Komunikace Macbooku s SGS3

Doporučení, výběry, názory a řešení problémů s notebooky, UMPC, deskbooky, apod.

Moderátor: Don

Odpovědět
PS3master
Začátečník
Začátečník
Registrován: 25. lis 2011

Komunikace Macbooku s SGS3

Příspěvek od PS3master »

Nevíte někdo, jak je na tom komunikace androidu, konkrétně SGS3 a Macbooku pro? Přemýšlím nad koupí, jelikož mám možnost sehnat za rozumnou cenu. Četl jsem někde, že Samsung upravil jádro tak, že v macbooku není možné standardně přenášet soubory přes MTP, protože se samsung ani nepřipojí, nevíte co je na tom pravdy?
Probook 430G2
xakrurychle
Začátečník
Začátečník
Registrován: 19. pro 2011

Re: Komunikace Macbooku s SGS3

Příspěvek od xakrurychle »

Ja mam macbook a nexus 7 pokud si stahnes android file manager, tak bys nemel mit problem, resp ja jsem zatim zadny nenasel. Ale je pravda ze nexus je cisty android...
PS3master
Začátečník
Začátečník
Registrován: 25. lis 2011

Re: Komunikace Macbooku s SGS3

Příspěvek od PS3master »

No, právě že ani přes ten file manager to prý nejde. No uvidím, když tak si koupím do USB nějakou flashku, do které jde nacpat mSD karta a budu to řešit přes tohle.
Probook 430G2
orgasmic
Začátečník
Začátečník
Registrován: 29. črc 2009

Re: Komunikace Macbooku s SGS3

Příspěvek od orgasmic »

Jeste si muzes udelat dualboot s Win.
Asus Rog Strix G18
PS3master
Začátečník
Začátečník
Registrován: 25. lis 2011

Re: Komunikace Macbooku s SGS3

Příspěvek od PS3master »

To je zbytečnost, o ty nestojím.
Probook 430G2
Sten
Žlutá karta Bazar
Žlutá karta Bazar
Registrován: 18. říj 2007
Bydliště: Žďár nad Sázavou

Re: Komunikace Macbooku s SGS3

Příspěvek od Sten »

Takže teď už není moderní říkat že iPhone je na hovno protože nejde "připojit jako fleška" a každej android to umí ? :roll:

abych nebyl uplně OT, někdo to na macforu řešil a jak zde již zaznělo - samsung má natolik upravené jádro že to na macu nechodí - možnost je pak na telefonu pustit ftp server..
Odpovědět

Zpět na „Notebooky a netbooky“