Registrace  •  FAQ  •  Pravidla fóra  •  Uživatelské blogy  •  PCTuning.cz  •  Hledat  • Přihlášení
 • Informace o udělených trestech jsou v patřičném důležitém tématu, více viz Pravidla.

Právě je út 24. říjen 2017, 02:10

Zobrazit příspěvky bez odpovědiZobrazit aktivní témata

Čas je uváděn v UTC + 1 hodina (letní čas)

Odpovědět na téma  [ 37 příspěvků ]  Přejít na stránku předchozí  1, 2
Autor Zpráva
 Předmět: Re: [Case Mod] TUF S
PříspěvekZaslal v: so 6. květen 2017, 12:49 
Odborník PCT
Odborník PCT
Obrázek uživatele

Ty fotky s tím černým pozadím jsou super, jaký papír pro to používáš?

Fotografové všech zemí, táhněte sem: viewtopic.php?f=28&t=234891

PříspěvekZaslal v: út 9. květen 2017, 19:38 
Moderátor
Moderátor
Obrázek uživatele

Leveler napsal:
Mazec. Seš šikovný!

Díky! :)

Blue Storm napsal:
Ty fotky s tím černým pozadím jsou super, jaký papír pro to používáš?

Dík. Je to normální papír (gramáž tuším 210g) 70x100 cm v hodně tmavě šedé barvě, vlastně v tom krámu to berou jako světle černou :D

PříspěvekZaslal v: so 13. květen 2017, 19:27 
Odborník PCT
Odborník PCT
Obrázek uživatele

světle černá? huh? :D každopádně díky za info, ty fotky vypadají, jako vždy, dobře :)

Fotografové všech zemí, táhněte sem: viewtopic.php?f=28&t=234891

PříspěvekZaslal v: čt 18. květen 2017, 18:52 
Moderátor
Moderátor
Obrázek uživatele

Obrázek

Airbrush na skříni je hotový. Airbrush si dělal sám budoucí majitel :D Také čirý lak a následné leštění.

Obrázek

Na přední straně dominuje TUF logo.

Obrázek

Obrázek

Konečně jsem si srovnal v hlavě, jak bude celý okruh vypadat a můžu se pohnout dát. Do expanzní nádoby nakonec povedou 2 trubky (in a out samozřejmě). Protože montáž i demontáž by byla složitá za použití průchodek, tak v této horní části to bude bez nich.
Hodně času zabralo naměřování obou děr, protože jakákoliv nepřesnost nebo chyba by byla obrovsky vidět.

Obrázek

Ale povedlo se :D

Obrázek

Další krok bylo naměřit stejné dva otvory ve spodní části skříně.

Obrázek

Abych nezapomněl, tak tady ještě pár fotek fitinek od Bitspower. Všechny jsou v barvě True Brass a za mě vypadají úplně nádherně a jedinečně. O kvalitě se ani zmiňovat nemusím :D

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Mezikrokem při vrtání dvou otvorů ve spodní části bylo i vyříznutí otvoru pro PCIE kabely a můj super 3D printed cable organizer :D

Obrázek

Zde už vše vyřezáno a vyvrtáno.

Obrázek

3D díl jsem zbrousil 400 papírem a pak nasprejoval do černé barvy, aby se tam trochu ztratil, přeci jen ta šedá by byla dost výrazná.

Obrázek

PCIE kabely jsem protahal skrz a také jsem přidal ještě 4 cable combs pro lepší organizaci a vzhled

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Custom kabely a ještě další materiál (sleeving, cable combs, klipy, konektory...) mám jako vždy od Icemodz. Doporučuji podívat na jejich eshop http://www.icemodz.eu, mají super ceny a pošta do vychází jen 5$.

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

V příští části, kterou už připravuji, přijde na řadu montáž pumpy. Jedna z věcí, které jsem se trochu bál, protože to místo dole vychází akorát. Ale vyšlo to :D

Obrázek

Obrázek

Zde alespoň pár fotek Bitspower topu a zlatého Mod Kitu pro D5 pumpy.

Obrázek

Obrázek

Obrázek

PříspěvekZaslal v: po 29. květen 2017, 21:34 
Moderátor
Moderátor
Obrázek uživatele

Obrázek

Namontovat pumpu do spodní části byl celkem oříšek :D Ale nakonec se to povedlo.

