Projekt zakrslik

Hotové nebo rozdělané projekty - úpravy a modifikace počítačových skříní krok za krokem.
V této sekci se nezapočítají příspěvky.

Moderátor: L4mka

srubovak

Re: Projekt zakrslik

Příspěvek od srubovak »

GraafDark píše:Mně se ten nápad celkem líbí....škoda že to nefunguje, jak sis představoval....Trochu mně vizuálně bolej ty panty......
Vies co ? Ked sa na to pozeram teraz s odstupom, tak by som ten case nerobil vobec :D Resp. Nepouzil by som uz hotovu bednicku ale novy ram ktory bude presne taky ako potrebujem, nie prerabat stary. Panty su dobra vec, ale iba ak vies ako ich schovat alebo z nich urobit efekt... co ja som nevedel :D
jamesbond007
Nováček
Nováček
Uživatelský avatar
Registrován: 16. úno 2013
Bydliště: Liptovsky Mikulas

Re: Projekt zakrslik

Příspěvek od jamesbond007 »

Ahoj to vypada jako skrin od shuttle SV24/5, stejnou jako mam ja a touto dobou ji take predelavam. kde jsi ji sehnal?
ZOTAC H77-ITX WiFi,Cpu i5 3570k, Kingston HyperX 8Gb ram, Kingston HyperX 128Gb SSD,
srubovak

Re: Projekt zakrslik

Příspěvek od srubovak »

Nazdar. To bola taka lacna sunka od eurocase a mal som ju z alzy. Akurat ze som povyhadzoval vsetky tie plechy, predny panel a nechal som si iba kostru.
Woyta
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 06. led 2004
Bydliště: Hořice

Re: Projekt zakrslik

Příspěvek od Woyta »

Kdyby jsi Nespechal a ucil se vypada lo by to lepe.
Na vybavu se nevymlouvej. Vydel jsem spoustu skvelych modu delanych na balkone v panelaku.
Zaklad je sverak, pilnika prima bruska. Pak muzes carovat.

Podle toho jak mas zkroucene plechy tak evidente neohybas pomoci prkna a kladiva.

Ohledne tmeleni. Kdyz nemas tu trpelivost tak je veskere tmeleni zbytecne.
Jak bylo receno tak ani dulcikem (staci i vhodnej hrebik) si neoznacis diru aby vrtak neutekl.

Sezen si nejakou polytechnickou prirucku treba z vyprodeje v knihovne a zacni znovu.

Tohle jsou znalosti ktere se neztrati.
AMD Ryzen 7 3700X, XFX Radeon RX 7900 GRE, Asus TUF Gaming B550, 2x8GB Corsair Vengance LED 3200mhz, 2x8GB G.SkillRGB 3200mhz, 256GB SSD Patriot, 1TB SSD Samsung 840 EVO, 3TB Western Digital, 4TB Western Digital,Creative Sound Blaster Z, Seasonic Focus+ 550W, 34" MVA 4k LCD Samsung , myš Logitech G602, klávesnice Tesoro Colada, volant Logitech G25

Intel C2Q Q9400@3,3ghz, Saphire RX 550, DFI Blod Iron P35, 4x2GB G. Skill PI Series 1066mhz, 640GB Seagate,Creative Sound Blaster Audigy, Seasonic S12 550W

It is better to live dangerously for 34 years than to be bored for 84 years. (Adelaide Siffert)
jamesbond007
Nováček
Nováček
Uživatelský avatar
Registrován: 16. úno 2013
Bydliště: Liptovsky Mikulas

Re: Projekt zakrslik

Příspěvek od jamesbond007 »

Woyta píše:Kdyby jsi Nespechal a ucil se vypada lo by to lepe.
Na vybavu se nevymlouvej. Videl jsem spoustu skvelych modu delanych na balkone v panelaku.
Zaklad je sverak, pilnik a prima bruska. Pak muzes carovat.
Mam stejne velkou bednu, prikon +-50W Teplotni cidlo v modulu RAM 44 stupnu a procesor +-45 ( je to teplota okolniho vzduchu, jelikoz cidlo neni pres teplovodivou pastu prichycene k telesu ram a cpu

Prima bruska neni nutnost. Staci platek pilky na zelezo, pilnik a vrtacka

Mel jsem nejakou primou brusku z lidlu a malem jsem mel monokl kdyz mi vylozene explodovaly vsechny 3 prilozene kotouce a ja narezal az neuveritelnych 7cm

jde o trpelivost presnost a preciznost. pak i TuZing muze vypadat professionalne
ZOTAC H77-ITX WiFi,Cpu i5 3570k, Kingston HyperX 8Gb ram, Kingston HyperX 128Gb SSD,
Woyta
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 06. led 2004
Bydliště: Hořice

Re: Projekt zakrslik

Příspěvek od Woyta »

Prilozene kotoucky jsou obvykle na ...
Jestli ti praskaj tak neumis rezat. Je to o praxi kterou musis ziskat. Nerezat skrz, zpusob drzeni, hlidat si smer otaceni aby se kotouc nekousl a nepraskl, ... atd. I s tady tema krehkejma jde rezat. Mizej sice velmi rychle ale jde to.

Pripadne pak existuje diamantovy kotouc od dremelu ktery vydrzi a snese i hrubsi zachazeni.

Vzhledem k cene za kolik jde bruska poridit usetris spoustu casu, namahy a muzes si dovolit vice veci. Je to vec, kterou pak v dilne pouzivas velmi casto.
AMD Ryzen 7 3700X, XFX Radeon RX 7900 GRE, Asus TUF Gaming B550, 2x8GB Corsair Vengance LED 3200mhz, 2x8GB G.SkillRGB 3200mhz, 256GB SSD Patriot, 1TB SSD Samsung 840 EVO, 3TB Western Digital, 4TB Western Digital,Creative Sound Blaster Z, Seasonic Focus+ 550W, 34" MVA 4k LCD Samsung , myš Logitech G602, klávesnice Tesoro Colada, volant Logitech G25

Intel C2Q Q9400@3,3ghz, Saphire RX 550, DFI Blod Iron P35, 4x2GB G. Skill PI Series 1066mhz, 640GB Seagate,Creative Sound Blaster Audigy, Seasonic S12 550W

It is better to live dangerously for 34 years than to be bored for 84 years. (Adelaide Siffert)
Odpovědět

Zpět na „Projekty“