Prey od Arkane Studios

Problémy, zážitky, rady či pořádání LAN party

Moderátor: Baneshee

Odpovědět
orgasmic
Začátečník
Začátečník
Registrován: 29. črc 2009

Re: Prey od Arkane Studios

Příspěvek od orgasmic »

A kde to tam je? Já tam mám 3 možnosti...ingeneering security a ještě jedno a nikde to tam nevidim...
Asus Rog Strix G18
rbclass
Žlutá karta
Žlutá karta
Registrován: 20. úno 2008

Re: Prey od Arkane Studios

Příspěvek od rbclass »

tak si chvilku pockaj
Leveler
Začátečník
Začátečník
Registrován: 26. dub 2013
Bydliště: Brno

Re: Prey od Arkane Studios

Příspěvek od Leveler »

Já se s tou hrou zatím nak trápím. Čekal jsem čistou akci a ono prd.
rbclass
Žlutá karta
Žlutá karta
Registrován: 20. úno 2008

Re: Prey od Arkane Studios

Příspěvek od rbclass »

je zavadzajuce,ze sa tato hra spaja s so starsou Prey..tieto dve hry nemaju spolocne ale absolutne nic,okem nazvu..je tam snad rovnaky len ten trademark
Still.Lord
Začátečník
Začátečník
Registrován: 15. črc 2007
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Prey od Arkane Studios

Příspěvek od Still.Lord »

Je to reboot značky, ne? Proto nevím proč lidi čekají naváznost na Prey z roku '06 :)
orgasmic
Začátečník
Začátečník
Registrován: 29. črc 2009

Re: Prey od Arkane Studios

Příspěvek od orgasmic »

Ještě dotaz...na to přeměňování protřebuji nascanovat Greater Mimic...kde ho najdu? Nebo jak vypadá?
Asus Rog Strix G18
Still.Lord
Začátečník
Začátečník
Registrován: 15. črc 2007
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Prey od Arkane Studios

Příspěvek od Still.Lord »

Vypadá jako normální mimic, jen je myslím o trochu větší.
Bhall1
Začátečník
Začátečník
Registrován: 21. črc 2014
Bydliště: Zlínsko

Re: Prey od Arkane Studios

Příspěvek od Bhall1 »

orgasmic píše:Ještě dotaz...na to přeměňování protřebuji nascanovat Greater Mimic...kde ho najdu? Nebo jak vypadá?
Greater Mimic se začně objevovat o určitém pokroku v příběhu. Myslím po dokončení Psychotronics.
jab
Začátečník
Začátečník
Registrován: 04. bře 2005

Re: Prey od Arkane Studios

Příspěvek od jab »

jak je to s těma cizáckýma neuromódama? stane se ze mně už při jednom cizáckým skillu "public enemy"? nebo je to až od nějakého levelu? teď jedu stylem "turret is my best friend" a nechce se mi každou na potkání hackovat aby mě měla ráda i zmutovanýho.
ryzen r5 1600, ax370, 2x8gb, ssd+hdd, 1060 6gb
Paul
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 15. srp 2004
Kontaktovat uživatele:

Re: Prey od Arkane Studios

Příspěvek od Paul »

Já měl tu schopnost mimic a turrety byly furt friendly.
Ryzen 5800X3D, Gigabyte Aorus X470 Gaming, 2*8GB FlareX@3200, nVidia RTX 3080Ti, 500GB SSD Evo 970, 2TB Crucial MX500, 120GB M4 SSD, 2 * Samsung F1 1TB SATAII, A4-Tech A7, Panasonic ST50 55" Plasma, NEC 24WMGX3 24", Win10 64bit Home, Steam Deck

If you have been voting for politicians who promise to give you goodies at someone else's expense, then you have no right to complain when they take your money and give it to someone else, including themselves.
madPav3L
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 07. pro 2005
Bydliště: Středočeský kraj

Re: Prey od Arkane Studios

Příspěvek od madPav3L »

