verfying DMI Pool Data

Vše týkající se základních desek. Od problémů, výběru, informací, BIOSů, ovladačů a další.

Moderátoři: Eddward, PKBO

Odpovědět
MOBIDIK 1962
Nováček
Nováček
Registrován: 20. čer 2008

verfying DMI Pool Data

Příspěvek od MOBIDIK 1962 »

Pc mi píše Verifying DMI Pool Data,nevíte někdo co to znamená?
Erathian13
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 03. bře 2007

Příspěvek od Erathian13 »

Zamrzne ti při tom PC?Možností,které to mohly způsobit je několik.Co jsi dělal předtím,než se to začlo dít?Jinak to kontroluje některé ovladače,disky a podobně při startu PC
MOBIDIK 1962
Nováček
Nováček
Registrován: 20. čer 2008

Příspěvek od MOBIDIK 1962 »

Původně se mi začal restartovat pc,měl jsem podezdření na hardisk a tak jsem ho vyměnil. Pc začal dlouze přerušovaně pískat a nešel mi monitor a dokonce nešel ani vypnout. Dal jsem tam původní a začalo mi to psát Verifying....... a pc stuhne.Už jsem se snažil hardisk zformatovat ,ale zastaví se u zjišťování konfigurace pc. Když odpojím napájení harddisku ,najede instalační program, ale zastaví se před samotným formatovaním.
Erathian13
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 03. bře 2007

Příspěvek od Erathian13 »

Odkážu tě na tuto stránku,vyzkoušej tam některé ty rady
http://www.computerhope.com/issues/ch000474.htm
:-)
MOBIDIK 1962
Nováček
Nováček
Registrován: 20. čer 2008

Příspěvek od MOBIDIK 1962 »

Díky za pomoc,podle toho co tam bylo psané by to mohl být HDD ,kolega mi slíbil,že mi půjči ať to skusím. Zatím díky.
Erathian13
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 03. bře 2007

Příspěvek od Erathian13 »

Rozhodně není zač,zatím hodně štěstí :-)
Aros
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 06. úno 2006
Bydliště: Velká Bystřice

Příspěvek od Aros »

Verifying DMI pool data píše naprosto každý PC vždy při startu :-) Horší je, když u toho skončí. To je v podstatě ověřování bootovacího souboru. Pokud není nalezen, není zaveden OS a většina sestav(závisí na BIOSu) takto zůstane do restartu. Takže tvůj problém je buď chybějící boot.ini nebo jiný soubor zodpovědný za nalezení OS, nebo vadný HDD. Pokud si smazal takovéty divné soubory přímo na disku C: pak je to jasné... Proto taky MS tyto skrývá. :lol: Jako to se mi stalo už několikrát, že někdo přišel s PC, že "nefunguje." Pak když zjistím že na C: není nic než složky Windows, Program Files a Docum... a zeptám se, jestli náhodou nemazal takové ty soubory s vychřičníkem, tak mi řekne že jo... Zvláštní, že si to ti lidi nikdy nespojí dohromady.
Most people think time is like a river that flows swift and sure in one direction. But I have seen the face of time and I can tell you: They're wrong. Time is an ocean in a storm. You may wonder who I am and why I say this. Sit down, and I will tell you the tale like none, of which you have ever heard.
stejskal7
Začátečník
Začátečník
Registrován: 17. črc 2006

Re: verfying DMI Pool Data

Příspěvek od stejskal7 »

Cuss mám take problem s hláškou "Verifying DMI Pool DATA " včera mi přišel novej pc a u teto hlášky to vždy při pokusi instalaci windows skončí co s tim poradte ;)
stejskal7
Začátečník
Začátečník
Registrován: 17. črc 2006

Re:

Příspěvek od stejskal7 »

Aros píše:Verifying DMI pool data píše naprosto každý PC vždy při startu :-) Horší je, když u toho skončí. To je v podstatě ověřování bootovacího souboru. Pokud není nalezen, není zaveden OS a většina sestav(závisí na BIOSu) takto zůstane do restartu. Takže tvůj problém je buď chybějící boot.ini nebo jiný soubor zodpovědný za nalezení OS, nebo vadný HDD. Pokud si smazal takovéty divné soubory přímo na disku C: pak je to jasné... Proto taky MS tyto skrývá. :lol: Jako to se mi stalo už několikrát, že někdo přišel s PC, že "nefunguje." Pak když zjistím že na C: není nic než složky Windows, Program Files a Docum... a zeptám se, jestli náhodou nemazal takové ty soubory s vychřičníkem, tak mi řekne že jo... Zvláštní, že si to ti lidi nikdy nespojí dohromady.

Cuss mám take problem s hláškou "Verifying DMI Pool DATA " včera mi přišel novej pc a u teto hlášky to vždy při pokusi instalaci windows skončí co s tim poradte ;)
Aros
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 06. úno 2006
Bydliště: Velká Bystřice

Re: verfying DMI Pool Data

Příspěvek od Aros »

Musíš nastavit v BIOSU bootování z CD-ROM. Pokud máš hodně inovativní BIOS, bude tam DVD-ROM :-D
Most people think time is like a river that flows swift and sure in one direction. But I have seen the face of time and I can tell you: They're wrong. Time is an ocean in a storm. You may wonder who I am and why I say this. Sit down, and I will tell you the tale like none, of which you have ever heard.
stejskal7
Začátečník
Začátečník
Registrován: 17. črc 2006

Re: verfying DMI Pool Data

Příspěvek od stejskal7 »

Aros píše:Musíš nastavit v BIOSU bootování z CD-ROM. Pokud máš hodně inovativní BIOS, bude tam DVD-ROM :-D
Hoj no já to právě už zkoušel bootovat rovnou z cdromu ale pořád nic... Všechny současti v pc mi bios najde jedinou chybou snad může být moje kopie windows která však normalně funguj na pc co má funkční windows tak nevim co by to mohlo ještě být...
Aros
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 06. úno 2006
Bydliště: Velká Bystřice

Re: verfying DMI Pool Data

Příspěvek od Aros »

Ehm, už si to asi vyřešil, ne? Tak pro jistotu: 1. Nefunkční windows CD(lidi mají často problém s tím, že neví jak to vypálit aby se to umělo bootovat, co jsem si všiml...) 2. špatné nastavení bootovací priority(uvědom si v jakém pořadí co děláš) 3. poškozený HDD(to je dost možné - taky můžeš mít jen tak nějak "napůl" připojený kabel, a to jak napájecí tak datový), nebo poškozená mbr tabulka(to by ti ale zase nemělo bránit nabootovat z CD) .
Most people think time is like a river that flows swift and sure in one direction. But I have seen the face of time and I can tell you: They're wrong. Time is an ocean in a storm. You may wonder who I am and why I say this. Sit down, and I will tell you the tale like none, of which you have ever heard.
OliviaU
Nováček
Nováček
Registrován: 30. srp 2016

Re: verfying DMI Pool Data

Příspěvek od OliviaU »

Skvělé místo. Děkuji za sdílení.
Olivia při http://www.ampronix.com/
Odpovědět

Zpět na „Základní desky“