Driver booster mi zmrvil ovladače :(

Veškerý software týkající se zvuku, videa, fotografie, počítačové grafiky a podobné.
Odpovědět
Neakytypek
Nováček
Nováček
Registrován: 03. úno 2017

Driver booster mi zmrvil ovladače :(

Příspěvek od Neakytypek »

Dobrý den, koupil jsem si nový notebook na studii (konkrétně allview w10n) a po době se začal sekat. Kamarád mi poradil at si nainstaluju nové ovladače a doporučil mi driver booster. Po nainstalování ovladačů mi nejde zvuk, obraz nemohu dat na vetší jak 1024 x 768 a ukazovaní adapteru zmizelo. Už jsem hledal na forech atd. a nic. Zkusil jsem přeinstalovat Windows ale bez rozdílu. Také jsem zkoušel nainstalovat ovladače manualně ale napsalo to Tento počítač nesplnuje minimální požadavky... Bohužel moje chyba je že jsem si nedal ovladače zálohovat. Doufám že mi někdo pomůže a snad jsem nic nezapomněl.
Alfajk
Začátečník
Začátečník
Registrován: 15. kvě 2009

Re: Driver booster mi zmrvil ovladače :(

Příspěvek od Alfajk »

po reinstalu windows to zcela jiste musi fungovat, neco udelals spatne, pokud tam nemas zadnydata, reinstaluj to znova
CPU: AMD Ryzen 5 7600X@5,5GHz | GPU: ASUS TUF RTX 3070 GAMING 8GB@2000MHz | MB: ASUS PRIME X670-P WIFI | RAM: 32GB DDR5 6000MHz CL36 FURY EXPO | SSD: WD Black SN770 NVMe 2TB | PSU: Seasonic Focus GM-850 Gold | CPU Cooler: Noctua NH-D15 | Case: be quiet! Pure Base 500DX Black | OS: Win 10 Professional | Monitor: ASUS TUF Gaming VG27AQL1A
Drevo
Nováček
Nováček
Registrován: 10. kvě 2016

Re: Driver booster mi zmrvil ovladače :(

Příspěvek od Drevo »

Nainstaluj zvlášť ovladače, tyhle programy ne vždy fungují :D.
Krteq
Čestný člen
Čestný člen
Registrován: 22. dub 2005
Bydliště: Brno

Re: Driver booster mi zmrvil ovladače :(

Příspěvek od Krteq »

Neakytypek píše:...
Pošli screen z device manageru (správce zařízení).
Odpovědět

Zpět na „Audio, video a grafika“