Webmail

Vývojová prostředí, aplikace, skripty, http://www... síťové programy, internet, sdílení...
Behemot
Žlutá karta
Žlutá karta
Registrován: 17. srp 2006
Bydliště: 50°4'52.22"N, 14°23'30.45"E... VŽDYCKY prodávám i jinde...
Kontaktovat uživatele:

Webmail

Příspěvek od Behemot »

Krétni u seznamu asi začali v poslední době být až moc freekůlin, pravděpodobně jim tam teď jako benefit rozdávaj čistej herák, takže ta včera spuštěná sračka je tak na postavení ke zdi. V Opeře 12.18 to skoro ani NEFUNGUJE, na telefonu vůbec, takže já toho mám akorát dost, aby se každej půlrok do něčeho mrdali a NEUSTÁLE něco nefungovalo (mobilní webmail přemrdávaj co tři měsíce a desktopovej tak co dva roky), tak si to můžou zasunout.

Má někdo doporučení na webmail kde se do toho nikdo nehrabe, vypadá to nějak normálně, funguje jak ve všech prohlížečích, tak chodí zprávy do světa a zpátky (hlavně Čína - u Seznamu je na denním pořádku že zprávy někde mizí) a dá se tam od těch kriplů kde to mám stáhnout všechny aktuální e-maily, ideálně i se zachováním složek (resp. případně to stáhnout po složkách)? Nerad bych všechny pracně rozdělený zprávy pak nahrnul do jedné složky, to by mě z toho jeblo :?
Dzin
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar
Registrován: 04. bře 2004
Bydliště: Zeměpisná šířka 48.76° Délka 14.03°
Kontaktovat uživatele:

Re: Webmail

Příspěvek od Dzin »

gmail
Asus X555L Přes SZ mě kvůli PC nekontaktujte, proto tu je naše fórum;-)
Obrázek ...web o čaji, čajování, motorkách, kaligrafii...
Behemot
Žlutá karta
Žlutá karta
Registrován: 17. srp 2006
Bydliště: 50°4'52.22"N, 14°23'30.45"E... VŽDYCKY prodávám i jinde...
Kontaktovat uživatele:

Re: Webmail

Příspěvek od Behemot »

Jo to bych asi mohl zmínit, s korporátníma zmrdama typu gugl nebo mrkvo$oft nehodlám mít nic společnýho…

Nakonec to možná strčím na náš server, na nějakým virtuálu nám počta běží, moh bych rozjet i funkční e-mail pod doménou, ne jenom přesměrování… :idea:
racecar
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 04. kvě 2014
Bydliště: Košice

Re: Webmail

Příspěvek od racecar »

gmail je fajn akurat budes mat adresu ako kok0t9999@gmail

https://www.ibm.com/us-en/marketplace/i ... header-top
"Nepochválím-li se sám, nikdo jiný to za mě neudělá."
zombux
Odborník PCT
Odborník PCT
Uživatelský avatar
Registrován: 05. čer 2003
Bydliště: sluníčkář a havloid z pražské lumpenkavárny

Re: Webmail

Příspěvek od zombux »

Behemot píše:V Opeře 12.18 to skoro ani NEFUNGUJE
u 5 let starého prohlížeče, který opustil to původní jádro právě proto, že těžce nezvládalo javascript (na kterém je dneska web dost hustě postavený), a který používá nula nula nic uživatelů, se snad ani nedá očekávat, že ho někdo bude jakkoliv podporovat...
Pfizer & Moderna inside
ignorelist: mimo jiné všechny kremrole (danny1691, Lokomotiva, CZECHYa, pavel2003, shorty25, ajtak, stepan001, ulver, brambora81, CZ_viper, tielka a pár dalších exotů)
r34ktor
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 31. pro 2006

Re: Webmail

Příspěvek od r34ktor »

Začni používat IMAP a máš po problémech.
Knowledge is power
zombux
Odborník PCT
Odborník PCT
Uživatelský avatar
Registrován: 05. čer 2003
Bydliště: sluníčkář a havloid z pražské lumpenkavárny

Re: Webmail

Příspěvek od zombux »

... respektive pak jen začne řešit jiné problémy typu "který e-mailový klient na Androidu je pro IMAP nejvhodnější" :mrgreen:
Pfizer & Moderna inside
ignorelist: mimo jiné všechny kremrole (danny1691, Lokomotiva, CZECHYa, pavel2003, shorty25, ajtak, stepan001, ulver, brambora81, CZ_viper, tielka a pár dalších exotů)
Behemot
Žlutá karta
Žlutá karta
Registrován: 17. srp 2006
Bydliště: 50°4'52.22"N, 14°23'30.45"E... VŽDYCKY prodávám i jinde...
Kontaktovat uživatele:

