HP625 vs full HD 60fps

Doporučení, výběry, názory a řešení problémů s notebooky, UMPC, deskbooky, apod.

Moderátor: Don

Odpovědět
jardafox
Začátečník
Začátečník
Registrován: 01. říj 2008

HP625 vs full HD 60fps

Příspěvek od jardafox »

Zdravím, mám už docela letitej HP625 s AMD Turion II P560 dvoujádro 2,5ghz a 4GB. Nedávno jsem si pořídil outdoor kamerku Lamax X8 electra a při natáčení full hd v 60fps už to ntbk není schopnej normálně přehrát. Neseká se to, je to pouze takový slow-mo a zvuk je opožděnej. Zkoušel jsem různý přehrávače i poslední kodek pack a bez úspěchu. Tak bych si chtěl jen nechat potvrdit/vyvrátit zda je problém v zastaralým železe nebo mám ještě šanci to nějakým sw zachránit. Díky
orgasmic
Začátečník
Začátečník
Registrován: 29. črc 2009

Re: HP625 vs full HD 60fps

Příspěvek od orgasmic »

Se nediv, když nemáš ani fullHD display :D

V některých přehrávačích si můžeš nastavit akceleraci videa přes grafickou kartu.
Asus Rog Strix G18
hanisz
Začátečník
Začátečník
Registrován: 24. srp 2009
Bydliště: Orlová

Re: HP625 vs full HD 60fps

Příspěvek od hanisz »

nebyl nejaky prehravac primo na cd od kamery neco jak ma gopro svoje studio? pripadne na webu?.. treba je video nutno prekodovat jak gopro
PC:i7 8700K@4.7, 48GB DDR4, Z390, RTX 3070ti, RM850x
NTB: HP ZBook Fury G8, i7 11800H, 128GB DDR4, Nvidia RTX A2000, PCIe SSD 1TB
MarekN
Nováček
Nováček
Registrován: 09. lis 2016

Re: HP625 vs full HD 60fps

Příspěvek od MarekN »

zkus to zapnout třeba v KM playeru, mě to v něm běží v pohodě. Každopádně zkus vypnout tu akceleraci. Já mám X8 taky a všechno běží normálně, ještě mě napadlo, jestli nemáš třeba pomalou paměťovku, pokud to přehráváš rovnou z ní..
DOC_ZENITH
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 08. kvě 2010
Bydliště: Praha

Re: HP625 vs full HD 60fps

Příspěvek od DOC_ZENITH »

Slow-mo je typická známka že PC nestíhá, TurionII se ani neni čemu divit ten tohle nemůže přehrát.
Odpovědět

Zpět na „Notebooky a netbooky“