lvl 1 lvl 2 a lvl 3

ale o tom ,že helma učinkuje na celu hlavu aj na TVAR . a že hra nerozlišuje hitboxy tvare ako v realite :lol: a tym padom gas mask a balistic mask su iba na módu a nie na ochranny účinok
Ano a ja tvrdim ze v rustu je hitbox na hlave udelany podle helmy, protoze TOP gear helma tam vypada jako u na balistic helmet a kryje pouze predek hlavy, nikoliv temeno, takze treba se k tomu jednou dostaneme, protoze lvl3 helma by pak mohla narozdil od ostatnich kryt i oblicej :p
co si to jit vyzkoušet, než povídat blbosti..
C1c1n
Začátečník
Začátečník
Registrován: 05. dub 2017
Bydliště: Frýdek Místek

Re: Playerunknown’s Battlegrounds-online vyvražďovačka :)

Příspěvek od C1c1n »

No nevím kdo si tady sedí na vedení, možná to budu já, ale snad bychom se i mohli pochopit. Já mluvím o jiné hře, kde jsou hitboxy rozděleny i podle toho jaký armor má člověk oblečen :p chápu že v PUBG se k tomu zatím nedostali a proto píšu "třeba se k tomu jednou dostaneme" a ano v Rustu jsem to zkoušel a fungovalo to tak, jak píšu.
CPU - i7 8700k - GPU - 1080Ti - MB - Gigabyte GA Z370 HD3 - RAM - Kingston HyperX 2700Mhz CL15 - SSD - Kingston HyperX M.2 240G - DISK - WD Blue 1TB - Zdroj - EVGA Supernova 650 P2
blaho
Žlutá karta
Žlutá karta
Registrován: 31. pro 2011
Bydliště: Nyíregyháza

Re: Playerunknown’s Battlegrounds-online vyvražďovačka :)

Příspěvek od blaho »

:x načo je toto dobre ?

Playersunknown's Battlegrounds dostane aj crossplatform multiplayer medzi PC a Xbox One
http://www.sector.sk/novinka/137074/pla ... ox-one.htm
Zofrenko
Žlutá karta
Žlutá karta
Registrován: 06. črc 2016
Bydliště: Humenné

Re: Playerunknown’s Battlegrounds-online vyvražďovačka :)

Příspěvek od Zofrenko »

c1c1n ja som ta pochopil, a podľa mňa by to nemal byť problem urobiť , keďže panvica na chrbte funguje perfektne a redukuje nepriatelske vystrely :) resp ich totálne zastavuje
blaho
Žlutá karta
Žlutá karta
Registrován: 31. pro 2011
Bydliště: Nyíregyháza

Re: Playerunknown’s Battlegrounds-online vyvražďovačka :)

Příspěvek od blaho »

šak som ti predvčerom napalil z metra AKM do panvičky a odrazila to na 100 percent :)
* minule sme isli v UAZe a odražala naboje aj v aute , ešte aj počuť to cinknutie bolo

best armor na konečnik :D

Obrázek
Frostys
Začátečník
Začátečník
Registrován: 24. črc 2006

Re: Playerunknown’s Battlegrounds-online vyvražďovačka :)

Příspěvek od Frostys »

Občas to odráží i střely zepředu. Nebo to aspoň cinká. Pánev bych asi malinko nerfnul. 100%dmg redukce je podle mě až moc op. A to mi pánev už párkrát zachránila život.
Jinak nový patch super, jede to teď jak z praku. Dokonce i lootovani ihned po seskoku je reálné
CPU i7-9700k + MasterLiquid Lite 240
GPU MSI GeForce RTX 2070 8Gb
RAM Patriot Viper4 16GB@3000MHz
MB Gigabyte Z390 Gaming X
stoRmjE
Začátečník
Začátečník
Registrován: 18. čer 2015
Bydliště: Praha 2

Re: Playerunknown’s Battlegrounds-online vyvražďovačka :)

Příspěvek od stoRmjE »

C1c1n píše:No nevím kdo si tady sedí na vedení, možná to budu já, ale snad bychom se i mohli pochopit. Já mluvím o jiné hře, kde jsou hitboxy rozděleny i podle toho jaký armor má člověk oblečen :p chápu že v PUBG se k tomu zatím nedostali a proto píšu "třeba se k tomu jednou dostaneme" a ano v Rustu jsem to zkoušel a fungovalo to tak, jak píšu.
Já tě chápu velmi dobře a znova opakuji, že se pleteš. Zatim v RUSTU a PUBG fungujou HS stejně. Nezáleží na tvaru helmy ani z jaký strany dostaneš HS, záleží pouze na kvalitě helmy. Tady to máš černý na bílim, co se týče Rustu.:

https://www.twitch.tv/videos/155560545
Odpovědět

Zpět na „Hry a zábava“