Stůl

Hotové nebo rozdělané projekty - úpravy a modifikace počítačových skříní krok za krokem.
V této sekci se nezapočítají příspěvky.

Moderátor: L4mka

Odpovědět
myom
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 11. úno 2006
Bydliště: Praha

Stůl

Příspěvek od myom »

Co si budeme povídat, standartně jsou PC na ne zcela hezká a většinou je těžké je doma nějak skrýt tak, aby byly zakomponované do něčeho, čemu se říká domov. Když jsem tedy potřeboval vyřešit nový pracovní stůl, tak jsem se rozhodl to všechno vyřešit z gruntu. Už kdysi jsem měl sen zakomponovat celý počítač do šuplíku stolu a to je celá myšlenka projektu. Materiál smrková spárovka 18 a 27 mm a spárovka z kaučukovníku 40 mm. Zbytek už snad jen pár fotek ze stavby. Enjoy :)

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
*:-.,_,.-:*'``'*:-.,_,.-:*'``'*:-.,_,.-:*'``'*:-.,_,.-:*'``'*:-.,_,.-:*
prave si ctete krasny, uzasny, inteligentni, gradiozni podpis a velice ho obdivujete! touzite po nem! chcete ho! uz bez nej nemuzete byt a radi byste ho videli i pod svymi prispevky! a co ja udelam? napisu: ol rajt ryzvd (c) myom :-P
*:-.,_,.-:*'``'*:-.,_,.-:*'``'*:-.,_,.-:*'``'*:-.,_,.-:*'``'*:-.,_,.-:*
Shaquille
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Registrován: 16. bře 2004
Bydliště: Praha

Re: Stůl

Příspěvek od Shaquille »

hezka prace, mas to super.
Spoiler
Define 7 XL * 13700KF * 2x16GB A-Die * 1TB 990 PRO + 1TB 970 EVO * 1000W PSH * RTX 3080 ti * voda * MPG321QRF-QD
DAN Cases A4-SFX V4.1 * 3600X * 2x8GB LP * 2x M2 + SATA SSD * 750W PSU * RTX 3060 ti
NAS 3x8TB RAID 5 + 2x4TB RAID 1 * OLED65C12 * HW-Q950A
racecar
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 04. kvě 2014
Bydliště: Košice

Re: Stůl

Příspěvek od racecar »

Gratz, ta doska je pekna. Kazdy (skoro) ma iba ten drevotrieskovy odpad. :wink:
"Nepochválím-li se sám, nikdo jiný to za mě neudělá."
myom
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 11. úno 2006
Bydliště: Praha

Re: Stůl

Příspěvek od myom »

Díky, díky. Ono ta dřevotříska má i své výhody, ale je pravda, že to lamino člověk vidí hned. Naopak ta spárovka má zase řadu nevýhod, ale i výhod. Já jsem si už před nějakou dobu dělal nábytek do obýváku z masivu, tak jsem v tom nechtěl polevit a zároveň jsem už chtěl vytvořit nějaký design, se kterým to v budoucnu všechno sjednotím, takže podle tohodle budu dělat někdy příště i konferenční stolek a televizní podstolek.
*:-.,_,.-:*'``'*:-.,_,.-:*'``'*:-.,_,.-:*'``'*:-.,_,.-:*'``'*:-.,_,.-:*
prave si ctete krasny, uzasny, inteligentni, gradiozni podpis a velice ho obdivujete! touzite po nem! chcete ho! uz bez nej nemuzete byt a radi byste ho videli i pod svymi prispevky! a co ja udelam? napisu: ol rajt ryzvd (c) myom :-P
*:-.,_,.-:*'``'*:-.,_,.-:*'``'*:-.,_,.-:*'``'*:-.,_,.-:*'``'*:-.,_,.-:*
werygood
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 18. dub 2005

Re: Stůl

Příspěvek od werygood »

Frajeřina :) Jak máš pořešené zabránění otevření šuplíku někým, kdo o tom PC neví? Nějaké děcko, úkliduchtivá matka atd... ?
myom
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 11. úno 2006
Bydliště: Praha

Re: Stůl

Příspěvek od myom »

Opatření proti budoucím děckám jsou bajonetové zámky, které vidíš na posledních fotkách. Pracovní šuplíky vepředu, pc vzadu. Zatlačí se a je zamčeno :)
*:-.,_,.-:*'``'*:-.,_,.-:*'``'*:-.,_,.-:*'``'*:-.,_,.-:*'``'*:-.,_,.-:*
prave si ctete krasny, uzasny, inteligentni, gradiozni podpis a velice ho obdivujete! touzite po nem! chcete ho! uz bez nej nemuzete byt a radi byste ho videli i pod svymi prispevky! a co ja udelam? napisu: ol rajt ryzvd (c) myom :-P
*:-.,_,.-:*'``'*:-.,_,.-:*'``'*:-.,_,.-:*'``'*:-.,_,.-:*'``'*:-.,_,.-:*
Odpovědět

Zpět na „Projekty“