Obrázek

Místa dole bylo opravdu tak akorát. Z horní části se mi podařilo vyvrtat pouze dva otvory. Druhé dva jsem dělal ze spodní části skříně.

Obrázek

Obrázek

Protože přístup k matkám s již namontovanou pumpou a vším byl obtížný, tak jsem se rozhodl matky přilepit k držáku lepidlem :D Aby byly 100% ve středech, použil jsem zápustné šrouby, které matky krásně vystředily.

Obrázek

Zde to nevypadá úplně krásně, ale černý sprej to vyřeší :D

Obrázek

Obrázek

Po nabarvení sprejem. Ono je to i celkem jedno, protože tato část nebude vidět, ale tak pro ten pocit jsem to nastříkal.

Obrázek

Abych mohl vše zapojit jak potřebuji bylo nutné vyříznout tento kousek do kterého se montují ventilátory.

Obrázek

Zde je připravená celá pumpa k montáži do skříně. Je to klasická D5 s PWM regulací.

Obrázek

Obrázek

Poté jsem do přední části už namontoval radiátor a ventilátory Phanteks.

Obrázek

Kolem ventilátorů je místo, kam jsem nacpal kabely od světel, ventilátoru a tak podobně

Obrázek

Vše to krásně překryje a začistí prachový filtr.

Obrázek

Kohoutky od Bitspower pro vypouštění jsou prostě něco, co musí mít každý můj projekt. Užitečné a krásné zároveň.

Obrázek

Trochu té zlaté ve spodní části. I zadní strana skříně je prosklená, takže to musí nějak vypadat :)

Obrázek

Hrozně se mi líbí zpracování zadního IO shieldu, škoda že už si ho skoro nikdo nikdy nevšimne :D Základní deska už je teď namontována do skříně "na pořád"

Obrázek

Obrázek

Před namontováním grafiky jsem ještě vyleštil plexi části. Ten matný vzhled plexi se mi prostě nelíbí.

Obrázek

Obrázek

Hrozně se mi líbí tyhle flow indicatory od Bitspower. Jsou i varianty, které měří průtok, ale jen v černé.

Obrázek

Už se to začíná rýsovat :D trochu.

Obrázek

Obrázek

Teď musí být grafika podepřena. Poté jí bude držet trubka na 45 stupňů směrem dolů.

Obrázek

PříspěvekZaslal v: st 31. květen 2017, 00:33 
Moderátor
Moderátor
Obrázek uživatele

Můžu se tě zeptat, jakou barvou si dělal ten backplate ? Jaky typ barvy ? :) Jinak to vypadá fakt brutálně dobře :)

CPU: Core i7 - 7700K@4,2Ghz 1.15V + Noctua NH-U12P SE2 // MB: MSI Z170A Mpower Titanium // RAM: Corsair Vengeance Black&White 32GB (4x8GB) 3200MHz // GPU: Asus ROG Strix GTX 1080 Ti 2000/12000 // HDD: WD Red 2TB + WD Green 4TB + 2x Scythe Himuro // SSD: Samsung 840 EVO 120GB // PSU: Corsair HX1000i + CableMod // CASE: Corsair Graphite 780T // FANS: Noctua 3x NF-A14 FLX + 3x NF-S12A ULN // MONITOR: 27" AOC U2777PQU

PříspěvekZaslal v: pá 2. červen 2017, 17:30 
Moderátor
Moderátor
Obrázek uživatele

Loki5567 napsal:
Můžu se tě zeptat, jakou barvou si dělal ten backplate ? Jaky typ barvy ? :) Jinak to vypadá fakt brutálně dobře :)

Je to bílá perleťová báze :) Díky moc! Do dvou týdnu budu mít hotovo

PříspěvekZaslal v: čt 8. červen 2017, 22:47 
Moderátor
Moderátor
Obrázek uživatele

Obrázek

Poslední update je tu! Příště už budou finální fotky hotového compu :)

Vyměřování s trubkami bylo celkem dost, ale vyplatilo se a vše sedlo přesně a nemusel jsem to např. nějak složitě předělávat nebo tak něco :D

