Google verifikacni kod z divnyho cisla

Problematika virů a antivirů, zabezpečení PC - firewall, spyware, atd.
Odpovědět
Mong
Nováček
Nováček
Registrován: 16. dub 2009

Google verifikacni kod z divnyho cisla

Příspěvek od Mong »

Zdravim, dnes mi na gmail prisla zprava, ze se nekdo snazil zmenit emailovou adresu na mym Uplay ucte. Rozhodl jsem se proto zmenit hesla na obou uctech - google i u uplay, ale v pripade google mi prisal sms s verifikacnim kodem z cisla +358405448559, zatimco driv tam bylo proste misto cisla "google"... Navic sms prisla cca po minute, zatimco driv behem par vterin. Je to v poradku? Vyhledavac k cislu nic nenasel...
morke
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar
Registrován: 09. srp 2009
Bydliště: Háj ve Slezsku

Re: Google verifikacni kod z divnyho cisla

Příspěvek od morke »

Zkus napsat Google, jestli neposílají ověření z Finska.
PC: I5-11600K, Gigabyte Z590 UD AC,
PNY RTX 3070, Corsair 16 GB DDR4, Seasonic Prime GX 750, SSD Samsung 850 EVO 500 GB/Samsumg 980 Pro 500 GB/980 1TB, Noctua NH-D15, Fractal Design Torrent
Zvuk: Foobar2000 → KS → Topping D10s → Chord C-line → Primare i22 → Chord Clearway → Monitor Audio Silver 2
Mong
Nováček
Nováček
Registrován: 16. dub 2009

Re: Google verifikacni kod z divnyho cisla

Příspěvek od Mong »

No jo, ale to neni tak jednoduchy :) vcera jsem zkousel najit email, support chat nebo cokoliv jak je kontaktovat....ale nasel jsem jen nejaky forum.
morke
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar
Registrován: 09. srp 2009
Bydliště: Háj ve Slezsku

Re: Google verifikacni kod z divnyho cisla

Příspěvek od morke »

Tak jim zavolej https://www.google.cz/services/?fg=1#?modal_active=none nebo ještě jednou nech zaslat kód.
PC: I5-11600K, Gigabyte Z590 UD AC,
PNY RTX 3070, Corsair 16 GB DDR4, Seasonic Prime GX 750, SSD Samsung 850 EVO 500 GB/Samsumg 980 Pro 500 GB/980 1TB, Noctua NH-D15, Fractal Design Torrent
Zvuk: Foobar2000 → KS → Topping D10s → Chord C-line → Primare i22 → Chord Clearway → Monitor Audio Silver 2
Leon_
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 03. pro 2015

Re: Google verifikacni kod z divnyho cisla

Příspěvek od Leon_ »

a aky je problem zadat ten kod ci funguje? aj keby bol fejkovy (co pochybujem zeby prisla fejkova SMS prave rpesne v momente kedy si si to od google vyziadal), tak sa nic nemoze na ofiko google stranke stat.
.
racecar
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 04. kvě 2014
Bydliště: Košice

Re: Google verifikacni kod z divnyho cisla

Příspěvek od racecar »

Mne dnes prisla od "Google".
"Nepochválím-li se sám, nikdo jiný to za mě neudělá."
Odpovědět

Zpět na „Viry, antiviry a bezpečnost“