Far Cry 5

Problémy, zážitky, rady či pořádání LAN party

Moderátor: Baneshee

Odpovědět
Durman
Začátečník
Začátečník
Registrován: 10. led 2017

Re: Far Cry 5

Příspěvek od Durman »

Vypadá to zajímavě a docela se mi líbí, jak si z toho v tom traileru dělají srandu. :)
Pepa1
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Registrován: 10. srp 2005

Re: Far Cry 5

Příspěvek od Pepa1 »

zombux píše:já Primal ani neprocházel, zkoukl jsem Agraelův Let's Play :mrgreen: čtyřka mě hodně bavila tak do půlky, pak už toho bylo moc. trojka zrovna tak.
primal byl good co se týče craftingu a pěkně udělané přírody... ale je faktže ke konci už to byl stereotyp....
Duschek
Začátečník
Začátečník
Registrován: 07. čer 2017

Re: Far Cry 5

Příspěvek od Duschek »

Myslím, že všechny Far Cry jsou po delší době stereotyp a i mnoho ostatních her.
Swat
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 24. kvě 2005
Bydliště: Praha

Re: Far Cry 5

Příspěvek od Swat »

Hlavně 4ka už byla akce za každou cenu a když už nic, tak přistál na hlavě orel :lol: Nejlepší zážitek u mě nadále přetrvává ze dvojky prostě, nemůžu si pomoct.
MB: Asrock Z370 Extreme4, CPU: Intel Core i5-8600K@5 GHz (SilentiumPC Navis PRO 240 AiO), RAM: 2x8 GB G.Skill DDR4 3200 MHz, GPU: Gigabyte RTX 2080 Gaming OC, HDD: SSD WD Blue 3D 1TB, Seagate IronWolf 6TB, DVD: Asus, PSU: Seasonic Focus Plus 850 Gold, CASE: Corsair T600 Graphite White Edition, MONITOR: BenQ XR3501, TV: 55" Samsung Q6FN
Krteq
Čestný člen
Čestný člen
Registrován: 22. dub 2005
Bydliště: Brno

Re: Far Cry 5

Příspěvek od Krteq »

Hmm...

Obrázek

Jsem zvědav
zhor
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 26. čer 2005
Bydliště: Liberec

Re: Far Cry 5

Příspěvek od zhor »

Koukal jsem na videa ze hry a ten namet je teda pekna hovadina. Zase psychopat ovladajici izolovanou komunitu, je to FC3/4 jak pres kopirak, zase nejspis bohuzel nezbyde nez strilet nevinny zvirata. Stejne to ale asi koupim, jsou tam kulomety, na rozdil od Primal, jedinej FC kterej jsem kvuli jejich absenci nehral. Clovek to musi brat jen jako obecnou strilecku s krasnou grafikou, pak se to snad jeste da skousnout...
PC1: CPU=i7-11700F+NH-U12A | MB=Asus TUF B560M-Plus | RAM=Corsair LPX 2x16G 3600 | GPU=Asus RTX4070 Dual | SSD=Samsung 970 Evo Plus 1T+SSHD: Seagate FireCuda 2T | PS=Corsair TX750M | Case=FD FocusG Mini | Mon= MAG272-165Hz | OS=W10Pro |
PC2: CPU=i7-6700K+NH-U9B | MB=Asus Z170M-Plus | RAM=Corsair LPX 2x8G 3200 | GPU=EVGA GTX980 SC | SSD=Samsung 850 Evo 250G | OS=Kubuntu |
fliper
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 10. led 2017
Bydliště: Brno

Re: Far Cry 5

Příspěvek od fliper »

Troška OT, Oproti FC4 bol Primal príjemna zmena, najprv som to tiež zavrhoval lebo tam nieje čim strielať ale keď som si to spustil, tak ma to kompletne vtiahlo, najprv som ani nehral hlavnu príbehovu líniu. Len objavoval mapu a užíval si krásne lokality, lovil a krotil zvieratá, vylepšoval si postavu a zaberal územia.
AMD Ryzen 5600x + SilentiumPC Fera 3 | ASUS TUF GAMING B550M-PLUS | Sapphire NITRO+ Radeon RX 6700 XT | Kingston HyperX Predator 24GB DDR4 3000Mhz (3X8GB) | Samsung PM981 NVMe 256Gb (Win10) | Samsung Evo 750 240GB (Fedora) | WD Blue SSD 1TB | Corsair RMx Series RM550x | Fractal Design Define Mini C | Dell U2715H + BenQ GW2283 || Lenovo ThinkPad x230 || Lenovo ThinkPad P1 Gen 3
Pepa1
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Registrován: 10. srp 2005

