Čím nahradit Avast?

Problematika virů a antivirů, zabezpečení PC - firewall, spyware, atd.
Odpovědět
J3N
Nováček
Nováček
Registrován: 05. led 2008
Kontaktovat uživatele:

Čím nahradit Avast?

Příspěvek od J3N »

Zdar, už od verze 7 kupuji licenci na Avast Internet Security. Líbilo se mi, že byl v češtině, vše intuitivní a perfektně fungující. Ale od verze 8 to jde z kopce... nepodstatné věci jsou hned v hlavním okně zatímco k těm důležitým jako nastavení sanboxu vede labyrint. U nových funkcí chybí popisky a nebo vám v podstatě nic neřeknou. Navíc mi posledního půl roku do sanboxu skáče audiolog.exe (nejde s tím nic udělat) a když na YouTube dohraje nějaký song musím do dvou minut zapnout jiný, jinak mi kompletně vypne zvuk a nezapne se dřív než ukončím všechny aplikace v sanboxu.
Naposledy mi nabídli 50% slevu, tak jsem se nechal zviklat, ale před měsícem nebo dvěma jsem pořádal menší LAN párty. Normálně si vždycky všichni stěžují, že se ke mně hnedka nedostanou, ale tentokrát se připojili do hry aniž bych jim musel povolit přístup. Ztratil jsem k tomu programu veškerou důvěru a nehodlám jim dál platit.

Za tři dny mi vyprší licence, tak se poohlížím po něčem jiném. Zaujal mně ZoneAlarm Extreme Security. Má s ním někdo zkušenosti?

Nebo doporučujete něco jiného?
Naposledy upravil(a) J3N dne ned 23. lis 2014, 14:14, celkem upraveno 4 x.
del42sa
Pokročilý
Pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 18. lis 2009
Bydliště: Omicron Persei 8

Re: Čím nahradit Avast?

Příspěvek od del42sa »

bitdefender antivirus
"The more you buy, the more you save" AI everywhere - Nvidia CEO at Computex 2023 https://www.youtube.com/watch?v=FhlE3m1trM4
Vega Primitive Shader combines the functions of vertex and geometry shader and with the right knowledge you can discard game based primitives at an incredible rate" https://pcper.com/2017/01/amd-vega-gpu- ... tecture/2/

Case NZXT H230 Silent, CPU AMD Cezanne, Ryzen 7 5700G + SilentiumPC Spartan 3 PRO HE1024, GPU Sapphire Radeon RX 7600 8GB, MB Gigabyte Aorus B550-PRO V2, 16GB DDR4 4400Mhz CL18 Patriot Viper 4 Blackout, system HDD SSD M.2 Kingston FURY Renegade NVMe 1TB, Seagate Baracuda HDD 1TB SATA III , data HDD WD RED 1TB SATA III, Quad HD VA monitor 27" MSI Optix G27CQ4 Free Sync 165 Mhz 10bit HDR, Win 10-64 bit Pro, zdroj Cooler Master V550 Semi-Modular 550W 80 PLUS GOLD
Spring
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 18. zář 2013
Bydliště: Praha - Klánovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Čím nahradit Avast?

Příspěvek od Spring »

Vyzniva to tak, ze nemas tuseni a nechces, tak to hodis na software a duveru.

Norton 360
"If it moves, compile it. If it moves too quickly, don't mark it stable. If it stops moving, drop it. It's not like your processor has anything better +to do" ... Gentoo
Jey
Začátečník
Začátečník
Registrován: 30. črc 2011
Bydliště: Praha

Re: Čím nahradit Avast?

Příspěvek od Jey »

ja bych volil avast free, pripadne nod32 placeny, pokud chces prejit jinam.-
Odpovědět

Zpět na „Viry, antiviry a bezpečnost“