Kritika webu o programování

Vývojová prostředí, aplikace, skripty, http://www... síťové programy, internet, sdílení...
Odpovědět
mkprog
Nováček
Nováček
Registrován: 26. kvě 2017

Kritika webu o programování

Příspěvek od mkprog »

Na web stránce nájdete popis několika základních příkazů z více programovacích jazyků.

z pohledu příkazy/operatory - http://ctp.mkprog.eu/cz/

z pohledu klíčových slov - http://key.mkprog.eu/cz/

portál o programování - http://www.mkprog.eu/cz/ - vstupní stránka pro horní dva projekty

Potřeboval bych Vaše názory na web stránky:
co je dobrý, co je spatný, co by šlo opravit …

Dopředu Vám děkují za všetky Vaše připomínky.
mlrs
Začátečník
Začátečník
Registrován: 11. kvě 2006
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Kritika webu o programování

Příspěvek od mlrs »

"neztrate se ve světě programovacích jazyků" ...
nevim, mi to prijde neprehledne - byt tam je ten klikaci strom vlevo a vyber jazyku vpravo
Jako mozna je to tim velkym pismem, ze toho na strance je malo (clovek musí vic rolovat).
I ty boxy s kodem nejsou prehledne - tj. 100x lip se mi bude cist stackoverflow nez tohle - jako obsahove to není spatny, jen bych asi vyzkousel zmenu fontu / velikost / barvy a tak
+ samozrejme nejaky ctivy obsah by byl dobry, ale chápu, ze to mozna není uplne cilem...
Ryzen 5 5600 + Wraith Prism RGB, RTX 3070 EAGLE 8G, ASUS PRIME X470-PRO, Patriot Viper 4 32GB DDR4 3000Mhz, 2,25TB SSD, 1TB HDD, Seasonic Focus GX 650, Xigmatek Asgard, Dell U3023E
PC2: Intel NUC 11 Performance Lite, Core i5-1135G7, Iris Xe, 32GB RAM DDR4 3200MHz, 1TB Samsung 970 EVO PLUS + Xbox Series X
mkprog
Nováček
Nováček
Registrován: 26. kvě 2017

Re: Kritika webu o programování

Příspěvek od mkprog »

mlrs píše:"neztrate se ve světě programovacích jazyků" ...
nevim, mi to prijde neprehledne - byt tam je ten klikaci strom vlevo a vyber jazyku vpravo
Jako mozna je to tim velkym pismem, ze toho na strance je malo (clovek musí vic rolovat).
I ty boxy s kodem nejsou prehledne - tj. 100x lip se mi bude cist stackoverflow nez tohle - jako obsahove to není spatny, jen bych asi vyzkousel zmenu fontu / velikost / barvy a tak
+ samozrejme nejaky ctivy obsah by byl dobry, ale chápu, ze to mozna není uplne cilem...
Dekují za Váš názor,
Klikací strom jsem přidal dodatečne aby návštevník už pri první návšteve mnel přehled o tom že co všecko stránka nabízí, o tom jsem už taky rozmyšlel že třeba zkousit vypnout klikaci strom a misto toho zobrazit celou nabídku...
Na pravé strane ty programovací jazyky jsem přidal kvuli tomu aby bylo možne jednoducho přepnout na jiný jazyk.
Obsah snažím pořád lepšit mam v plánu to doplnit rozsirit jak my to čas dovoli..
zombux
Odborník PCT
Odborník PCT
Uživatelský avatar
Registrován: 05. čer 2003
Bydliště: sluníčkář a havloid z pražské lumpenkavárny

Re: Kritika webu o programování

Příspěvek od zombux »

přepisovat referenční manuály a stránky typu ss64 mi přijde naprosto zbytečné... tím spíš, když tohle nikdy nebude mít ani zlomek contentu manuálů, leda že by na tom makalo aspoň pár set lidí na full time.
Pfizer & Moderna inside
ignorelist: mimo jiné všechny kremrole (danny1691, Lokomotiva, CZECHYa, pavel2003, shorty25, ajtak, stepan001, ulver, brambora81, CZ_viper, tielka a pár dalších exotů)
Ssnake
Začátečník
Začátečník
Registrován: 25. led 2005
Bydliště: chotebuz

Re: Kritika webu o programování

Příspěvek od Ssnake »

stranky celkem pekne, ale podle me taky uplne zbytecne. podobnych je na netu milion, nemluve o ofic. materialech.
FD500, ST45SF, Z97i, i7-4980HQ CB20:1718,CB24:254 NH-U9B, 2x8, 1060, 5100MAX
x850xtPE, x1950xtx, hd2900gt, hd3870, hd4890 - - 6800ultra, 7900gtx, 8800gtx, 9800gtx+, gtx285
webwalker
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 03. úno 2010
Bydliště: Buranov vedle Prahy

Re: Kritika webu o programování

Příspěvek od webwalker »

Mě se ty stránky moc líbí :)
Chtěl bych se stát profesionálním pískačem. Už teď jsem v tom sice hvězda, ale chtěl bych se ještě zdokonalit a začít se tím živit.
GPUreport.cz
Odpovědět

Zpět na „Programování a web“