Upgrade PC do 20k.

Rady při výběru PC sestav i jejich větších částí a odstraňování problémů s nimi.

Moderátoři: Walker1134, PKBO

Odpovědět
Dwamin
Nováček
Nováček
Registrován: 18. zář 2017

Upgrade PC do 20k.

Příspěvek od Dwamin »

Zdravím,
chtěl bych vás poprosit o radu s upgradem počítače. Jedná se o počítač pro bratra, primární určení jsou hry (CSGO, GTAV, etc.). Přiložím do přílohy jeho stávající sestavu a taky to co jsem tak narychlo splácal jako možný upgrade, stavil jsem na Ryzenu, ale klidně tam dejte Intel, nemam s tím žádný problém, pokud by to bylo výhodnější.

Limit je 15-20k.

Doplním co není vidět na screenu.
Zdroj je tam Seasonic EnergyKnight 500W místo té EVGY
Case: Zalman Z1
Stáří počítače je 2,5 roku.

Současná sestava: http://www.imgup.cz/image/LHHS
Návrh: http://www.imgup.cz/image/LHHd

Předem děkuji :)
kocourmikes1
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 22. pro 2014

Re: Upgrade PC do 20k.

Příspěvek od kocourmikes1 »

sel bych na to jinak, do te desky bych vzal starou i5 (4460, 4590, 4570), cokoliv co sezenes, z bazaru, to same ramky, jeden 8GB modul, to same grafika, treba nejaka gtx 970 a ses zavodou a usetris ranec penez, novy bych vzal akorat to ssdcko
CPU: Intel core i7-4790@3.6GHz│ CPU Cooler: GELID Solution Tranquillo rev. 3│ MB: Gigabyte B85m-D3H rev 1.1│ RAM: Crucial Ballistix Sport 2x8GB DDR3│ GPU: ASUS STRIX GTX980Ti 6GB DDR5| HDD: WD Blue - 1TB│ SSD: Samsung 860 EVO - 250GB│ PSU: Enermax Platimax 600W│ Case: In-Win 303│ OS: Win 10 64-bit│ Keybord: CORSAIR STRAFE RGB LED Cherry MX SILENT│ Mouse: CORSAIR Gaming Sabre RGB Optical
Vesel
Začátečník
Začátečník
Registrován: 07. led 2012

Re: Upgrade PC do 20k.

Příspěvek od Vesel »

pokud bys chtel mam soma i5 4460 bez problemu 2 roky zaruka jeste
Dwamin
Nováček
Nováček
Registrován: 18. zář 2017

Re: Upgrade PC do 20k.

Příspěvek od Dwamin »

Upřímně, nechce se mi jít do bazarových komponent. Celé bych to chtěl poskládat na nových komponentech, s tím, že chápu, že to bude klidně i slabší, než kdybych vzal bazar, ale chci mít nějakou jistotu v podobě záruky. Navíc to není přímo pro mě a poměrně težko bych pak vysvětlovat případný problém, takže stavět na nových komponentech, díky moc 8-)
Vesel
Začátečník
Začátečník
Registrován: 07. led 2012

Re: Upgrade PC do 20k.

Příspěvek od Vesel »

Dyť říkám, že to má 2 roky záruky u CZC ale jak myslíš :)
kocourmikes1
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 22. pro 2014

Re: Upgrade PC do 20k.

Příspěvek od kocourmikes1 »

jak myslis, ale neni ted uplne dobra doba pro skladani pc, ramky drahy, grafiky drahy...8 tis za 1060 je ulet, to jestli nejses hloupej, tak nekoupis, na intel procesory byva zaruka vetsinou 5 let a ramky jsou prakticky neznicitelny
CPU: Intel core i7-4790@3.6GHz│ CPU Cooler: GELID Solution Tranquillo rev. 3│ MB: Gigabyte B85m-D3H rev 1.1│ RAM: Crucial Ballistix Sport 2x8GB DDR3│ GPU: ASUS STRIX GTX980Ti 6GB DDR5| HDD: WD Blue - 1TB│ SSD: Samsung 860 EVO - 250GB│ PSU: Enermax Platimax 600W│ Case: In-Win 303│ OS: Win 10 64-bit│ Keybord: CORSAIR STRAFE RGB LED Cherry MX SILENT│ Mouse: CORSAIR Gaming Sabre RGB Optical
Odpovědět

Zpět na „Počítačové sestavy“