Na mě turrety začali střílet asi až od 5 vylepšení, ale ber to s rezervou...
CPU: i7-12700KF MB: ASUS ROG STRIX Z690-A GAMING WIFI D4 RAM: T-FORCE XTREEM 2x16GB DDR4 3600 MHz@CL14 GPU: Palit RTX 4090 GameRock FAN: Noctua NH-D15S SSD: 1x Samsung 960 Pro M.2 512GB, 1x Samsung 960 Pro M.2 1TB, 1x Samsung 840 Pro 256GB, 1x Samsung 850 EVO 1TB HDD: 3x Seagate Barracuda 7200 3TB Display: Dell AW3423DWF 3440x1440 165 Hz OLED PSU: Seasonic Prime SSR-750PD 750W Mouse: Logitech G602 Keyboard: Cherry MX-Board 6.0 UPS: CyberPower Professional Tower 1000VA/900W CASE: Fractal Design Meshify 2 XL Audio: Creative Sound Blaster Z + Logitech Z906
del42sa
Pokročilý
Pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 18. lis 2009
Bydliště: Omicron Persei 8

Re: Prey od Arkane Studios

Příspěvek od del42sa »

orgasmic píše:Mě ta grafika prostě odradila.
Když bych chtěl dnes koukat na takovou hnusotu, tak si raději pustím Half Life 2. Ten má dokonce grafiku ještě hezčí :D
Osobně taky považuju to grafické provedení spíš za zklamání, na to že to je postavené na Cryengine, a že to má být hra roku 2017, tak graficky to je něco jako mix Halflife2 a Mirror Edge :twisted:
Příběh není špatný, levely jsou rozsáhlé, ale systém ovládání mě dost štval, hlavně ta kombinace klikání myší a tlačítka "e"
"The more you buy, the more you save" AI everywhere - Nvidia CEO at Computex 2023 https://www.youtube.com/watch?v=FhlE3m1trM4
Vega Primitive Shader combines the functions of vertex and geometry shader and with the right knowledge you can discard game based primitives at an incredible rate" https://pcper.com/2017/01/amd-vega-gpu- ... tecture/2/

Case NZXT H230 Silent, CPU AMD Cezanne, Ryzen 7 5700G + SilentiumPC Spartan 3 PRO HE1024, GPU Sapphire Radeon RX 7600 8GB, MB Gigabyte Aorus B550-PRO V2, 16GB DDR4 4400Mhz CL18 Patriot Viper 4 Blackout, system HDD SSD M.2 Kingston FURY Renegade NVMe 1TB, Seagate Baracuda HDD 1TB SATA III , data HDD WD RED 1TB SATA III, Quad HD VA monitor 27" MSI Optix G27CQ4 Free Sync 165 Mhz 10bit HDR, Win 10-64 bit Pro, zdroj Cooler Master V550 Semi-Modular 550W 80 PLUS GOLD
jankisler
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 26. úno 2008

Re: Prey od Arkane Studios

Příspěvek od jankisler »

Mě to teda hodně baví. Grafika mi zas tak špatná nepřijde, každopádně já jsem spíš fanda dobré hratelnosti než nějakého pozlátka. Přirovnal bych to k mixu Half Life, Deadspace, System Shock a Dishonored. Po dlouhé době hra s perfektní atmosférou a promyšleným level designem, která není tupě koridorová, člověk musí přemýšlet a vrhat se bezhlavě do soubojů znamená jistou smrt. Jedu teda stylem bez bionic schopností, ty si nechám na druhé hraní. Hraju výhradně na sluchátkách pro ještě lepší atmosféru. Každopádně už dlouho se mi nestalo, že bych chodil tak pozdě spát :-D.

Doporučuji všem!
AMD Ryzen 7 5800X3D + Corsair H115i PRO RGB, MSI MPG X570 GAMING PLUS, MSI RTX 4080 SUPRIM X, 2x16GB DDR4 Corsair VENGEANCE LPX BLACK 3200MHz CL16, GIGABYTE AORUS NVMe Gen4 SSD 1TB + Crucial P2 NVMe 2TB + Kingston A400 SSD 240GB + OCZ Vertex 4 SSD 256GB + WD Velociraptor 300GB + Samsung Spinpoint F1 1TB + Seagate SkyHawk 6TB + LaCie PORSCHE USB3.0 3TB, EVGA Supernova 750 G3, Fractal Design Define R5, Razer Viper 8K + Razer Firefly V2, 27" Acer Predator XB271HU
Still.Lord
Začátečník
Začátečník
Registrován: 15. črc 2007
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Prey od Arkane Studios

Příspěvek od Still.Lord »

a Bioshock!
Bhall1
Začátečník
Začátečník
Registrován: 21. črc 2014
Bydliště: Zlínsko

Re: Prey od Arkane Studios

Příspěvek od Bhall1 »

Hru jsem dohrál jednou a podruhé jsem cca uprostřed. Hra za mě úplně super.
riXo
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 24. bře 2007
Bydliště: Bratislava

Re: Prey od Arkane Studios

Příspěvek od riXo »

AAA hry uz moc nehravam, vacsinou ma bavia tak 15 minut a potom ide uninstall, ale Prey som pekne dotiahol az do konca. Vcera som dohral kampan, cca 23~24h, a musim povedat, ze ma to cely cas bavilo.

