Registrace  •  FAQ  •  Pravidla fóra  •  Uživatelské blogy  •  PCTuning.cz  •  Hledat  • Přihlášení
 • Informace o udělených trestech jsou v patřičném důležitém tématu, více viz Pravidla.

Právě je po 24. červenec 2017, 04:38

Zobrazit příspěvky bez odpovědiZobrazit aktivní témata

Čas je uváděn v UTC + 1 hodina (letní čas)

Odpovědět na téma  [ 4 příspěvků ] 
Autor Zpráva
 Předmět: Software po reinstalaci
PříspěvekZaslal v: čt 16. únor 2017, 08:15 
Nováček
Nováček

Zdravím,
potřebuji radu ohledně softwaru do načisto instalovaných windows. Před pár dny mi došel pc z czc.cz (sestavili jste mi ho tady na fóru https://www.czc.cz/5n7d21b09aj0pablgsis7k12oa/seznam ) Na disku byla, ale z nějakého důvodu složka windows old a ještě hromada různých programů, o které jsem nestál a tak jsem obratem provedl čistou instalaci. Ta proběhla bez problému, ale po spuštění jsem si všiml, že mi na dolní liště plochy mezi ikonami chybí nějaký software od intelu (myslím, že to byl intel rapid storage technology, nebo intel driver update unity).

Chci se zeptat, jestli se vyplatí je instalovat? (dočetl jsem se, že první má zrychlovat chod disku a druhý aktualizovat ovladače, neaktualizují se samy?) Popřípadě na jaký software bych ještě neměl zapomenout?

Co se týče softwaru podobného ražení tak tam teď mám akorát NVIDIA GeForce expirience, NOD 32, a software pro myšku od Logitechu.

Předmět: Re: Software po reinstalaci
PříspěvekZaslal v: čt 16. únor 2017, 21:05 
Začátečník
Začátečník

ani jedno z toho nepotrebujes, pokud to nemas v planu pouzivat

CPU: Intel core i5 4690k@4,6 GHz | GPU: GTX 970@1440MHz/8000MHz | MB: Asus Sabertooth Z97 MARK 2 | RAM: 2*8GB Kingston DDR3 | HDD: Samsung SSD 840 Evo 250GB | PSU: EVGA Gold 650W | OS: Win 7 Ultimate SP1 64-bit | Fire Strike: P10068

PříspěvekZaslal v: ne 19. únor 2017, 19:11 
Nováček
Nováček

dané věci najdeš normálně na netu společnosti.... ikdyž zas tak moc nezrychlují :)

PříspěvekZaslal v: po 20. únor 2017, 02:46 
Nováček
Nováček

Díky za odpovědi, nakonec jsme stáhnul doporučený software k základní desce a ten zmíněné programy obsahoval.

Odpovědět na téma  [ 4 příspěvků ] 

Čas je uváděn v UTC + 1 hodina (letní čas)

Přejít do sekce:

Kdo je přihlášený

Uživatelé procházející si tuto sekci: Žádní registrovaní uživatelé a 2 anonymních