Re: Far Cry 5

Příspěvek od Pepa1 »

zhor píše:Koukal jsem na videa ze hry a ten namet je teda pekna hovadina....
jasně, nemá smysl čekat něco jinýho, bude to prostě FarCry.... nicméně kdyby v Jubisoftu překvapili tak bych se taky nezlobil... :)
vencavev
Nováček
Nováček
Uživatelský avatar
Registrován: 19. bře 2018

Re: Far Cry 5

Příspěvek od vencavev »

No, ty systémové požadavky Far Cry 5 jsou docela v pohodě, pokud nechce člověk hrát na 60fps ve 4Kčku :!: :lol: (viz. odkaz)

http://farcry.gamefan.cz/far-cry-5/hw-pozadavky/
racecar
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 04. kvě 2014
Bydliště: Košice

Re: Far Cry 5

Příspěvek od racecar »

Aj 4K60 su v pohode. :)

Dnes som rozmyslal ze predobjednam, kupili ste uz niekto?
"Nepochválím-li se sám, nikdo jiný to za mě neudělá."
vencavev
Nováček
Nováček
Uživatelský avatar
Registrován: 19. bře 2018

Re: Far Cry 5

Příspěvek od vencavev »

racecar píše:Aj 4K60 su v pohode. :)

Dnes som rozmyslal ze predobjednam, kupili ste uz niekto?
Jo, já mám předobjednáno na PS4 8) Na čem hrajete vy?
Alfajk
Začátečník
Začátečník
Registrován: 15. kvě 2009

Re: Far Cry 5

Příspěvek od Alfajk »

Pepa1 píše: jasně, nemá smysl čekat něco jinýho, bude to prostě FarCry.... nicméně kdyby v Jubisoftu překvapili tak bych se taky nezlobil... :)
nepochybne prekvapej https://www.youtube.com/watch?v=Jh4596AKlJ4 ale jestli to bude dobry prekvapeni...
CPU: AMD Ryzen 5 7600X@5,5GHz | GPU: ASUS TUF RTX 3070 GAMING 8GB@2000MHz | MB: ASUS PRIME X670-P WIFI | RAM: 32GB DDR5 6000MHz CL36 FURY EXPO | SSD: WD Black SN770 NVMe 2TB | PSU: Seasonic Focus GM-850 Gold | CPU Cooler: Noctua NH-D15 | Case: be quiet! Pure Base 500DX Black | OS: Win 10 Professional | Monitor: ASUS TUF Gaming VG27AQL1A
werygood
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 18. dub 2005

Re: Far Cry 5

Příspěvek od werygood »

Pořád se nemůžu rozhodnout. FC4 bylo naprosto totožné s FC3, jen v jiném prostředí, možná maličko lepší. Mám takové tušení, že FC5 opět bude to samé, jen v Montaně, ačkoliv nejspíš jen kvůli lokaci si hru koupím :)
Hladis
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar
Registrován: 24. čer 2004
Bydliště: Varnsdorf - Athens

Re: Far Cry 5

Příspěvek od Hladis »

Alfajk píše: nepochybne prekvapej https://www.youtube.com/watch?v=Jh4596AKlJ4 ale jestli to bude dobry prekvapeni...
Ubisoft pouziva sytem mikrotransakci uz dlouho. Ta uvaha v tom videu je zcestna. Nevidel jsem nihoho, ze by si stezoval treba v Origins na mikrotransakce a ze by to nejak kurvilo gameplay. Ubisoft neni EA, kde to naprosto posrali.
Obrázek
Alfajk
Začátečník
Začátečník
Registrován: 15. kvě 2009

Re: Far Cry 5

Příspěvek od Alfajk »

oni jen otukavaji, kam az muzou zajit, me se chce blejt, kdyz vidim 60€ (80+ € se season passem) s mikrotransakcema, jeste k tomu v singleplayeru... proc craft zbrane stoji 10 X, kdyz misto toho mohl stat jen 8X? takhle muze bejt spousta system ve hre "ohnuta" do podoby, kdy mikrotransakce podporuje a i kdyby to tak nebylo, jejich samotna existence ve hre za plnou cenz me vadi
CPU: AMD Ryzen 5 7600X@5,5GHz | GPU: ASUS TUF RTX 3070 GAMING 8GB@2000MHz | MB: ASUS PRIME X670-P WIFI | RAM: 32GB DDR5 6000MHz CL36 FURY EXPO | SSD: WD Black SN770 NVMe 2TB | PSU: Seasonic Focus GM-850 Gold | CPU Cooler: Noctua NH-D15 | Case: be quiet! Pure Base 500DX Black | OS: Win 10 Professional | Monitor: ASUS TUF Gaming VG27AQL1A
Hladis
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar
Registrován: 24. čer 2004
Bydliště: Varnsdorf - Athens

