Alan Wake

Problémy, zážitky, rady či pořádání LAN party

Moderátor: Baneshee

Odpovědět
nou
Začátečník
Začátečník
Registrován: 11. pro 2009

Re: Alan Wake

Příspěvek od nou »

jo ten rock som si dal trikrat za sebou.
kotas
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 29. led 2006

Re: Alan Wake

Příspěvek od kotas »

Dohráno, dobře jsem se bavil :-)
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Kvalitní hra, graficky a hratelností se mi moc líbila, vůbec toho času nelituji :-) Ani moc krátká, ani zbytečně dlouhá a natahující konec, prostě paráda :-P
Logue
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 24. led 2005

Re: Alan Wake

Příspěvek od Logue »

Neviete ako mam riesit nedostatok nabojov ? Prave idem k Lovers" Peak a nemam naboje :idea: :?:
kotas
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 29. led 2006

Re: Alan Wake

Příspěvek od kotas »

Logue píše:Neviete ako mam riesit nedostatok nabojov ? Prave idem k Lovers" Peak a nemam naboje :idea: :?:
nijak...běžet rychle do světel a utíkat a uhýbat :-P než bude SAVE a možnost doplnění nábojů...taky jsem to tak v podobných situacích dělal, většinou na podruhé se mi to vždy zadařilo :-)

Hra jako taková je fajn, ale štval mě ten konec, který se mi absolutně nelíbil.........
lazan
Začátečník
Začátečník
Registrován: 21. čer 2010
Bydliště: Kutná Hora

Re: Alan Wake

Příspěvek od lazan »

Jo, hra byla super, líbila se mi, akorád ten konec byl fakt úplně dementní. Dohrál jsem jí už někdy před půl rokem, a docela přemýšlím, že bych si jí zahrál znovu :P
nou
Začátečník
Začátečník
Registrován: 11. pro 2009

Re: Alan Wake

Příspěvek od nou »

kotas píše:
Logue píše:Neviete ako mam riesit nedostatok nabojov ? Prave idem k Lovers" Peak a nemam naboje :idea: :?:
nijak...běžet rychle do světel a utíkat a uhýbat :-P než bude SAVE a možnost doplnění nábojů...taky jsem to tak v podobných situacích dělal, většinou na podruhé se mi to vždy zadařilo :-)

Hra jako taková je fajn, ale štval mě ten konec, který se mi absolutně nelíbil.........
alebo prepnut na easy. vtedy ma zachvilu tolko nabojov ze uz nevie co s nimi.
Logue
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 24. led 2005

Re: Alan Wake

Příspěvek od Logue »

Kam sa ukladaju ulozene pozicie z hry ?
Atapi
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 04. dub 2007
Bydliště: Jihlava

Re: Alan Wake

Příspěvek od Atapi »

Obrázek
Mirek1
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 29. lis 2009

Re: Alan Wake

Příspěvek od Mirek1 »

Koupil někdo? funguje to v CZ ? jde mě o ten doplněk American Nightmare
Frky
Začátečník
Začátečník
Registrován: 22. čer 2008
Bydliště: Plzeň

Re: Alan Wake

Příspěvek od Frky »

Škdoa že tam je jen paypal atd...
KubasCZ
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 16. pro 2011
Bydliště: Roudnice n/L

Re: Alan Wake

Příspěvek od KubasCZ »

Mirek1: Ve vlastnostech ta čeština je, ale neinstaloval jsem to ještě..
CPU: AMD Ryzen 7 5800X3D, MB: MSI MPG X570 Gaming EDGE WIFI, GPU: MSI RTX 4070 Ti VENTUS 3X 12G OC, RAM: Corsair 32GB KIT DDR4 3200MHz CL16 Vengeance LPX, SSD: Intel 530 240GB, Samsung SSD 970 EVO 1TB, HDD: WD 750GB, CASE: Akasa Venom Toxic, PSU: Seasonic S12II-620 620W, MONITOR: 27" LG ultragear 27GL650F-B IPS + 27" LG UltraHD 4K + 24" Dell U2415 IPS, ZVUK: Microlab Solo6c + Sony Noise Cancelling WH-1000XM5, Klávesnice + myš: Logitech MX Keys + Logitech MX Master 3S, OS: Windows 11 Pro, NAS: Synology DS216j
junglist
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 23. lis 2006
Bydliště: Praha

Re: Alan Wake

Příspěvek od junglist »

oboji je v CZ
Mirek1
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 29. lis 2009

Re: Alan Wake

Příspěvek od Mirek1 »

Díky
mouldy
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 10. črc 2009

Re: Alan Wake

Příspěvek od mouldy »

Ja to koupil kartou. Vsechno normalne funguje, ostatne jako vsechny humble bundle :).
Ryzen 9 7900X @ ASUS AI OC || Corsair iCUE H150i RGB PRO XT || ASUS TUF GAMING X670E-PLUS WIFI || Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz CL36@6200 CL30 || Gigabyte RX 7900 XT up to 3,1Ghz/22Ghz 1,02V PTM7950 || Kingston KC3000 2TB || Toshiba 6TB Surveillance S300 || ROG STRIX 1000W GOLD || Be quiet! Silent Base 802 Airflow mode + iCUE || Dell S3422DWG
Frky
Začátečník
Začátečník
Registrován: 22. čer 2008
Bydliště: Plzeň

Re: Alan Wake

Příspěvek od Frky »

Jak kartou, klasicky přes visu apod. mi to nenabízí, jako např. steam atd. jen paypal, něco od googlu, bitcoin...
Mirek1
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 29. lis 2009

Re: Alan Wake

Příspěvek od Mirek1 »

No tak to to taky myslí.Karta-Paypal
mouldy
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 10. črc 2009

Re: Alan Wake

Příspěvek od mouldy »

Das tam Paypal a vyplnis cislo z karty, pokud to mas povoleny :).
Ryzen 9 7900X @ ASUS AI OC || Corsair iCUE H150i RGB PRO XT || ASUS TUF GAMING X670E-PLUS WIFI || Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz CL36@6200 CL30 || Gigabyte RX 7900 XT up to 3,1Ghz/22Ghz 1,02V PTM7950 || Kingston KC3000 2TB || Toshiba 6TB Surveillance S300 || ROG STRIX 1000W GOLD || Be quiet! Silent Base 802 Airflow mode + iCUE || Dell S3422DWG
tackleberry
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 12. říj 2004
Bydliště: Tábor
Kontaktovat uživatele:

Re: Alan Wake

Příspěvek od tackleberry »

Pro ty co tuhle super hru nějakou náhodou ještě nehráli a nezaznamenali, že od pondělí bude stažena z digitální distribuce, tak mají poslední šanci ji teď koupit ve slevě (GOG, Steam atd.).
...
yuri.cs
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 03. led 2007
Bydliště: hl.m. piva
Kontaktovat uživatele:

Re: Alan Wake

Příspěvek od yuri.cs »

tackleberry píše:Pro ty co tuhle super hru nějakou náhodou ještě nehráli a nezaznamenali, že od pondělí bude stažena z digitální distribuce, tak mají poslední šanci ji teď koupit ve slevě (GOG, Steam atd.).
Dnes za 2.99 na GoG. 90% sleva
It will be amazing in case after 10GHz we will see 20GHz, 30GHz and so on, just like we witnessed the thorny way from 10MHz to 33MHz in the eighties. -xbitlabs.com
Odpovědět

Zpět na „Hry a zábava“