Prosím o vysvětlení

Testování výkonu a stability PC, výsledkové listiny bechmarků.

Moderátor: Don

Odpovědět
Vlastik80
Začátečník
Začátečník
Registrován: 18. zář 2007

Prosím o vysvětlení

Příspěvek od Vlastik80 »

Jde mi o toto - stručně a jasně:

http://joumxyzptlk.de/index.html

> ten člověk má na své stránce videa co udělal z benchmarků a také z her, vše je vesměs v Ultra nastavení, s maximálním AA a v rozlišeních naprosto šílených, až po 15K videa s odkazem na stažení originál zachyceného videa v tom šíleném rozlišení což ani jako video nejde plynule přehrát natož si představit že ten člověk ty benchmarky a hry projel v těch šílených rozlišeních a na maximum i se záznamem videa a zcela plynule a někde mu fps lítá i kolem 1000 a více, což mi prostě hlava nebere, jelikož je to na max a je to obří rozlišení a navíc u svého profilu má napsáno že pc má "jen" CPU i7-4960X@4500Mhz a 1x GPU Titan@1120 MHz + 32GB ram a Windows 8.1 x64.

Takže se logicky ptám- jak to že to ten člověk rozjede na ULTRA v klidně 15K na tomto hw s tísíci fps někde?? Např. nVidia New Dawn techdemo, které se musí plazit ve 4K i na GTX 980 sotva sotva, tak jemu jede zcela v pohodě plynule v 9K! :-D A takových věcí tam má více...

Díky za vysvětlení, asi jsem někde něco přehlédl, nebo mi nedochází primitivní věci, takže dík.
PKBO
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar
Registrován: 04. bře 2010
Bydliště: Praha

Re: Prosím o vysvětlení

Příspěvek od PKBO »

Average about 5 fps. Going 10k with AA on and the framerate dropped below 1, and a crash soon after, typical "out of VRAM" effect. Oh, single GTX Titan, not Ultra, not Z.
Vlastik80
Začátečník
Začátečník
Registrován: 18. zář 2007

Re: Prosím o vysvětlení

Příspěvek od Vlastik80 »

Ok, to jsem asi přehlédl, já se díval na snímky přímo v tom videu a tam to ukazuje u těch benchmarků i 2000 fps což mě zmátlo. :) Ale dobře, takže to nahrával při i 1 fps a pak to jen převedl do více aby bylo plynulé a i když nechápu proč to tedy ukazuje milion fps tak to beru. Dík.
Odpovědět

Zpět na „Benchmarky a diagnostické programy“