Prey od Arkane Studios

Problémy, zážitky, rady či pořádání LAN party

Moderátor: Baneshee

Odpovědět
Exp
Začátečník
Začátečník
Registrován: 24. črc 2004
Bydliště: Tábor
Kontaktovat uživatele:

Re: Prey od Arkane Studios

Příspěvek od Exp »

Jak dlouhy je ten nezazivny zacatek? Mam odehrano asi hodinu a trictvrte, tak jestli se to zlepsi nebo mam pozadat o refund.
Still.Lord
Začátečník
Začátečník
Registrován: 15. črc 2007
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Prey od Arkane Studios

Příspěvek od Still.Lord »

Rozjede se to, taky mi přiapdal začátek otřesný, ale jak nabereš sílu, je to lepší a lepší :)
orgasmic
Začátečník
Začátečník
Registrován: 29. črc 2009

Re: Prey od Arkane Studios

Příspěvek od orgasmic »

Je tam nějaká fyzika a zničitelné prostředí?
Asus Rog Strix G18
ondra91
Začátečník
Začátečník
Registrován: 13. zář 2013
Bydliště: Litoměřice

Re: Prey od Arkane Studios

Příspěvek od ondra91 »

Exp píše:Jak dlouhy je ten nezazivny zacatek? Mam odehrano asi hodinu a trictvrte, tak jestli se to zlepsi nebo mam pozadat o refund.
Co je na něm nezáživného ? Mám nahráno 10 hodin a povedlo se to víc, než jsem čekal ...
Troufám si tvrdit, že tenhle rok to v mém žebřečku předčí maximálně RDR 2 ...
Tohle je minimálně pro mě jedna z nejlepších FPS her za poslední roky a stejně jako v případě Dishonored 2 opět smekám před Arkane .. konečně zase inteligentní hra.
orgasmic
Začátečník
Začátečník
Registrován: 29. črc 2009

Re: Prey od Arkane Studios

Příspěvek od orgasmic »

Můžeš odpovědět?


Hladis// Tech. věci vydeleny sem http://pctforum.tyden.cz/viewtopic.php? ... 7#p9279007
Asus Rog Strix G18
Paul
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 15. srp 2004
Kontaktovat uživatele:

Re: Prey od Arkane Studios

Příspěvek od Paul »

Že by tu bylo nějak extra demolovatelné prostředí to fakt ne, ale na tom to ani nestojí. Spíš tu máš Gloo gun a s tou si můžeš stavět nový cesty. Ono demolice zdí by na vesmírný stanici moc žádaná nebyla.

Jinak je to pecka, můžu doporučit všem nonmoronům a lidem co rádi System Shock/Deus Ex/Bioshock/Dishonored a podobný immersive simy.
Ryzen 5800X3D, Gigabyte Aorus X470 Gaming, 2*8GB FlareX@3200, nVidia RTX 3080Ti, 500GB SSD Evo 970, 2TB Crucial MX500, 120GB M4 SSD, 2 * Samsung F1 1TB SATAII, A4-Tech A7, Panasonic ST50 55" Plasma, NEC 24WMGX3 24", Win10 64bit Home, Steam Deck

If you have been voting for politicians who promise to give you goodies at someone else's expense, then you have no right to complain when they take your money and give it to someone else, including themselves.
Still.Lord
Začátečník
Začátečník
Registrován: 15. črc 2007
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Prey od Arkane Studios

Příspěvek od Still.Lord »

(y) Je to prostě paráda :o
jab
Začátečník
Začátečník
Registrován: 04. bře 2005

Re: Prey od Arkane Studios

Příspěvek od jab »

do čeho se vyplatí investovat ty neuromody? a je jich dost? já jsem zatím na začátku, ale už jsem všechny utratil, akorát jsem nedal nic do Hackingu a nějak se mi zdá, že to nebyla dobrá volba :) tak že bych to když tak rozjel znovu...

jinak zatím dobrý, způsob výroby věcí i dost pobavil. cestou jsem sbíral každou šlupku od banánů, nedopalek, drát, kvítka trhal jak největší pobuda a nakonec jsem zjistil, že to i k něčemu je dobrý :-D
ryzen r5 1600, ax370, 2x8gb, ssd+hdd, 1060 6gb
ondra91
Začátečník
Začátečník
Registrován: 13. zář 2013
Bydliště: Litoměřice

Re: Prey od Arkane Studios

Příspěvek od ondra91 »

jab píše:do čeho se vyplatí investovat ty neuromody? a je jich dost? já jsem zatím na začátku, ale už jsem všechny utratil, akorát jsem nedal nic do Hackingu a nějak se mi zdá, že to nebyla dobrá volba :) tak že bych to když tak rozjel znovu...

