Graficka karta ? problem Lockla na 405 MHZ

Rady při výběru PC sestav i jejich větších částí a odstraňování problémů s nimi.

Moderátoři: Walker1134, PKBO

Odpovědět
mrsblackk
Začátečník
Začátečník
Registrován: 23. říj 2014

Graficka karta ? problem Lockla na 405 MHZ

Příspěvek od mrsblackk »

Dobry den , v prvni rade se omlouvam jestli jsem vybral spatnou kategorii bohuzel nekde mi neslo ani zalozit tema doufam ze moc skody jsem nenapachal, kazdopadne potreboval bych poradit :( Hral jsem pubg a jelo mi to celkem v poradku bohuzel asi po 6 hodinach se to seklo tak jsem to restartoval a pak uz to jelo strasne lagy proste low fps tak jsem zkusil overwatch tam jsem vzdy mel 150 fps + no momentalne 20 max koukal jsem se do MSI Afterburner GPU usage 100% ale GPU Clock 405 MHZ a Mem Clock 405 MHz taky grafiku mam GeForce GTX 750 Ti Dekuji za pripadny rady ja si myslim ze asi vyhorela grafika nebo nevim dekuji
PKBO
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar
Registrován: 04. bře 2010
Bydliště: Praha

Re: Graficka karta ? problem Lockla na 405 MHZ

Příspěvek od PKBO »

Jen hloupá otázka, předpokládám že jsi restartoval celé PC a ne jen tu hru... Tohle je totiž klasický pád drivery při vysokém OC. Jestli máš zapnuté force OC v AB po startu, tak jo vypni. A pokud problém setrvá, tak DDU a čistá instalace.
mrsblackk
Začátečník
Začátečník
Registrován: 23. říj 2014

Re: Graficka karta ? problem Lockla na 405 MHZ

Příspěvek od mrsblackk »

Ano restartoval jsem celej pc no zkousel jsem oc delal jsem testy testoval jsem ho celkem dlouho no a slo to v pohode a nejel jsem na max kazdopadne uz asi oc nebudu resit co znamena DDU jsem lajk jdu to teda zkusit a dekuji za rady :)
mrsblackk
Začátečník
Začátečník
Registrován: 23. říj 2014

Re: Graficka karta ? problem Lockla na 405 MHZ

Příspěvek od mrsblackk »

Tak to pomohlo dekuji moc uz jsem myslel ze je vsechno v .... :D poprosim o lock dekuji
Odpovědět

Zpět na „Počítačové sestavy“