jakou gk k E8500

Cokoli kolem procesorů - výběr, technologie, informace, problémy a rady.

Moderátoři: flanker, Eddward, Baneshee, PKBO

Odpovědět
portex
Nováček
Nováček
Uživatelský avatar
Registrován: 09. črc 2014
Bydliště: Žďár nad Sázavou
Kontaktovat uživatele:

jakou gk k E8500

Příspěvek od portex »

Zdravim chci se zeptat jakou nej gk poridit k tomuto procesoru aby ji stacil a nebrzdil ji?Proste neco co by k tomu melo smysl ze se to nebude flakat ale zas ze to nepojede na hranici svych moznosti.No a kdyz uz budem u toho na kolik myslite ze je moudre zvedat u tohoto prociku takt aby to melo smysl a umerne se zvedal vykon?Dekuji za dobre rady:-)
DOC_ZENITH
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 08. kvě 2010
Bydliště: Praha

Re: jakou gk k E8500

Příspěvek od DOC_ZENITH »

8800GT z bazaru.... a to si nedělam srandu, tenhle CPU je dnes naprosto out a nové grafiky se k němu nehoděj. Brzdil by hodně i GTX1050. Přetaktovat ho můžeš lehce nad 4Ghz obvykle, pomůže to ale žádnej průlom to nebude.
-Vladimir-
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 11. bře 2016
Bydliště: SZ od Dačic / jižně od Brna

Re: jakou gk k E8500

Příspěvek od -Vladimir- »

portex píše:Zdravim chci se zeptat jakou nej gk poridit k tomuto procesoru aby ji stacil a nebrzdil ji?Proste neco co by k tomu melo smysl ze se to nebude flakat ale zas ze to nepojede na hranici svych moznosti.No a kdyz uz budem u toho na kolik myslite ze je moudre zvedat u tohoto prociku takt aby to melo smysl a umerne se zvedal vykon?Dekuji za dobre rady:-)
vzal bych 4C Xeon nebo Core 2 Quad s větší cache (12MB L2), přetaktoval na 3,6-3,8 GHz a vzal GTX 750Ti z bazaru...
ignorelist: Stratos (již trvale)
portex
Nováček
Nováček
Uživatelský avatar
Registrován: 09. črc 2014
Bydliště: Žďár nad Sázavou
Kontaktovat uživatele:

Re: jakou gk k E8500

Příspěvek od portex »

nechci brat nic jinyho:-) chci neco ze starsich grafik k touhle procesoru ted tam mam toxic 4870 a tak sem premejslel jestli by utahl i nejakou lepsi nebo to takle mam nechat o nic jinyho neslo :-) a myslim si ze 8800gt neni strop:-)ale chtel jsem znat vas nazor a ci to nekdo nezkousel
DOC_ZENITH
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 08. kvě 2010
Bydliště: Praha

Re: jakou gk k E8500

Příspěvek od DOC_ZENITH »

Pokud ta 4870 funguje tak tam nic jinýho nedávej. Jedinej problém je že AMD se total vykašlalo na své starší karty, takže na ní nefunguje akcelerace video v browserech a pod. Když se ohlídnu zpět, tak já sám jsem měl E8600 oclou na 4,3Ghz a byly hry kde mi brzdila oclou GTX260, a upgrade tehdy na I7-920@4,2Ghz byl znatelnej posun kupředu, byl to poslední znatelnej krok kupředu upřímně řečeno.

Od té doby uplynulo mnoho času a dnes se SW na P6 architekturu Core2 vůbec neoptimalizuje, dnes je to horší CPU jak ten total nejlevnější dualcore celeron, taková je prostě realita.
Odpovědět

Zpět na „Procesory“