Projekt: Bamboo

Hotové nebo rozdělané projekty - úpravy a modifikace počítačových skříní krok za krokem.
V této sekci se nezapočítají příspěvky.

Moderátor: L4mka

kotas
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 29. led 2006

Re: Projekt: Bamboo

Příspěvek od kotas »

Loki5567 píše:Nevím, co bych k tomu dodal Maor :lol: :lol: :lol:
Tvůj avatar to myslím dostatečně vystihl :mrgreen:
xsi69

Re: Projekt: Bamboo

Příspěvek od xsi69 »

R9 290 v tej krabici :o
Máš môj hlas v súťaži !
Ak to vyhráš sľúb, že natočíš video kde tú pôvodnú spopolníš :-D
Maor
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 19. bře 2010

Re: Projekt: Bamboo

Příspěvek od Maor »

vážně R9-290, ke třem monitorům se za výprodejové ceny zdála jako dobrá volba. Jen baští víc než jsem čekal.

Bude mi ji líto, ale video s upálením není vůbec špatný nápad. Urnu s popelem bych si pak dal na poličku.

Hlasujte pro č. 26
kotas
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 29. led 2006

Re: Projekt: Bamboo

Příspěvek od kotas »

mas hlas bro :-D
Maor
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 19. bře 2010

Re: Projekt: Bamboo

Příspěvek od Maor »

Tak moc hlasů jste mi nedaly, 3. Místo, takže žádné pálení čarodějnic nebude. Aspoň bude rezerva na taktování radeonu
Mr Lucas
Čestný člen
Čestný člen
Uživatelský avatar
Registrován: 25. říj 2011
Bydliště: Somewhere on the Earth
Kontaktovat uživatele:

Re: Projekt: Bamboo

Příspěvek od Mr Lucas »

Pro příště alespoň víš, že tu krabici od banánů nesmíš tak pěkně otapetovat :-D
... Don't give the noise a chance ...
ULN PC: MB: Asus P8P67 B3 CPU:Core i5 2500K / 4,5GHz@1,3V - passive cooled by Phanteks PH-TC14PERAM: Kingston HyperX Genesis Grey 8GB 1600MHz GPU: Sapphire HD 6850 775/4000MHz@0,975V cooled by Accelero S1 + 2x Noiseblocker PL1 (380-700rpm) SSD,HDD: Crucial M4 64GB + WD Green WD20EARS in Silentmaxx HDD Silencer PSU: Enermax PRO82+ 385W cooled by Noctua NF-S12-800 (390-700rpm) CASE: Cooler Master Cosmos II - Silent mod with two exhaust fans - rear Noctua NF-A14 ULN (400-700rpm), top Noctua NF-S12-800 (390-700rpm) + 2,5-5cm soundproofing material Gumex Type 500, Type 503, Type 505 AUDIO: Onkyo Wavio SE-200PCI -> Yamaha RX V559 -> Eagle Cable Silverline -> Yamaha NS 777, NS 444, NS 333 + Velodyne EQ-Max 12 LCD: 27" Asus VE278Q + 50" Philips 50PFL5008K/12 with Ambilight
Stratos
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 05. zář 2003
Bydliště: Hvožďany
Kontaktovat uživatele:

Re: Projekt: Bamboo

Příspěvek od Stratos »

nj ta tapeta je moc hezka no mel si ji odlepit :)
flanker
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar
Registrován: 13. pro 2005
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Projekt: Bamboo

Příspěvek od flanker »

i tak je to pěkné...Konečně někdo známý, kdo vyhrál něco :)
ROG Power PC1:AMD Ryzen 7 5700X, Crosshair VII Hero, ROG Ryuo II 360, 512GB NVMe+500GB Samsung SSD, 2x 16GB GSkill TridentZ Neo RGB 3600 MHz, Dual RTX 2060,CM V750, Lian Li O11 Dynamic XL. PC2:AMD FX-8370, Silentium Fera, Asus 970 Pro Gaming/Aura, 240GB SSD HyperX 3K, R9-270X OC, 2x 4GB GSkill RipjawsX 2400 MHz, Corsair AX750, Bitfenix Pandora
*obelix*
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 20. pro 2008
Bydliště: Benešov u Práglu
Kontaktovat uživatele:

Re: Projekt: Bamboo

Příspěvek od *obelix* »

vize krabicoidní papírový case jsem měl taky ale to mi bylo 15 ... v 16 jsem měl i nějaký ten prototyp pak v 17 jsem usoudil, že lepší bude tunit plechovýho mazla a tak jsem objetoval stovky hodin drobnými "nahovno" úpravami a nakonec jsem v 20 pochopil že koupit funkční hotový řešení je nejlepší kdo se má furt srát s opravama a upravovat rozteče pro nový HW, airflow apod...
a udělal jsem nejlíp jak jsem moch LIAN-LI 60FW a fertig mam klid a nikdo mě nemá za magora a žena se nerozvádí z důvodu "nečasu na" ní :D, myslím že vzhledem k ceně HW co tam máš by si to zasloužilo nějakej hezkej kosmos a na tahání (lanky) noťas když už máš na 290ku tak to nebude zas tak problém... jinak papír velice dobře akumuluje teplo už jen z toho důvodu, o pevnosti a době rozpadu při takovym použití nemluvě, jinak to že to nechytne to je více méně pravděpodobné ale né jisté je to jako jezdit autem sfetovanej asi se nezabiješ ale když zabiješ někoho jinýho těžko pak svojí zhovadilost omluvíš ... v tvom případě - download než přijdeš domu a už nikam třeba nepřijdeš .-) ale je to podobná šance jak s tim zfetovánim (malá) takže si to sám přeber
Kdo neskáče není Čech, tak mi skoč pro pivo a nevejrej!
Maor
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 19. bře 2010

Re: Projekt: Bamboo

Příspěvek od Maor »

Co se asi stane, když to zaleji naftou?
jamesbond007
Nováček
Nováček
Uživatelský avatar
Registrován: 16. úno 2013
Bydliště: Liptovsky Mikulas

Re: Projekt: Bamboo

Příspěvek od jamesbond007 »

Maor píše:Co se asi stane, když to zaleji naftou?
Pokud to pak podpalis tak vubec nic. bude o jednu osklivejsi krabici mene. hlavne nezapal rodicum byt/dum
ZOTAC H77-ITX WiFi,Cpu i5 3570k, Kingston HyperX 8Gb ram, Kingston HyperX 128Gb SSD,
Maor
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 19. bře 2010

Re: Projekt: Bamboo

Příspěvek od Maor »

on je právě problém s tim podpalováním :-)
*obelix*
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 20. pro 2008
Bydliště: Benešov u Práglu
Kontaktovat uživatele:

Re: Projekt: Bamboo

Příspěvek od *obelix* »

nafta je drahá stačí použít sirky ten papír chytá už od 3. tisíciletí př. n. l. velice dobře
Kdo neskáče není Čech, tak mi skoč pro pivo a nevejrej!
Odpovědět

Zpět na „Projekty“