Re: Webmail

Příspěvek od Behemot »

zombux píše:
Behemot píše:V Opeře 12.18 to skoro ani NEFUNGUJE
u 5 let starého prohlížeče, který opustil to původní jádro právě proto, že těžce nezvládalo javascript (na kterém je dneska web dost hustě postavený), a který používá nula nula nic uživatelů, se snad ani nedá očekávat, že ho někdo bude jakkoliv podporovat...
Nikdo nemusí nic podporovat, stačí, když to nebudou stále rozmrdávat :roll: na fóru máš za víkend přes 1800 postů a průserů tam jsou desítky, včetně technickejch v jakejchkoli prohlížečích. Některejm se ani nenačte aplikace, úplná bomba. Todle ať si ti feťáci nahoře v kanclech strčej někam. Nikdo po nich nikdy nechtěl, aby se do toho srali, přesto v průměru každý tři měsíce něco rozmrdaj a odříznou tisíce uživatelů, toto je normální?
Blue Storm
Odborník PCT
Odborník PCT
Uživatelský avatar
Registrován: 28. srp 2006

Re: Webmail

Příspěvek od Blue Storm »

Jop, takže lepší je, aby zůstaly webové služby zastaralé jen kvůli ignorantům, co odmítají přejít na novější verze prohlížečů... s takovou stupidní logikou jsme taky mohli zůstat v době kamenné :lol: Aktuálně Seznam mail funguje lépe, než fungoval předtím, takže já jsem za pozitivní změny rád. A ignoranti, ať si kuchnou, dobře jim tak..
PC: Intel Core i7-8700K | Asus Strix Z370-G Gaming | GTX 980 Ti | Corsair Vengeance LPX 2× 8 GB | HyperX Fury 240 GB | Intel 600p 512 GB | WD Blue SSD 250 GB | Corsair RM550 | Fractal Design Define R5 | Dell U2515H
NTB: Apple MacBook Pro 13" 2020 | Phone: Apple iPhone XS
S.h.I.t.
Začátečník
Začátečník
Registrován: 09. čer 2007
Bydliště: Hradec Králové

Re: Webmail

Příspěvek od S.h.I.t. »

Kup si domenu, zaplat si server a rozjed si svj mail. jednoduchy, funkcni, na 100% vis co a jak tam mas, nikdo te nebude nijak omezovat, nikdo ti nebude nic predelavat.
Behemot
Žlutá karta
Žlutá karta
Registrován: 17. srp 2006
Bydliště: 50°4'52.22"N, 14°23'30.45"E... VŽDYCKY prodávám i jinde...
Kontaktovat uživatele:

Re: Webmail

Příspěvek od Behemot »

S.h.I.t. píše:Kup si domenu, zaplat si server a rozjed si svj mail. jednoduchy, funkcni, na 100% vis co a jak tam mas, nikdo te nebude nijak omezovat, nikdo ti nebude nic predelavat.
:roll: :oha:
Behemot píše:Nakonec to možná strčím na náš server, na nějakým virtuálu nám počta běží, moh bych rozjet i funkční e-mail pod doménou, ne jenom přesměrování… :idea:
S.h.I.t.
Začátečník
Začátečník
Registrován: 09. čer 2007
Bydliště: Hradec Králové

Re: Webmail

Příspěvek od S.h.I.t. »

Domena je 150Kc na rok...tzn. minimalni naklady. Takze doporucuji spis rovnou zridit vlastni rovnou. Je to lepsi nez @seznam ci cokoliv. Vzdycky a v jakekoliv komunikaci o vypada lip... a ze soucasnyho seznamu udelat jen forward nebo nechat server tahat postu pres pop3 a vkladat do tvoji schranky.
Behemot
Žlutá karta
Žlutá karta
Registrován: 17. srp 2006
Bydliště: 50°4'52.22"N, 14°23'30.45"E... VŽDYCKY prodávám i jinde...
Kontaktovat uživatele:

Re: Webmail

Příspěvek od Behemot »

Člověče seš dneska nějakej zpomalenej? Moc sluníčka?
S.h.I.t.
Začátečník
Začátečník
Registrován: 09. čer 2007
Bydliště: Hradec Králové

