nedosedající grafická karta

Libovolný výrobce, technologie, informace, rady, výběr, ovladače.

Moderátoři: morke, Walker1134, PKBO, Hladis

WOB
Červená karta
Červená karta
Registrován: 05. říj 2015

Re: nedosedající grafická karta

Příspěvek od WOB »

máš vůbec pod základkou distanční sloupky? :o
CageJ
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar
Registrován: 31. bře 2011
Bydliště: Praha, Prešov
Kontaktovat uživatele:

Re: nedosedající grafická karta

Příspěvek od CageJ »

u lacnych bedni som sa stretol, ze tam tu kartu nijako nedas, proste nevojde, v tomto pripade treba rezat plech...
AMD RYZEN 2700X 4.2GHz@watercooled, 32GB DDR4 2,8GHz, AsRock B450 GAMING K4, RIOTORO GOLD 650W; ASUS DUAL RTX 2060; CoolerMaster ML500; AMD RYZEN 3600X, NOCTUA NH-D15, ASUS STRIX B450-F GAMING, SuperFlower GK550, 32GB CL14 G.SKILL 3200, FRACTAL DESIGN XL R4, ASUS STRIX RTX 3080 OC; APPLE MacBook AIR M1 iPhone 12 Pro 128GB
Raikkonen
Začátečník
Začátečník
Registrován: 05. kvě 2008

Re: nedosedající grafická karta

Příspěvek od Raikkonen »

To bude asi opravdu "kvalitka" ta skříň. Měl jsem kdysi podobný problém, že nová GK nešla úplně zasunout do AGP, protože deska byla moc těsně k výstupům, takže se GK při zasouvání vždycky vzpříčíla a ta nožička rámečku místo aby vylezla pěkně ven, tak narazila do zadního plechu. Zakopaný pes byl nakonec v distančních sloupcích, že byly některé utaženy malinko našikmo (neseděly úplně přesně do závitu), což spolu s tenkou kroutící se skříní ubralo potřebné místo mezi deskou a výstupy. Když jsem ty distanční sloupky znovu rovně namontoval a na ně pak desku (ještě neutaženou), tak jsem tím získal trošku místa navíc. Pak už grafika šla osadit, dotáhl jsem šrouby na desce a grafiku a bylo hotovo.
Zkus tedy ty distanční sloupky přemontovat, to by mohlo pomoci. Nebo pak jedině zkusit pilovat nebo přímo řezat do skříně nebo si zkusit sehnat jinou z bazaru.
Odpovědět

Zpět na „Grafické karty“