Obrázek

Obrázek

Bitspower průchodky - fitinky, bez kterých si asi nedokážu už žádný můj projekt představit :D

Obrázek

Obrázek

Pro grafiku bylo potřeba už při měření první průchodky, tak nějak myslet i na tu druhou

Obrázek

Propojení v horní části skříně, které pak zakryje expa

Obrázek

Grafika včetně všech fitinek připravena na stole, pro snažší montáž do skříně

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Jako další bylo potřeba dokončit tento úsek, taky docela dost měření a některé trubky jsem vícekrát zkracoval vždy tak o 1 mm aby byl výsledek rovný a pěkný

Obrázek

Jedna z věcí ze kterých mám největší radost. PCIE kabely pro grafiku jsou perfektně zorganizované a působí to opravdu velmi čistě

Obrázek

Obrázek

Ještě bych chtěl poděkovat Cooler Masteru za zdroj V850, klávesnici MasterKeys PRO L a myš MasterMouse LITE S :) Klávesnice i myš svítí bíle, takže ideální k tomuto

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Zapojení poslední trubky a je hotovo

Obrázek

Obrázek

Už se to plní!!! :D

Obrázek

PříspěvekZaslal v: út 27. červen 2017, 16:16 
Moderátor
Moderátor
Obrázek uživatele

člověče, tohle vědět dopředu, tak to by byl i slušný BMPC kompl :) Asi se někdy vrhneme na TUF řadu :)

ROG Power PC1:Intel Core i7-6700K, Maximus VIII Hero, Raijintek Triton,500GB Samsung SSD, 2x 8GB GSkill TridentZ 3400 MHz, Strix R9-390X DCIII,CM V750, NZXT Noctis. PC2:AMD FX-8370, Silentium Fera, Asus 970 Pro Gaming/Aura, 240GB SSD HyperX 3K, R9-270X OC, 2x 4GB GSkill RipjawsX 2400 MHz, Corsair AX750, Bitfenix Pandora

PříspěvekZaslal v: čt 29. červen 2017, 20:26 
Moderátor
Moderátor
Obrázek uživatele

Finalni fotky

Hotovooo :D

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

PříspěvekZaslal v: pá 30. červen 2017, 10:24 
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Obrázek uživatele

Mně osobně tam lehce "vadí" ten airbrush. Chápu, že je to lazený k desce, ale mně by se líbila čistě bílá plocha vnějšku. Ale to je jen můj vkus :) .
Jinak naprostá bomba. Od barevný kombinace bílo-černo-zlatá až po provedení, nádhera!

i5 3570k + GELID Solution Tranquillo - rv. 2; MSI Z77A-GD65; Crucial Ballistix Sport 4x4GB DDR3 1600 MHz; MSI GeForce GTX 1060 ARMOR 3G OCV1; SSD:Kingston HyperX FURY - 120GB; Samsung 250GB+750GB; Seasonic M12II-620 620W

PříspěvekZaslal v: út 4. červenec 2017, 00:43 
Čestný člen
Čestný člen
Obrázek uživatele

Vidimdobre, ze je expanzka naplnena po okraj? Kde ma pak voda expandovat?
U pumpy bych spise pouzil nytovaci matice nez sekundovym lepidlem lepil matice.
Bitspower nakupuje a preznacuje dily cinskeho vyrobce Barrows. Variantu mericiho flow meteru se zlatejma koncovkama sice nemaji ale maji jinou variantu ktero Bitspower jeste nenabizi a mohla by te mohla zajimat.
https://goo.gl/NNZxef
Rekl bych ze tvarove lepe sedi k case

Jinak zpracovani je pekne a kvalitni.
Jen me prekvapuje, ze nevidim zadne ani decentni nasviceni. Kdyz uz si kraju s interierem tak at je videt.

