ASUS A8N-SLI /Deluxe /Premium /SE (nF4 SLI) - tipy a triky?

Pro procesory AMD Athlon 64, Athlon 64 X2, Athlon FX, Opteron, Sempron a další.

Moderátor: Eddward

Odpovědět
bob159
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 25. dub 2006
Bydliště: slovensko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bob159 »

owoce píše:Já tam mám grafiku, já tam nedošáhnu, nešáhnu si na chipset rukou...


aha no ale aj tak diq :)

//kua sry za zdvojenie.....
CPU: AMD Opteron 170 | MB: ASUS A8N-SLi Premium | GPU: Palit 9800GT | RAM: CORSAIR TWINX XMS Platinum 2GB | HDD: WD6400AAKS SATA | DVD-RW ASUS DRW-1608P3S | POWER: Corsair 520W | CASE: Lian Li V-1000B PLUS | SAMSUNG SyncMaster940B
VIERA
Nováček
Nováček
Registrován: 27. úno 2007
Bydliště: knm

Příspěvek od VIERA »

Na zakl.doske Asus A8N- SLI DELUXE sa mi pokazil vetrak na chladiči. Nevie niekto poradiť akym chladičom s vetrakom a aby pasovali rozmery to nahradiť. Soket 939.Dik.
owoce
Začátečník
Začátečník
Registrován: 13. črc 2006
Bydliště: Praha

Příspěvek od owoce »

VIERA píše:Na zakl.doske Asus A8N- SLI DELUXE sa mi pokazil vetrak na chladiči. Nevie niekto poradiť akym chladičom s vetrakom a aby pasovali rozmery to nahradiť. Soket 939.Dik.
A proč s větráke? já tam teda mám heatpipe, ale to ti to neva ten hluk ? :D
S fanem :
http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=37421
http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=44015
A hezčí řešení :)
http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=37822
http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=42075
http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=42797

Vyber si :)
Apple MacBook Pro Unibody | 2.4 GHz (@2.7 GHz Windows 7) | NViDIA 9400M/9600GT | 4 GB RAM | MyBook 750GB | Apple Numeric Keyboard | Apple Magic Mouse | Razer Copperhead | Razer ExactMat |vDell 2408WFP | Genius 5.1 ve dřevě
Apple iPhone 3G 8GB | Koss Porta/Pro
bob159
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 25. dub 2006
Bydliště: slovensko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bob159 »

hmm nechce to on nahodou na procak???
CPU: AMD Opteron 170 | MB: ASUS A8N-SLi Premium | GPU: Palit 9800GT | RAM: CORSAIR TWINX XMS Platinum 2GB | HDD: WD6400AAKS SATA | DVD-RW ASUS DRW-1608P3S | POWER: Corsair 520W | CASE: Lian Li V-1000B PLUS | SAMSUNG SyncMaster940B
VIERA
Nováček
Nováček
Registrován: 27. úno 2007
Bydliště: knm

Příspěvek od VIERA »

Za nova som to mal ako je obrazok na začiatku tej dosky. Ale potom sa niečo stalo stym chladičom na sockete. dostalo sa to do ruk nejakemu odbornikovy,a ten vymenil ten pôvodny za pasivny a nato prilepil chemoprenom maly vetračik. Teraz to dosť huči . tak preto chcem niečo tichšie a čo aj dobre chladi.
bob159
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 25. dub 2006
Bydliště: slovensko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bob159 »

moment moment ten chladisc chces na procesor? (to je tam hore vedla slotov pre RAMky) alebo na chipset? (to je medzi tymi PCI-e) :)
CPU: AMD Opteron 170 | MB: ASUS A8N-SLi Premium | GPU: Palit 9800GT | RAM: CORSAIR TWINX XMS Platinum 2GB | HDD: WD6400AAKS SATA | DVD-RW ASUS DRW-1608P3S | POWER: Corsair 520W | CASE: Lian Li V-1000B PLUS | SAMSUNG SyncMaster940B
VIERA
Nováček
Nováček
Registrován: 27. úno 2007
Bydliště: knm

Příspěvek od VIERA »

na chipset.
bob159
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 25. dub 2006
Bydliště: slovensko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bob159 »

hmm napriklad toto http://www.alza.sk/pasivni-chladic-ther ... d67893.htm

alebo nejaky lacnejsi s vetrakom... vid. owoce
CPU: AMD Opteron 170 | MB: ASUS A8N-SLi Premium | GPU: Palit 9800GT | RAM: CORSAIR TWINX XMS Platinum 2GB | HDD: WD6400AAKS SATA | DVD-RW ASUS DRW-1608P3S | POWER: Corsair 520W | CASE: Lian Li V-1000B PLUS | SAMSUNG SyncMaster940B
VIERA
Nováček
Nováček
Registrován: 27. úno 2007
Bydliště: knm

Příspěvek od VIERA »

dobra stranka . tu si určite nejaky chladič vyberiem. Diky moc. :D
bob159
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 25. dub 2006
Bydliště: slovensko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bob159 »

