Zhodnocení sestavy

Rady při výběru PC sestav i jejich větších částí a odstraňování problémů s nimi.

Moderátoři: Walker1134, PKBO

Odpovědět
Fogi
Žlutá karta Bazar
Žlutá karta Bazar
Registrován: 22. lis 2009

Zhodnocení sestavy

Příspěvek od Fogi »

Ahoj,

Prosím o zhodnocení sestavy, jestli je to takto ok, popřípadě co změnit.
Nechcou se mi posílat zvlášt odkazy, tak to dám formou obrázku.

Díky moc

Obrázek
blaho
Žlutá karta
Žlutá karta
Registrován: 31. pro 2011
Bydliště: Nyíregyháza

Re: Zhodnocení sestavy

Příspěvek od blaho »

nepočkáš za nereferenčnými 1080Ti ?
to uz by vyzeralo ozaj luxusne :)
PKBO
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar
Registrován: 04. bře 2010
Bydliště: Praha

Re: Zhodnocení sestavy

Příspěvek od PKBO »

Já bych zvážil jen výměnu case za Fractal Define S nebo Define C, ta NZXT není zrovna výstřelek kvality a ticha.

A 750W zdroj je trochu overkill, stačil by klidně levnější a kvalitnější RMx550/650, je na něj i u CZC 5 let / výrobce 10 let záruky.

Taky by se dal ušetřit litřík na desce, když vezmeš 270 Tomahawk, není vůbec zlá na basic OC a každou chvilkou u ní bude nový bundle co mám nějaké to info. 1080Ti by byla určitě slušivá.
Fogi
Žlutá karta Bazar
Žlutá karta Bazar
Registrován: 22. lis 2009

Re: Zhodnocení sestavy

Příspěvek od Fogi »

No když se zamyslím nad tím že ted mám I5 2500 a R9 280x a pořád to mým potřebám dostačuje, tak tato sestava bude zase na x let, po které na to nebudu šahat :) Ono to i na ty hry stačí pořád, ale spíš jde o to, že už sem doma dlouho neměl nějaké nové železo :-D

Nejsem nějak náročný hráč, ale sem tam si něco zahraju. Mám FullHD monitor, 4K neplánuju a myslím si, že na rozumné hraní bude 1080 stačit snad tak dlouho, jako mi teď slouží 280x (HD7970)

Spíš mi jde o to, jestli to je takto v pohodě. Jestli nemá někdo špatnou zkušenost s tou MSI deskou atd. :)
Odpovědět

Zpět na „Počítačové sestavy“