Re: Far Cry 5

Příspěvek od Hladis »

Kurvilo nekomu gameplay v Origins to, ze pro upgrade 10dmg navic potreboval nahuntit suroviny ? Bez toho snad nezabil ani kralika a musel solit aby se pohl dal ? Nekdo chce hru lehci, tak si koupi "boosty", nebo si kupoval skiny, "dopravni prostredky", atd.... Kdo si to chce vychutnat, tak jede se vsim vsudy. Pokud to vylozene nekurvi primo gameplay drastickym zpusobem, tak v tom neni problem a stale to nikdo nikoho nenuti kupovat. Kolik narku bylo kolem Shadow of War a pritom to nicemu nevadilo. Ja v tech hrach neutratil ani euro navic a nemam pocit, ze bych byl nejak hrou za to sikanovan (sracky od EA nehraju). A rad bych vedel, kolik her od Ubisoftu mas regulerne koupenych. :)
Obrázek
Alfajk
Začátečník
Začátečník
Registrován: 15. kvě 2009

Re: Far Cry 5

Příspěvek od Alfajk »

neco mezi 0 a -1, jejich openworld je ztelesnenim sedivy nudny prumernosti :)

...i kdyz mozna by se jich par naslo, treba rayman, heroes, valiant hearts, grow up, south park... zkratka hry, ktery za neco stojej ;-)
CPU: AMD Ryzen 5 7600X@5,5GHz | GPU: ASUS TUF RTX 3070 GAMING 8GB@2000MHz | MB: ASUS PRIME X670-P WIFI | RAM: 32GB DDR5 6000MHz CL36 FURY EXPO | SSD: WD Black SN770 NVMe 2TB | PSU: Seasonic Focus GM-850 Gold | CPU Cooler: Noctua NH-D15 | Case: be quiet! Pure Base 500DX Black | OS: Win 10 Professional | Monitor: ASUS TUF Gaming VG27AQL1A
Hladis
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar
Registrován: 24. čer 2004
Bydliště: Varnsdorf - Athens

Re: Far Cry 5

Příspěvek od Hladis »

No tak vidis, hry s mikrotransakcema od Ubisoftu jsi nehral, tebe to tedy ani trapit nemusi a vyrknuls ortel na zaklade dojmu a ne realny zkusenosti. Ubisoft nebyl tak blbej, aby sel cestou EA a uplne gameplay zmrvil jako posledni NFS a SW:BF2 do absurdni roviny.
Obrázek
racecar
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 04. kvě 2014
Bydliště: Košice

Re: Far Cry 5

Příspěvek od racecar »

Alfajk píše:oni jen otukavaji, kam az muzou zajit, me se chce blejt, kdyz vidim 60€ (80+ € se season passem) s mikrotransakcema, jeste k tomu v singleplayeru... proc craft zbrane stoji 10 X, kdyz misto toho mohl stat jen 8X? takhle muze bejt spousta system ve hre "ohnuta" do podoby, kdy mikrotransakce podporuje a i kdyby to tak nebylo, jejich samotna existence ve hre za plnou cenz me vadi
Mikrotransakcie vacsinou nevadia a su ziadane a podporovane v kazdej hre. Staci precitat nejake vysledky kolko jednotlive hry zarabaju na mikrotransakciach. Proste ludia to zaplatia. Ako aj v tom AC:O. Nemusis lovit zvierata ale kupis balicek kozusin. Tebe sa to nepaci ale iny to uvita.
"Nepochválím-li se sám, nikdo jiný to za mě neudělá."
Alfajk
Začátečník
Začátečník
Registrován: 15. kvě 2009

Re: Far Cry 5

Příspěvek od Alfajk »

nj, asi jsem ze stary skoly, ale tohle byly driv regulerni cheaty a kdo je pouzival, byl obvykle oznacen za lamu, dneska je to asi vic cool, kdyz se musi vytahnout kreditka :?
CPU: AMD Ryzen 5 7600X@5,5GHz | GPU: ASUS TUF RTX 3070 GAMING 8GB@2000MHz | MB: ASUS PRIME X670-P WIFI | RAM: 32GB DDR5 6000MHz CL36 FURY EXPO | SSD: WD Black SN770 NVMe 2TB | PSU: Seasonic Focus GM-850 Gold | CPU Cooler: Noctua NH-D15 | Case: be quiet! Pure Base 500DX Black | OS: Win 10 Professional | Monitor: ASUS TUF Gaming VG27AQL1A
Odpovědět

Zpět na „Hry a zábava“