Použití monitoru ntb z jiného zařízení? (thunderbolt)

Doporučení, výběry, názory a řešení problémů s notebooky, UMPC, deskbooky, apod.

Moderátor: Don

Odpovědět
FajouSeek
Nováček
Nováček
Registrován: 27. úno 2013

Použití monitoru ntb z jiného zařízení? (thunderbolt)

Příspěvek od FajouSeek »

Ahojte,
nedávno jsem si pořídil XPS 15 s 4k displejem a thunderboltem a docela by mě zajímalo, jestli by šlo použít monitor v notebooku jako primární pro deskop nebo PS. Konkrétně myslím, jestli by to nešlo rozchodit přes Thunderbolt, který umí komunikovat oběma směry. Popř. jestli jste to už někdo zkoušeli a jestli jsou vůbec nějake programy, které by to uměli dát dohromady (tím myšleno, nějaké přepínání obrazu ve winu).

Je to spíš taková teoretická věc. Nečekám, že to rozchodím, jen mě to zajimá :-D
Personal only: CPU: Intel Core i7 6700k @4,5ghz RAM: DDR4 24gb 2666mhzGPU: GTX 1080 Gigabyte G1 HDD: Samsung SSD 850 EVO - 500GB MoBo: ASRock Z170 Extreme4PSU: Corsair RMx Series RM750x 750W

Family: i7 930 2,8ghz DDR3 6gb RAM 1333mhz, GTX 1050ti, Gigabyte GA-X58A-DR3
Boallan
Nováček
Nováček
Registrován: 20. pro 2016

Re: Použití monitoru ntb z jiného zařízení? (thunderbolt)

Příspěvek od Boallan »

Nikdy jsem neviděl, že by šlo monitor od notebooku využít i jiným zařízením.
Zivan
Začátečník
Začátečník
Registrován: 30. čer 2005
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Použití monitoru ntb z jiného zařízení? (thunderbolt)

Příspěvek od Zivan »

Thunderbolt sice umi komunikovat obema smery ,ale podle me bude napojeny na vystup grafiky a ne vstup, takze obraz na LCD timhle zpusobem nedostanes.
HP Elitebook 845 G8 (Ryzen 5650U, 32GB RAM, WD SN570 1TB, 14" fullHD IPS) + HP USB-C G5 Essential + 29" LG 29UM65 + 22" Eizo S2202W
orgasmic
Začátečník
Začátečník
Registrován: 29. črc 2009

Re: Použití monitoru ntb z jiného zařízení? (thunderbolt)

Příspěvek od orgasmic »

Některé starší typy Alienware M17 a M18 měly dva HDMI konektory. Jeden IN a jeden OUT, takže jsi mohl využít display notebooku třeba na konzoli.

Jinde a jinak to nejde.
Asus Rog Strix G18
Odpovědět

Zpět na „Notebooky a netbooky“