Chuwi Hi10

Mobily, PDA, MP3/MP4, tablety, el. čtečky, navigace a ostatní vč. technologií (bluetooth ap.).

Moderátor: CageJ

Odpovědět
cvenda
Nováček
Nováček
Uživatelský avatar
Registrován: 22. říj 2013

Chuwi Hi10

Příspěvek od cvenda »

Zdravím, je někdo seznámený s existencí tohoto PC tabletu ? Já sem byl bohužel mezi prvními co ho koupil, když "vyšel". Kupoval sem ho na stránce aliexpress od prodejce VC Mall. Nabíječka co k němu byla byla nějaká vadná, na výstupu se začalo objevovat více než 5V, tedy když sem to měřil tak 5,34V, což sem si říkal že by nemuselo být tak hrozný když je to napětí bez zátěže, jenže pak se mi dos*al mobil který sem touto nabíječkou nabíjel, a aji tablet. Nejdřív se nabíjeli zvláštně, a pak se nechtěli už vůbec nabíjet ani se zapnout. Mobil sem naštěstí úspěšně vyreklamoval, jenže tablet je z číny a není na něj záruka... prodejce ani společnost Chuwi mi na zprávy neodpovídají. Takže teď mám doma předražený krájecí prkénko :D ... Chtěl bych teda vyzvat lidi kteří o tom ještě neví ... vyvarujte se nákupu drahých věcí mimo ČR, a hlavně značce Chuwi. Teď ten tablet (+ dokovací klávecnici ) akorát můžu zkusit někam prodat, nebo si ho rozebrat, a dělat pokusy ... :D
korvinus
Začátečník
Začátečník
Registrován: 31. pro 2005

Re: Chuwi Hi10

Příspěvek od korvinus »

On to neni jen problem nabijeni. Me se tablet nejdriv nechtel zapinat (zapnul se treba az na 5 pokus) a potom odesel uplne. Tenhle problem ma hromada lidi. Ted je ve stavu viz. videa na tomhle foru, kde se resi i flashovani. http://techtablets.com/forum/topic/bios-reset/page/4/.

Chuwi je proste smejd na druhou stranu Xiaomi mi uz rok beha absolutne v pohode, takze je to proste loterie :|
cvenda
Nováček
Nováček
Uživatelský avatar
Registrován: 22. říj 2013

Re: Chuwi Hi10

Příspěvek od cvenda »

Mě se na tabletu neukazuje už ani dioda že se nabíjí, nebo že se zapnul, vůbec nereaguje ani na několik pokusů, je prostě dead ... takže teďka ačkoliv nemám moc víru, snažím se kontaktovat prodejce nebo někoho z Chuwi kdo by to se mnou vyřešil
Erik_bic
Nováček
Nováček
Registrován: 09. dub 2015

Re: Chuwi Hi10

Příspěvek od Erik_bic »

Hele jako měl jsem ho asi měsíc, pak se nechtěl nabíjet, tak jsem ho vyreklamoval, ale co jsem četl tak s nabíjením má problém víc lidí.
Odpovědět

Zpět na „Mobilní zařízení, el. čtečky a tablety“