Nero ZDARMA

Nero, Clone CD a další programy k vypalování a diagnostice.
Odpovědět
arxeiss
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 19. črc 2008
Bydliště: Krmelín (předměstí Ostravy)
Kontaktovat uživatele:

Nero ZDARMA

Příspěvek od arxeiss »

Našel jsem článek ZDE kde je NERO 9 FREE, samozřejmě je ochuzená ta verze. Ale měl bych dotaz jestli s tím má někdo zkušenosti, já jsem byl s NEREM spokojen ve verzi 7. 8 už mi začala je*at a 9 jsem nezkoušel, teď když je free možná bych zkusil, má s tím někdo zkuščenosti?
PC : CPU: C2D E5200 2500Mhz @ 3750Mhz a AC Freezer 7PRO MB: Gigabyte GA-P31-DS3L rev.2,1 GPU: ATI Radeon 3650HD 256MB RAM: A-Data Vitesta 2x2GB Zdroj: Forton OEM 400W HDD: Samsung F2 500GB
Netbook : Asus EEE CPU: Intel Atom N270 1,6GHz RAM: A-Data 2GB HDD: 250GB 5400ot/min
zombux
Odborník PCT
Odborník PCT
Uživatelský avatar
Registrován: 05. čer 2003
Bydliště: sluníčkář a havloid z pražské lumpenkavárny

Re: Nero ZDARMA

Příspěvek od zombux »

Pfizer & Moderna inside
ignorelist: mimo jiné všechny kremrole (danny1691, Lokomotiva, CZECHYa, pavel2003, shorty25, ajtak, stepan001, ulver, brambora81, CZ_viper, tielka a pár dalších exotů)
Aros
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 06. úno 2006
Bydliště: Velká Bystřice

Re: Nero ZDARMA

Příspěvek od Aros »

JO mám, zkusil jsem to na Win7 a nefungovalo to. Prostě 20 minut se to načítalo, potom se to seklo na dalších 20 minut, když jsem klikl na výběr souborů a nakonec to jakože začalo vypalovat, což trvalo asi hodinu a pak napsal, že tam nemám DVD - blbec. No ale asi na XP nebo Vistách by to fungovalo dobře...
Most people think time is like a river that flows swift and sure in one direction. But I have seen the face of time and I can tell you: They're wrong. Time is an ocean in a storm. You may wonder who I am and why I say this. Sit down, and I will tell you the tale like none, of which you have ever heard.
Mastodont
Černá karta
Černá karta
Registrován: 04. bře 2008
Bydliště: Praha

Re: Nero ZDARMA

Příspěvek od Mastodont »

Nero bylo dobré do verze 6, pak ho zmrvili. Teď jedu na BurnAware Free a spokojenost.
zombux
Odborník PCT
Odborník PCT
Uživatelský avatar
Registrován: 05. čer 2003
Bydliště: sluníčkář a havloid z pražské lumpenkavárny

Re: Nero ZDARMA

Příspěvek od zombux »

já vřele doporučuju Nero 8 Micro, a pro komplet bezplatné pálení je super Ashampoo Burning Studio Free.
Pfizer & Moderna inside
ignorelist: mimo jiné všechny kremrole (danny1691, Lokomotiva, CZECHYa, pavel2003, shorty25, ajtak, stepan001, ulver, brambora81, CZ_viper, tielka a pár dalších exotů)
Odpovědět

Zpět na „Vypalovací software“