Asus gl552vx-146t

Doporučení, výběry, názory a řešení problémů s notebooky, UMPC, deskbooky, apod.

Moderátor: Don

Odpovědět
assassin_89
Nováček
Nováček
Registrován: 18. črc 2009

Asus gl552vx-146t

Příspěvek od assassin_89 »

Prosim o zkusenost s timto ntb. Po vanocich jsem jej zakoupil, ale nyni pozoruji abnormalni vybijeni baterie i kdyz je notebook vypnuty. Ted naposled 21 hodin vypnut s vlozenou baterii a dyz jsem jej zapnul bylo 75% kapacity vybito. Zkousel jsem i pres noc . 5 hodin vypnut a 9 % kapacity zase pryc.
orgasmic
Začátečník
Začátečník
Registrován: 29. črc 2009

Re: Asus gl552vx-146t

Příspěvek od orgasmic »

Třeba není vypnutý, ale hibernovaný.
Asus Rog Strix G18
orgasmic
Začátečník
Začátečník
Registrován: 29. črc 2009

Re: Asus gl552vx-146t

Příspěvek od orgasmic »

Jinak baterie ztrácí kapacitu, ikdyž se nepoužívá.
Asus Rog Strix G18
assassin_89
Nováček
Nováček
Registrován: 18. črc 2009

Re: Asus gl552vx-146t

Příspěvek od assassin_89 »

Pokazde start-napajeni-vypnout win 10. Jinak samozrejme vim ze ty clanky ztraceji kapacitu i svevolne, ale 75% za 21 hodin je overkill jak prase. To za chvilku budu mit po baterce. Zajimalo by me jestli nekdo ze zdejsich nema zkusenost s gl552 serii nebo obdobne a kolik % baterie ubyde behem vypnuteho ntb. Ale asi pujdu reklamovat
orgasmic
Začátečník
Začátečník
Registrován: 29. črc 2009

Re: Asus gl552vx-146t

Příspěvek od orgasmic »

Obcas to vypnuti nefunguje u W10.
Notebook se nevypne, ale uspi.
Tak podrz tlacitko zapnuti, dokud se opravdu nevypne a pak zmer.
Asus Rog Strix G18
assassin_89
Nováček
Nováček
Registrován: 18. črc 2009

Re: Asus gl552vx-146t

Příspěvek od assassin_89 »

PROBLEM SOLVED:
Abych to trosku upresnil. Notebook jsem sice dal vypinat, ale vzdy pred vypnutim jsem zavrel viko. U LENOVA mi to nedelalo, ale tenhle asus najednou zacne ignorovat vypnuti a bere akci ze zavreni vyka (rezim spanku). Kdyz ho necham vypnout a zavru vybijeni se nekona. Tedy baterie klesne do druheho dne na 92% ,ale dale uz zadny pokles neni.

Tedy snad :)
Odpovědět

Zpět na „Notebooky a netbooky“