YouTube - smazání kanálu

Vývojová prostředí, aplikace, skripty, http://www... síťové programy, internet, sdílení...
Odpovědět
Tuky
Začátečník
Začátečník
Registrován: 19. zář 2004
Bydliště: České Budějovice

YouTube - smazání kanálu

Příspěvek od Tuky »

prosím o radu s youtube.
Založil jsem si profil a když chci nahrát video tak mi to furt tlačí, že si musím založit kanál když to potvrdím a video se nahraje tak to potom na klíčové slovo vyjíždí jak to video tak i přímo kanál s videi a já potřebuju ten kanál odstranit z vyhledávání aby se zobrazovalo pouze to video.
Nevíte někdo jak na to .
Alfajk
Začátečník
Začátečník
Registrován: 15. kvě 2009

Re: YouTube - smazání kanálu

Příspěvek od Alfajk »

nikdy jsem nic podobnyho neresil, ale z logiky veci usuzuju, ze to nejde, videa jsou ted vzdycky pridruzeny nejakymu kanalu, nez to smichaly s google+ tak slo mit videa na uctu k YT, ale to uz asi nejde
CPU: AMD Ryzen 5 7600X@5,5GHz | GPU: ASUS TUF RTX 3070 GAMING 8GB@2000MHz | MB: ASUS PRIME X670-P WIFI | RAM: 32GB DDR5 6000MHz CL36 FURY EXPO | SSD: WD Black SN770 NVMe 2TB | PSU: Seasonic Focus GM-850 Gold | CPU Cooler: Noctua NH-D15 | Case: be quiet! Pure Base 500DX Black | OS: Win 10 Professional | Monitor: ASUS TUF Gaming VG27AQL1A
Blue Storm
Odborník PCT
Odborník PCT
Uživatelský avatar
Registrován: 28. srp 2006

Re: YouTube - smazání kanálu

Příspěvek od Blue Storm »

Jde, protože Google zase YouTube od Google+ oddělil. Ale jinak jak píšeš, video bez uvedení kanálu prostě nejde.
PC: Intel Core i7-8700K | Asus Strix Z370-G Gaming | GTX 980 Ti | Corsair Vengeance LPX 2× 8 GB | HyperX Fury 240 GB | Intel 600p 512 GB | WD Blue SSD 250 GB | Corsair RM550 | Fractal Design Define R5 | Dell U2515H
NTB: Apple MacBook Pro 13" 2020 | Phone: Apple iPhone XS
Odpovědět

Zpět na „Programování a web“