lenovo Z50-70 (i5, 8gb, 840M, SSD) problémy

Doporučení, výběry, názory a řešení problémů s notebooky, UMPC, deskbooky, apod.

Moderátor: Don

Odpovědět
LoCo99
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 15. úno 2012
Bydliště: Praha

lenovo Z50-70 (i5, 8gb, 840M, SSD) problémy

Příspěvek od LoCo99 »

Ahoj, mam tenhle užasnej notebook a trápí mě hned několik věcí

1, vím že tu mám před sebou TN panel, ale proč je všechno tak šedý a vyblitý a nejde s tim nikde nic udělat? barvy jsou strašný a kontrast taky nic moc

v nastavení Nvidia mám strašně málo možností

http://i.imgur.com/7kBJVw2.png

2, na mojí klávesnici nejde používat klávesy F1-12 v tom smyslu, že se děje to co u normálních notebooků jde kombinací fn + Fklávesa. Čili klávesa FN jakoby byla furt stlačená, co s tim? chci mít defaultně normální klávesnici né si vypínat zvuk a měnit jas.


3, výkon - kde se dá jasně zakázat intel grafika aby mi fungovalo všechno jak má? když jí zakážu v správci zařízení tak mi při zapnutí CS:GO vyhodí hra hlášku že moje grafika to neumí pustit

zároveň když nastavim v ovladacim panelu pro csgo.exe že má běžet na "vysokovýkonostním GPU nvidia" tak stejně hraju na 50-60 fps na jakýkoliv nastavení ve fullHD. To je nějak málo sakra ne

4, občas se mi ztlumuje jas, ale dělá to asi jen na baterku, všude ve windows to mam zakázaný, nechápu proč to dělá

5, občas se mi vypne touchpad - na to je nějaký gesto?

6, ten notebook má mít nějaký "extra" repro, ale já tu nemam ani správce zvuku žádnej. Nepomohl by mi to někdo najít? Nebo logo "dolby digital plus" je jen na okrasu?

děkuju za odpovědi, je to muj první notebook po 15 letech s desktopama jsem z toho jalovej
Butch
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 17. črc 2003
Bydliště: Praha

Re: lenovo Z50-70 (i5, 8gb, 840M, SSD) problémy

Příspěvek od Butch »

Ovladaci panely - moznosti napajeni - zmenit nastaveni schematu - zmenit pokrocile nastaveni napajeni - zobrazeni - Povolit funkci adaptivniho jasu (tam zvolis vypnuto)

Jinak v polozce "Zobrazeni", muzes rozklikat podslozky a vsude to prekontrolovat.
Intel i7 3770K@4,2GHz(1,3V)+Coolink Corator DS, Asus Maximu​s IV GENE​-Z, ASUS Geforce GTX 1070 Strix 8GB, 16GB RAM Kingston, Samsung SSD 850 EVO 500GB+250GB, Samsung F3 1TB, WD RED 8TB, Fractal Arc Mini, Benq VW2420H, CM Silent Pro M2-720W, Logitech G502 proteus spectrum, Logitech Z-2300, Xbox ONE S gamepad, Logitech G11, Creative Sound Blaster X-Fi HD USB SBX, Lian-Li BZ-H06
Odpovědět

Zpět na „Notebooky a netbooky“