Notebook LCD

Nevizuální úpravy HW, elektronika - Voltage-mody, regulace otáček, schémata... nejde o přetaktovávání.
Odpovědět
Trinom
Čestný člen
Čestný člen
Uživatelský avatar
Registrován: 13. črc 2005
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Notebook LCD

Příspěvek od Trinom »

To je zvláštní. Obvykle displej funguje i s "mrtvou" trubicí. Možná by bylo potřeba to nějak oblbnout.
Obrázek Measure With Micrometer, Mark With Chalk, Cut With Ax.....................TDI = Ten Dým Ignoruj
UberDiablo
Začátečník
Začátečník
Registrován: 24. srp 2010
Bydliště: Východní čechy

Re: Notebook LCD

Příspěvek od UberDiablo »

no nefungovalo to, dokud jsem tu druhou nezapojil, nesepl zdroj na trubky... mozna kdyz je ikdyby spatna pripojena, udela to nejaky odpor a pak se to oblbne.. ale urcite to neni dobry na vetsi provozovani, to bych radsi oblbnul elektronicky. nebo druhou trubku pouzit jako osvetleni pc :-D
775 reborn.. X48 & C2D E5200 (THX 2 Frost), zatím pouze @4,9GHz na vzduchu i vodě
Vazyxx
Nováček
Nováček
Registrován: 24. úno 2012

Re: Notebook LCD

Příspěvek od Vazyxx »

Ahoj, četl jsem to tu celé, ale úplně moc jsem se toho nedozvěděl. Potřebuji kontroler, ale nikde jsem nenašel na internetu ten správný, proto píšu zde vám: můj LCD - LG Philips LP154W01-TLD2 , datasheet: http://beyondinfinite.com/lcd/Library/L ... 1-TLD2.pdf . A pár obrázků o konektoru LCD (30pin, nevyužité všechny), konektor k základní desce, pohled na inventor, konektor inventoru s web camerou a webka.
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Rád bych to připojil přes VGA, DVI, S-Video. Předem děkuji za veškeré rady.
PS.: Když by někdo věděl, jak využít tu webku, tak když tak do SZ.
ntb ASUS G74SX- Intel core i7 2630QM, GeForce GTX 560m 3GB, 17" FullHD, 4+4GB Ramm, 2* 500GB SSH, WU 7, mouse Gigabyte GHOST,
petr_
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 10. led 2006
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Notebook LCD

Příspěvek od petr_ »

Webka se dá připojit přímo do USB. LCD se dá připojit k řadiči třeba na řadič prodávan na ebay.
Např.: http://www.ebay.com/itm/5251-Audio-LCD- ... 416241435d
NTB: 13" MacBook Air mid. 2013, Haswell i7-4650U, 8GB LPDDR3, 256GB SSD
PC: Xeon 5550, 6GB DDR3, geforce 8800GTS 640MB
Trinom
Čestný člen
Čestný člen
Uživatelský avatar
Registrován: 13. črc 2005
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Notebook LCD

Příspěvek od Trinom »

řadiče od njytouche můžu doporučit, už jsem jich pár do čr dotáhl. Pokud nepotřebuješ vstup na audio, tak si kup tu levnější verzi. Ještě dej majzla na verzi, má dvě pro různý rozsah rozlišení.
Obrázek Measure With Micrometer, Mark With Chalk, Cut With Ax.....................TDI = Ten Dým Ignoruj
Vazyxx
Nováček
Nováček
Registrován: 24. úno 2012

Re: Notebook LCD

Příspěvek od Vazyxx »

Tak jsem pořídil to, co mi sami doporučili. Napsal jsem jen číslo monitoru. Vše naprosto plně funkční a monitor maká jak má! :-) Jen rozlišení by mohlo být větší..
ntb ASUS G74SX- Intel core i7 2630QM, GeForce GTX 560m 3GB, 17" FullHD, 4+4GB Ramm, 2* 500GB SSH, WU 7, mouse Gigabyte GHOST,
JackHerer
Nováček
Nováček
Registrován: 23. čer 2012