Re: Webmail

Příspěvek od S.h.I.t. »

jo, blbej den :)
Dzin
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar
Registrován: 04. bře 2004
Bydliště: Zeměpisná šířka 48.76° Délka 14.03°
Kontaktovat uživatele:

Re: Webmail

Příspěvek od Dzin »

Seznam dela ruzné zmeny, vzdy jsem byl nespokojen. Ale zmena na mailu je zatim pozitivní. Jede to rychleji, vylepseni ala gmail funkční, já jsem tak jako tak spokojeny... takže jediný kdo nebo co z to může je asi opravdu tvuj prohlížeč.... takže..
Asus X555L Přes SZ mě kvůli PC nekontaktujte, proto tu je naše fórum;-)
Obrázek ...web o čaji, čajování, motorkách, kaligrafii...
Behemot
Žlutá karta
Žlutá karta
Registrován: 17. srp 2006
Bydliště: 50°4'52.22"N, 14°23'30.45"E... VŽDYCKY prodávám i jinde...
Kontaktovat uživatele:

Re: Webmail

Příspěvek od Behemot »

Tak určitě… :roll:
Blue Storm
Odborník PCT
Odborník PCT
Uživatelský avatar
Registrován: 28. srp 2006

Re: Webmail

Příspěvek od Blue Storm »

Dzin píše:Seznam dela ruzné zmeny, vzdy jsem byl nespokojen. Ale zmena na mailu je zatim pozitivní. Jede to rychleji, vylepseni ala gmail funkční, já jsem tak jako tak spokojeny... takže jediný kdo nebo co z to může je asi opravdu tvuj prohlížeč.... takže..
To máš zbytečné, ignorantovi tohoto typu to nikdy nevysvětlíš. Jak to prostě na dost zastaralém prohlížeči nejede, tak je hned špatně a všechno to, co se modernizuje, je taky špatně, má se jim to prostě přizpůsobit, tečka.
PC: Intel Core i7-8700K | Asus Strix Z370-G Gaming | GTX 980 Ti | Corsair Vengeance LPX 2× 8 GB | HyperX Fury 240 GB | Intel 600p 512 GB | WD Blue SSD 250 GB | Corsair RM550 | Fractal Design Define R5 | Dell U2515H
NTB: Apple MacBook Pro 13" 2020 | Phone: Apple iPhone XS
blaho
Žlutá karta
Žlutá karta
Registrován: 31. pro 2011
Bydliště: Nyíregyháza

Re: Webmail

Příspěvek od blaho »

gmail ti neni dobry , nemaš rad špehujuci mrkvosoft , kupuješ repliky zbrani
No o tebe sa asi raz dočitame ešte :D

* no vazne, s gmailom som problem za tie roky nemal,
akurat par krat co plosne odpadol google, ale inak pekne zvlada velke prilohy a pod.
a celkom slušne triedi spam ...
zombux
Odborník PCT
Odborník PCT
Uživatelský avatar
Registrován: 05. čer 2003
Bydliště: sluníčkář a havloid z pražské lumpenkavárny

Re: Webmail

Příspěvek od zombux »

já mám velice slušnou dlouholetou zkušenost s Centrum.cz, ale v poslední době nějak utáhli antispam a párkrát mi neodešel mail (řešil jsem rezervace aut v zahraničí), ale aspoň se vrátilo NDR a šlo to s nima dořešit a propustili ho růčo, nebo mi doporučili tyhle maily odesílat přes webmail, kde to není filtrováno, takže OK. a pak mi v poslední době občas neodejde mail na hotmail resp. Outlook.com, ale to je předpokládám chyba na straně MS a ne SMTP serveru na Centru (protože se vrátí temporary lost connection na MX záznam hotmailu).
Pfizer & Moderna inside
ignorelist: mimo jiné všechny kremrole (danny1691, Lokomotiva, CZECHYa, pavel2003, shorty25, ajtak, stepan001, ulver, brambora81, CZ_viper, tielka a pár dalších exotů)
Behemot
Žlutá karta
Žlutá karta
Registrován: 17. srp 2006
Bydliště: 50°4'52.22"N, 14°23'30.45"E... VŽDYCKY prodávám i jinde...
Kontaktovat uživatele:

Re: Webmail

Příspěvek od Behemot »

blaho: co to meleš :stupid2:

Jo, seznamhoršísračkneznám, tam je ztrácení a nedoručování zpráv normální, z obou stran. Centrum pár lidí doporučovalo jako alternativu, otázkou je, jestli to zvládne přesun jednotlivejch složek :?
Odpovědět

Zpět na „Programování a web“