Možný problém s hardwarem ale dost možná i s internetem

Rady při výběru PC sestav i jejich větších částí a odstraňování problémů s nimi.

Moderátoři: Walker1134, PKBO

Odpovědět
Hogwash
Začátečník
Začátečník
Registrován: 19. črc 2006

Možný problém s hardwarem ale dost možná i s internetem

Příspěvek od Hogwash »

Dobrý den, já vím, divný název topicu, ale já už nevím co dělat. Už delší dobu mě zlobí internet, provider mi pořád říká, že je chyba na moji straně. Mám připojení od t-mobilu 8mbit, ale to je jedno. Asi ve čtvrtek mi PC zamrzlo (díky BSplayeru, nevím proč, ale když ho mám spuštěný, tak mi zamrzá PC) a od té doby mi PC jede nestandartně. Když hraji hry, tak se mi FPS drží na hodnotách okolo 50-60, ale přesto my hra "laguje", prostě nejede mi čistě. Zkoušel jsem i singleplayer, jestli se to projeví i zde, ale nic, singleplayer hry mě jedou tak jak by měly. Může být chyba na straně hardwaru nebo je to poskytovatelem internetu? Moje PC: Phenom X4 940 3.00GHZ, GTS 250 512mb, 4GB RAM 800MHZ, Windows 7 - 64 bit

Děkuji

Windowsy nejsou zaprasený, je to asi dva dny co jsem je instaloval znovu.
veteran13
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 19. úno 2010
Bydliště: Vsetín/Brno

Re: Možný problém s hardwarem ale dost možná i s internetem

Příspěvek od veteran13 »

To, že si je instaloval před 2 dyn nic neznamená, mě se komp zaviroval 2 hodiny po instalaci :oops: Zkus zapnout správce úloh a podívat se jestli nějaký proces nevytěžuje příliš systém.
Má milá rozmilá neplakej! Život už není jinakej.
Dnes buďme ještě veselí, na naši bílé posteli.
Zejtra, co zejtra? Kdožpak ví, zejtra si lehnem do rakví.
Hogwash
Začátečník
Začátečník
Registrován: 19. črc 2006

Re: Možný problém s hardwarem ale dost možná i s internetem

Příspěvek od Hogwash »

PC bych mít zavirované neměl mít, projížděl jsem to jak online testem ESET tak i Microsoft security essentials a nic mi PC nebrzdí
Odpovědět

Zpět na „Počítačové sestavy“