jinak zatím dobrý, způsob výroby věcí i dost pobavil. cestou jsem sbíral každou šlupku od banánů, nedopalek, drát, kvítka trhal jak největší pobuda a nakonec jsem zjistil, že to i k něčemu je dobrý :-D
Hackování se dost vyplatí, přinese ti totiž spoustu dalších neuromodů a matroše, takže se ti to určitě vrátí :)
Paul
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 15. srp 2004
Kontaktovat uživatele:

Re: Prey od Arkane Studios

Příspěvek od Paul »

Pak se dá najít plán na výrobu neuromodů, takže jich je spousta. Ikdyž já šetřím tím že nepoužívám ty mimozemský.
Dávam hlavně ty užitečný, hacking, repair, leverage atd jsem prioritizoval, dobrý jsou taky investice do budoucna jako typhon autopsy.
Ryzen 5800X3D, Gigabyte Aorus X470 Gaming, 2*8GB FlareX@3200, nVidia RTX 3080Ti, 500GB SSD Evo 970, 2TB Crucial MX500, 120GB M4 SSD, 2 * Samsung F1 1TB SATAII, A4-Tech A7, Panasonic ST50 55" Plasma, NEC 24WMGX3 24", Win10 64bit Home, Steam Deck

If you have been voting for politicians who promise to give you goodies at someone else's expense, then you have no right to complain when they take your money and give it to someone else, including themselves.
ondra91
Začátečník
Začátečník
Registrován: 13. zář 2013
Bydliště: Litoměřice

Re: Prey od Arkane Studios

Příspěvek od ondra91 »

Paul píše:Pak se dá najít plán na výrobu neuromodů, takže jich je spousta. Ikdyž já šetřím tím že nepoužívám ty mimozemský.
Dávam hlavně ty užitečný, hacking, repair, leverage atd jsem prioritizoval, dobrý jsou taky investice do budoucna jako typhon autopsy.
Ale stojí celkem dost matroše .. já osobně jsem je vyráběl jen párkrát a matroš šetřím na horší časy :)
madPav3L
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 07. pro 2005
Bydliště: Středočeský kraj

Re: Prey od Arkane Studios

Příspěvek od madPav3L »

jab píše:do čeho se vyplatí investovat ty neuromody? a je jich dost? já jsem zatím na začátku, ale už jsem všechny utratil, akorát jsem nedal nic do Hackingu a nějak se mi zdá, že to nebyla dobrá volba :) tak že bych to když tak rozjel znovu...

jinak zatím dobrý, způsob výroby věcí i dost pobavil. cestou jsem sbíral každou šlupku od banánů, nedopalek, drát, kvítka trhal jak největší pobuda a nakonec jsem zjistil, že to i k něčemu je dobrý :-D
Mám odehráno asi 30 hodin jsem na konci a vzal bych to asi takto.
Hacking 1, Suit Modification 1, Leverage 1, Hacking 2, Necropsy, Materials Expert a pak cokoliv dalšího dle potřeby.

Jinak neuromodů je dost a později se dají taky vyrábět.
Teď na konci mám
Scientist - vylepšeno vše
Engineer - vylepšeno vše kromě Pulverize
Security - Firearms 1+2, Conditioning, Toughness 1+2+3
Aliení skilly - mám dva na max
A to bych mohl ještě spoustu neuromodů vyrobit, materiálu mám dost.
CPU: i7-12700KF MB: ASUS ROG STRIX Z690-A GAMING WIFI D4 RAM: T-FORCE XTREEM 2x16GB DDR4 3600 MHz@CL14 GPU: Palit RTX 4090 GameRock FAN: Noctua NH-D15S SSD: 1x Samsung 960 Pro M.2 512GB, 1x Samsung 960 Pro M.2 1TB, 1x Samsung 840 Pro 256GB, 1x Samsung 850 EVO 1TB HDD: 3x Seagate Barracuda 7200 3TB Display: Dell AW3423DWF 3440x1440 165 Hz OLED PSU: Seasonic Prime SSR-750PD 750W Mouse: Logitech G602 Keyboard: Cherry MX-Board 6.0 UPS: CyberPower Professional Tower 1000VA/900W CASE: Fractal Design Meshify 2 XL Audio: Creative Sound Blaster Z + Logitech Z906
iOioo
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 26. led 2011
Kontaktovat uživatele:

Re: Prey od Arkane Studios

Příspěvek od iOioo »