VIERA píše:dobra stranka . tu si určite nejaky chladič vyberiem. Diky moc. :D
hhh nj...

mam este dotaz neviete kolko ta doska moze zrat???
CPU: AMD Opteron 170 | MB: ASUS A8N-SLi Premium | GPU: Palit 9800GT | RAM: CORSAIR TWINX XMS Platinum 2GB | HDD: WD6400AAKS SATA | DVD-RW ASUS DRW-1608P3S | POWER: Corsair 520W | CASE: Lian Li V-1000B PLUS | SAMSUNG SyncMaster940B
B0REC
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 03. bře 2007
Bydliště: SVK- Turčianske Teplice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od B0REC »

caute ludia. som len jaty blby, alebo doska A8N-SLI nema v biose nadstavenie napetie pre chipset? :?
LeXa
Nováček
Nováček
Registrován: 05. srp 2003
Bydliště: Žižkov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od LeXa »

borecko píše:caute ludia. som len jaty blby, alebo doska A8N-SLI nema v biose nadstavenie napetie pre chipset? :?
nema
ale muzes dat bios z Asus A8N- SLI Premium
http://www.ngohq.com/home.php?page=arti ... arc_id=111
OndraC
Začátečník
Začátečník
Registrován: 20. led 2005

Příspěvek od OndraC »

Z ničeho nic mi na A8N-SLI přestal fungovat zvuk a už ho nemůžu nijak rozchodit :(
Aros
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 06. úno 2006
Bydliště: Velká Bystřice

Re: ASUS A8N-SLI /Deluxe /Premium /SE (nF4 SLI) - tipy a triky?

Příspěvek od Aros »

Zkoušeli jste na tomněkdo rozjet Win7? Mě pořád nefunguje zvuk přesto, že ovladače jsou nainstalované a všechno se tváří jako v pořádku, v output mixeru lítají sloupce přebuzení atd... všechno na první pohled tak jak má být. Ale nehraje to. Zkoušel jsem ovladače přímo ze stránek ASUSu pro tuto desku na 64bit Visty a potom od Realteku na W7 64bit... A nic. pořád to samé. Jinak sluchátka mám ve správné díře, kdyby se někdo chtěl ptát na tohle :-) Zkoušel jsem dokonce všechny..
Most people think time is like a river that flows swift and sure in one direction. But I have seen the face of time and I can tell you: They're wrong. Time is an ocean in a storm. You may wonder who I am and why I say this. Sit down, and I will tell you the tale like none, of which you have ever heard.
jarno06
Nováček
Nováček
Registrován: 26. zář 2010

Re: ASUS A8N-SLI /Deluxe /Premium /SE (nF4 SLI) - tipy a triky?

Příspěvek od jarno06 »

Aros píše:Zkoušeli jste na tomněkdo rozjet Win7? Mě pořád nefunguje zvuk přesto, že ovladače jsou nainstalované a všechno se tváří jako v pořádku, v output mixeru lítají sloupce přebuzení atd... všechno na první pohled tak jak má být. Ale nehraje to. Zkoušel jsem ovladače přímo ze stránek ASUSu pro tuto desku na 64bit Visty a potom od Realteku na W7 64bit... A nic. pořád to samé. Jinak sluchátka mám ve správné díře, kdyby se někdo chtěl ptát na tohle :-) Zkoušel jsem dokonce všechny..
Podařilo se zvuk nějak zprovoznit?
gymly
Nováček
Nováček
Registrován: 24. lis 2005
Kontaktovat uživatele:

Re: ASUS A8N-SLI /Deluxe /Premium /SE (nF4 SLI) - tipy a triky?

Příspěvek od gymly »

Ahoj,mám tu malinkatý problémek.Při instalaci sataII disku na tuto starší desku se disk nedetekuje pod sata ne raid!Ať dělám co dělám nejde instalace W7,při instalaci okna disk nevidí.Už mám pár instalací za sebou a vím že bude potřeba nějkaký ovladač pro sata disk při instalaci jako u XP F6 klávesa a vybrali jste z diskety driver.Ale deska je bez CD a nedaří se mě ho sehnat a třeba neni vůbec potřeba.Docela se s tím trápím a uvítal bych nějakou pomoc nebo ponaučení.Díky všem :)
phz^
Žlutá karta Bazar
Žlutá karta Bazar
Registrován: 21. črc 2006
Bydliště: Benátky nad Jizerou
Kontaktovat uživatele:

Re: ASUS A8N-SLI /Deluxe /Premium /SE (nF4 SLI) - tipy a tri

Příspěvek od phz^ »

omlouvam se ze taham xlet stare tema, ale rozjel nekdo na A8n sli-se bootovani z flash? flash vidi, nastaveni boot z flash taky... ale nenabootuje.. pritom flash pouzivam bezne...
Odpovědět

Zpět na „Socket 754, 939 a 940“