Upgrade stavající sestavy

Rady při výběru PC sestav i jejich větších částí a odstraňování problémů s nimi.

Moderátoři: Walker1134, PKBO

Odpovědět
Vesel
Začátečník
Začátečník
Registrován: 07. led 2012

Upgrade stavající sestavy

Příspěvek od Vesel »

Ahoj chci se zeptat. Chci upgradnout sestavu. Rozhodl jsem se pro tyto komponenty:

Motherboard

CPU

RAM

ze stávajícího PC si nechám disk chladič a 1060 kterou po Vánocích chci upgradnout na 1070 asi uvidíme jak budou korunky :-). Lze to takhle sestavit nebo se da nějak jinak. MB musi byt mATX nebo mITX ale spiš chci mATX. Tu MB jsem vybral s wifi, pač mam špatný zkušenosti s PCI kartama.
Walker1134
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar
Registrován: 22. lis 2012
Bydliště: Staré Město u Uh.

Re: Upgrade stavající sestavy

Příspěvek od Walker1134 »

Sice nevím co jsi měl předtím, ale je to solidně poskládaný, klidně to tak můžeš vzít, jen ty paměti ta cena ehh :oops: Já kupoval 2x8Gb 3200Mhz za 2400, ale bohužel se to v brzké době nejspíš nezlepší...
Takže za mě ok, kdyby byly peníze navíc vzal bych rovnou i7 8700K
PC: Monitor: Dell S2417DG@144Hz + G-SYNC, Case: Be quiet! Pure Base 500, CPU: Ryzen 5 2600, Cooler: Artic Freezer 34, MB: GIGABYTE B450 GAMING X, GPU: GIGABYTE GTX 1070 Ti Gaming 8G, RAM: 2x8Gb Corsair LPX DDR4@2133Mhz, NVMe SSD: Samsung 970 Pro 512Gb, OS: Windows 10 Pro, HDD: Western Digital Blue EX 1Tb, PSU: Seasonic Focus Plus Platinum 650W
Vesel
Začátečník
Začátečník
Registrován: 07. led 2012

Re: Upgrade stavající sestavy

Příspěvek od Vesel »

Ja vim :( ty ramky me sejrijou ale co se da delat max najit na bazaru naky. Tu i7 asi kaslu :/ co sem si cetl clanek tady na pcforum tak spise doporucuji i5 na hrani
Vesel
Začátečník
Začátečník
Registrován: 07. led 2012

Re: Upgrade stavající sestavy

Příspěvek od Vesel »

nejake namitky jeste nekdo je to dost penez a tak bych chtel nejlepsi pomer cena/vykon
Natural
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Registrován: 21. srp 2010
Bydliště: Diváky
Kontaktovat uživatele:

Re: Upgrade stavající sestavy

Příspěvek od Natural »

No nejlepší poměr cena/výkon mají procesory nižší cenové, ale takto je to ok, vybral bych víceméně stejně akorát bych vzal levnější paměti (3000mhz corsairy nejspíš).
Odpovědět

Zpět na „Počítačové sestavy“