AMD Ryzen 5 1600 @3,8ghz, Saphire R290X, Asus Prime B350 Plus, 2x8GB Corsair Vengance LED 3200mhz, 1TB SSD Samsung 840 EVO, 1TB Western Digital Caviar Black,Creative Sound Blaster X-fi platinum, Enermax NAXN 750W, 24" IPS LCD HP LP2475W, myš Logitech MX518, klávesnice Tesoro Colada, volant Logitech G25

Intel C2Q Q9400@3,3ghz, Saphire RX 550, DFI Blod Iron P35, 4x2GB G. Skill PI Series 1066mhz, 640GB Seagate,Creative Sound Blaster Audigy, Seasonic S12 550W

It is better to live dangerously for 34 years than to be bored for 84 years. (Adelaide Siffert)

PříspěvekZaslal v: út 4. červenec 2017, 12:15 
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Obrázek uživatele

Krásný design bedny a moc hezkej detailing , kterej působí čistě a elegantně. :!:

PříspěvekZaslal v: čt 6. červenec 2017, 21:21 
Moderátor
Moderátor
Obrázek uživatele

Sir_-_Death napsal:
Mně osobně tam lehce "vadí" ten airbrush. Chápu, že je to lazený k desce, ale mně by se líbila čistě bílá plocha vnějšku. Ale to je jen můj vkus :) .
Jinak naprostá bomba. Od barevný kombinace bílo-černo-zlatá až po provedení, nádhera!

Ten vzhled je vždy otázkou chuti :D Díky moc!! :)

Woyta napsal:
Vidimdobre, ze je expanzka naplnena po okraj? Kde ma pak voda expandovat?
U pumpy bych spise pouzil nytovaci matice nez sekundovym lepidlem lepil matice.
Bitspower nakupuje a preznacuje dily cinskeho vyrobce Barrows. Variantu mericiho flow meteru se zlatejma koncovkama sice nemaji ale maji jinou variantu ktero Bitspower jeste nenabizi a mohla by te mohla zajimat.
https://goo.gl/NNZxef
Rekl bych ze tvarove lepe sedi k case

Jinak zpracovani je pekne a kvalitni.
Jen me prekvapuje, ze nevidim zadne ani decentni nasviceni. Kdyz uz si kraju s interierem tak at je videt.

Naplněna po okraj byla jen kvůli focení - vypadá to líp. Potom jsem pár ml vycucnul a už plná není :)
Nemyslím si, že to berou od Barrows, ale spíš, že oba výrobci berou od stejného. Ale i když na pohled se to zdá stejné, tak Barrows kvalita vs. BP kvalita je rozdílná, takže nevím..

Nasvícené to je bílým led páskem v hliníkovém profilu. Tomu jsem v logu moc prostoru nedal :D Ale je to vidět např. zde

Obrázek

Díky moc za komentář :)

Hexik21 napsal:
Krásný design bedny a moc hezkej detailing , kterej působí čistě a elegantně. :!:

Díky!! :D

PříspěvekZaslal v: út 5. září 2017, 18:07 
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Obrázek uživatele

Chlape, ty jsi blázen. Fakt moc pěkný, jestli děláš modding na zakázku tak jsi k nezaplacení. Tolik práce, přemýšlení, modelování a kompletace + focení, masakr. Jsi fakt dobrej. Málokdo umí dotáhnout věci do zdárného finále a ještě to mít takhle čistě. :thumbsup:

PříspěvekZaslal v: čt 7. září 2017, 22:00 
Moderátor
Moderátor
Obrázek uživatele

M4r1hu4n3 napsal:
Chlape, ty jsi blázen. Fakt moc pěkný, jestli děláš modding na zakázku tak jsi k nezaplacení. Tolik práce, přemýšlení, modelování a kompletace + focení, masakr. Jsi fakt dobrej. Málokdo umí dotáhnout věci do zdárného finále a ještě to mít takhle čistě. :thumbsup:

Diky moc! :D :thumbsup: Do konce roku jeste nejaky ten projekt bude :D

PříspěvekZaslal v: so 30. září 2017, 16:28 
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Obrázek uživatele

Nemáš zač, exkurze náhodou asi neděláš co? Ještě tak aby tě někdo navíc zdržoval :lol:

Odpovědět na téma  [ 37 příspěvků ]  Přejít na stránku předchozí  1, 2

Čas je uváděn v UTC + 1 hodina (letní čas)

Přejít do sekce:

Kdo je přihlášený

Uživatelé procházející si tuto sekci: Žádní registrovaní uživatelé a 2 anonymních