Intel i5 3570K @ 4,2GHz | MSI Z77A-G43 | 16GB DDR3 Kingston | GTX 760 OC | Corsair TX650 V2 | Kingston SSDNow V +200 120GB + 1TB WD Black | Zalman Z11 Plus | Benq GW2320 + Dell P2414H | Razer Abyssus + Razer Kabuto + Ozone Strike Pro mx red
Intel i7 5775C @ 4,2GHz & NH-U9S | ASUS Z97M Plus | 32GB DDR3 Kingston | ASUS RTX 3070 | Seasonic M12II-520 | Crucial M500 120GB + Intel 535 480GB + 3TB WD RED | Fractal arc mini + 3xNF-F12 + 1x NF-A14 | Samsung C34F791 + BENQ XL2411P | ROCCAT® Kave XTD 5.1 + Asus Xonar DSX | Razer Mamba + Razer Destructor + Ozone Stike Pro mx red
Paul
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 15. srp 2004
Kontaktovat uživatele:

Re: Prey od Arkane Studios

Příspěvek od Paul »

Dohráno, 41 hodin (dle steamu), pro mě hra roku. Tenhle styl žeru a Prey je executed perfektně.
Ryzen 5800X3D, Gigabyte Aorus X470 Gaming, 2*8GB FlareX@3200, nVidia RTX 3080Ti, 500GB SSD Evo 970, 2TB Crucial MX500, 120GB M4 SSD, 2 * Samsung F1 1TB SATAII, A4-Tech A7, Panasonic ST50 55" Plasma, NEC 24WMGX3 24", Win10 64bit Home, Steam Deck

If you have been voting for politicians who promise to give you goodies at someone else's expense, then you have no right to complain when they take your money and give it to someone else, including themselves.
Still.Lord
Začátečník
Začátečník
Registrován: 15. črc 2007
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Prey od Arkane Studios

Příspěvek od Still.Lord »

Taky jsem před chvílí dohrál. Jen 32h :lol:
Někdy to musím rozehrát znova a uplně jinak :)
Absolutní božárna..
Still.Lord
Začátečník
Začátečník
Registrován: 15. črc 2007
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Prey od Arkane Studios

Příspěvek od Still.Lord »

Teď jsem šuměl na Prey Reveal Trailer. A zase jsem nasranej doběla :( Takový šílený downgrade....
https://www.youtube.com/watch?v=K-w2NM1IVrw
Krteq
Čestný člen
Čestný člen
Registrován: 22. dub 2005
Bydliště: Brno

Re: Prey od Arkane Studios

Příspěvek od Krteq »

:? Pre-render cinematic trailer vs. gameplay? Jako fakt? Tak to aby ti nepraskla žilka :mrgreen:

Tady máš ten reveal cinematic trailer ze kterýho to ten ocas sestříhal -> PREY 2 - Reveal E3 2016 Trailer HD :roll:
Paul
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 15. srp 2004
Kontaktovat uživatele:

Re: Prey od Arkane Studios

Příspěvek od Paul »

Still.Lord píše:Teď jsem šuměl na Prey Reveal Trailer. A zase jsem nasranej doběla :( Takový šílený downgrade....
https://www.youtube.com/watch?v=K-w2NM1IVrw
To je předpokládám sarcasmus, nikdo nemůže bejt tak stupidní :mrgreen:

Zrovna Prey je jedna z her kde byl 0 downgrade a všechno co kdy ukázali/slíbili je ve hře.
Ryzen 5800X3D, Gigabyte Aorus X470 Gaming, 2*8GB FlareX@3200, nVidia RTX 3080Ti, 500GB SSD Evo 970, 2TB Crucial MX500, 120GB M4 SSD, 2 * Samsung F1 1TB SATAII, A4-Tech A7, Panasonic ST50 55" Plasma, NEC 24WMGX3 24", Win10 64bit Home, Steam Deck

If you have been voting for politicians who promise to give you goodies at someone else's expense, then you have no right to complain when they take your money and give it to someone else, including themselves.
Krteq
Čestný člen
Čestný člen
Registrován: 22. dub 2005
Bydliště: Brno

Re: Prey od Arkane Studios

Příspěvek od Krteq »

Přesně
Still.Lord
Začátečník
Začátečník
Registrován: 15. črc 2007
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Prey od Arkane Studios

Příspěvek od Still.Lord »

Krteq: Já vím z čeho to stříhal, proto jsem tu házel to video se srovnáním.. Jako nic to nemění na tom, že to vizuálně vypadá o několik řad hůř, než předtím..
Paul: Minimálně grafiícky downgrade tam je, o herní náplni se nebavím, to je fakt nálož a hru jsem si užil od začátku dokonce...
Odpovědět

Zpět na „Hry a zábava“