Rychlost zápisu na MP3 USB player

Mobily, PDA, MP3/MP4, tablety, el. čtečky, navigace a ostatní vč. technologií (bluetooth ap.).

Moderátor: CageJ

Odpovědět
tomas888
Nováček
Nováček
Registrován: 31. srp 2006

Rychlost zápisu na MP3 USB player

Příspěvek od tomas888 »

Koupil jsem si mp3 přehrávač Teac mp-222. Kopírování dat na flash disk mi běží strašně pomalu-100MB asi 20 min.,přitom píšou,že m3 player podporuje USB2.0.Nemám zkušenosti s jinými mp3 přehrávači-běží u všech zápis tak pomalu?
HoLubko
Nováček
Nováček
Uživatelský avatar
Registrován: 11. bře 2004

Příspěvek od HoLubko »

myslím že nemáš na pc driver na usb 2.0 máš service pack 2? resp si to checkni v správce zařízení Radiče usb a tam by mal byť aspoň jeden označený ako rozšírený ak máš tak potom bude chyba inde
tomas888
Nováček
Nováček
Registrován: 31. srp 2006

upřesnění

Příspěvek od tomas888 »

Teď jsem to ještě testoval: USB 2.0 driver mám,jiné flashky mi jedou normálně. Teac mi jede touto rychlostí: zápis 100 kB/s, čtení 6MB/s-když kopíruju 500 MB dat na přehrávač tak mi to trvá 1,5 hod.!!!A to na různých pc... NEKUPOVAT TEAC???
eraser007
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 14. úno 2004
Bydliště: SLOVENSKO
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od eraser007 »

no ja mam Teac MP-111, a tiez to nezapisuje prave najrychlejsie, okolo 1MB/s, ale 500MB mi urcite netrva 1,5hod (do 10min)
NB : Asus A6Km Q-0010
HID : Logitech DFP SOUND : Logitech Z-2300, Sennheisers PX 100, Creative SB 5.1 Surround USB
lolo
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 10. lis 2005
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lolo »

skusal si aj novsi ovladace MP3-ky???alebo update firmware??
Už to tak bude :-)
tomas888
Nováček
Nováček
Registrován: 31. srp 2006

Příspěvek od tomas888 »

Díval jsem se na web Teacu a firmware tam na tento typ nemají,taky jsem tam psal, a doted mi neodpovedeli,takze ho asi vratim,a priste radeji dal od Teacu. I kdyz krome toho zapisu nebyl az tak spatny,ale zadna podpora zakazniku,neni to uz ten Teac,co byval...
Vilibald
Nováček
Nováček
Registrován: 22. zář 2006

Teac

Příspěvek od Vilibald »

Mám toho samého týka, a děla mit to samé, ale pouze pokud kopíruju přes Windows Commandera, když to kopíruju přes "Tento počítač" tak mi to kopíruje normálně rychle (teď nemůžu najít program na měření rychlosti, tak nevím kolik přesně).
tomas888
Nováček
Nováček
Registrován: 31. srp 2006

¨rychlost zápisu

Příspěvek od tomas888 »

Přesně to samé mi to taky dělá: když kopíruju v Průzkumníku tak je to ok,ale v Total Commanderu to jede 100kbps....taky když kopíruju malé soubory-do 1MB,tak se rychlost nedá srovnat s jinými přehrávači.Nevím proč se to tak chová-dali tam nějakou levnou flashku,jako sice ve všech mp3přehrávačích,ale tohle je celkem síla...v starších testech Chipu se takové pomalé rychlosti vůbec neobjevovaly
Odpovědět

Zpět na „Mobilní zařízení, el. čtečky a tablety“