Re: Notebook LCD

Příspěvek od JackHerer »

Zdravím Lidi. Pročetl jsem su to tu a našel sem nejspíš vše co potřebuju, ale jen bych se tu chtěl ujistit at nekupuji neco špatně :)

Takže LCD mám LG Philips LP154WX4 - TLA1
našel sem si controller který by měl dostačovat. je to tenhle http://www.ebay.com/itm/LCD-Controller- ... 0897033711

Bude to sním fungovat ? Nebo by ste mi doporučili jinej ? popřípadě levnější :)
petr_
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 10. led 2006
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Notebook LCD

Příspěvek od petr_ »

Chodit by to nejspíš mělo.
NTB: 13" MacBook Air mid. 2013, Haswell i7-4650U, 8GB LPDDR3, 256GB SSD
PC: Xeon 5550, 6GB DDR3, geforce 8800GTS 640MB
Trinom
Čestný člen
Čestný člen
Uživatelský avatar
Registrován: 13. črc 2005
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Notebook LCD

Příspěvek od Trinom »

Kontroléry od tohohle borce jsou spolehlivý a pokud deklaruje funkčnost (je potřeba mu říct při koupi, jakej soft tam chceš nahrát), tak to bude šlapat.
Obrázek Measure With Micrometer, Mark With Chalk, Cut With Ax.....................TDI = Ten Dým Ignoruj
JackHerer
Nováček
Nováček
Registrován: 23. čer 2012

Re: Notebook LCD

Příspěvek od JackHerer »

Tak žádnej další soft už tam nahrávat nemusím ne ? v popisu má že je kit naprogramován přesně pro tenhle typ LCD.

Jen nevím proč je v popisu Audio Output 2x2W to si budu moct k tomu pripojit i repráčky ?
Trinom
Čestný člen
Čestný člen
Uživatelský avatar
Registrován: 13. črc 2005
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Notebook LCD

Příspěvek od Trinom »

Jj, tahle verze driveru má integrovanej zesilovač. Prodává i verzi bez něj.
Obrázek Measure With Micrometer, Mark With Chalk, Cut With Ax.....................TDI = Ten Dým Ignoruj
JackHerer
Nováček
Nováček
Registrován: 23. čer 2012

Re: Notebook LCD

Příspěvek od JackHerer »

zdravím mám doma tenhle TFT LCD dispay (původne do auta)

Kód: Vybrat vše

http://www.made-in-china.com/showroom/huahan868/product-detailzAuQGeRloxhf/China-Inner-Lain-Automobile-Mounted-LCD-TV-HT-2008C-.html 
a nedostal jsem k tomu napájecí konektor, ten bych doma nejakej našel ale nemohu zaboha najít žádné označení vývoů, porádi nekdo ?
tady foto konektoru

Kód: Vybrat vše

http://www.2i.cz/ab3b5872a1
zkoušel jsem to rozdelat a najít označení na desce ale také nic.

stačí mi + a - je to na 12V a do PC se to dá zabudovat :)
OndraSter
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 22. úno 2006
Bydliště: Praha / ČVUT FIT
Kontaktovat uživatele:

Re: Notebook LCD

Příspěvek od OndraSter »

Vidím vedle nějaké elyty, zkus kouknout, jestli nevedou přímo na vstupní napájecí konektor. A pak polaritu vem podle elytů.
PC: i5-2500k 4.5GHz/24GB RAM/GTX560 Ti 1GB/>5TB - W7 Prof x64; Microsoft SideWinder X3 notebook: HP 6715b (4GB RAM) - W7 Prof x64;
mobil: Nokia Lumia 800 Cyan, 16GB; tablet: Toshiba Portege M200 (2GB, 64GB SSD, GeForce FX5200) - W7 Prof x32


Nahraďte Arduino výkonnější variantou!
Vývojová prostředí a nástroje | Webové prohlížeče | Seznam freehostingů
Odpovědět

Zpět na „Modifikace hardware“