Paradna atmosfera, skvely level design a vyborna dynamika hratelnosti. Od velmi pokorneho zaciatku, ked som sa plazil s psychoskopom a GLOO gunom kazdou vetraciou sachtou, len nech prezijem az po moment ked som nasiel schema na vyrobu neuromodu a stala sa zo mna killing machine :-D

Bol by som velmi rad, keby to malo nejaku formu NG+. Davat celu kampan nanovo, len s vyssiou obtiaznostou by ma nebavilo.

Jedine co ma moc nepotesilo bol jeden neprijemny bug, kde proste zmiznu veci z inventara a to som si ho vedome vsimol asi 2 krat(len vdaka neuromodom) a musel som davat reload. Kolko krat sa to realne stalo, to uz nemam sajnu. Ale ak si pamatam, tak to bolo neskor patchnute.

Odporucam :thumbsup:
SFF1 - Ryzen 9 5900X@4.5GHz@1.1V + NH-U12A, MSI B550i, 32GB 3600MHz CL16, MSI 3080Ti, 2TB NVMe, 4TB SSD, 3TB HDD, Corsair SF750, NR200P, LG 27GL850 + EIZO EV2750 + LG C1 55, Onkyo A-9010, Quadral SM120 II
SFF2 - Ryzen 7 2700, MSI GTX970, Raijintek OPHION EVO SFF3 - Intel i7 8700k, MSI RTX2080, Dan A4 SFX v4.1
Paul
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 15. srp 2004
Kontaktovat uživatele:

Re: Prey od Arkane Studios

Příspěvek od Paul »

Ne náhodou je Prey nejvýše hodnocenou first person hrou na databázi hned po System Shocku 2 :)

Ten bug s mizejícíma věcma jsem měl taky, naštěstí mi zmizela vytuněná brokovnice, takže jsem si toho všiml hned, zareloadoval a zjistil jak se tomu vyhnout.
Ryzen 5800X3D, Gigabyte Aorus X470 Gaming, 2*8GB FlareX@3200, nVidia RTX 3080Ti, 500GB SSD Evo 970, 2TB Crucial MX500, 120GB M4 SSD, 2 * Samsung F1 1TB SATAII, A4-Tech A7, Panasonic ST50 55" Plasma, NEC 24WMGX3 24", Win10 64bit Home, Steam Deck

If you have been voting for politicians who promise to give you goodies at someone else's expense, then you have no right to complain when they take your money and give it to someone else, including themselves.
Pepa1
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Registrován: 10. srp 2005

Re: Prey od Arkane Studios

Příspěvek od Pepa1 »

jak se tady o několik postů výše píše o zklamání z grafického zpracování, tak jsem měl zezačátku tentýž pocit, nicméně jsem nahodil SweetFx a jsem naprosto spokojen :)

Obrázek
Riku
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 01. zář 2005

Re: Prey od Arkane Studios

Příspěvek od Riku »

Pepa1 píše:jak se tady o několik postů výše píše o zklamání z grafického zpracování, tak jsem měl zezačátku tentýž pocit, nicméně jsem nahodil SweetFx a jsem naprosto spokojen :)

Obrázek
odkaz na config sweetfx?:)
PS5 | LG OLED CX55
Pepa1
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Registrován: 10. srp 2005

Re: Prey od Arkane Studios

Příspěvek od Pepa1 »

Riku píše:odkaz na config sweetfx?:)
Používám tento:
https://sfx.thelazy.net/games/preset/3511/
a i když není přímo na Prey, tak se mi osvědčil jako univerzální i na ostatní hry (je "ostrý" a přitom tolik nemění barvy). Chce to trochu zvednout gamu ve hře a v tom staženém configu ještě dát na "0" u SMAA a FXAA).
Odpovědět

Zpět na „Hry a zábava“