Ovladač zobrazení amdkmdap přestal odpovídat

Grafické karty s libovolným GPU firmy AMD/ATI (např. Rage, Radeon).

Moderátoři: morke, Walker1134, Wilik

Odpovědět
smartys
Začátečník
Začátečník
Registrován: 11. kvě 2004
Bydliště: Vysočina(okres Jihlava)
Kontaktovat uživatele:

Ovladač zobrazení amdkmdap přestal odpovídat

Příspěvek od smartys »

Ahoj, při hraní WoT mi několikrát za sebou hra padne s hláškou "Ovladač zobrazení amdkmdap přestal odpovídat a byl úspěšně obnoven" . Včera 2 hodiny v kuse bez problému, dnes po půlhodine 3x za sebou. Pak už zase v pohodě.
GK mám MSI Gaming RX 480 8G , v době pádu teplota GPU 61 °C, GPU core clock 13 MHz , ventilátor běžel na nějakých 120 otáček.
Zbytek PC : deska MSI b250 mortar, 8 GB RAM, SSD Cruciar 250 GB a win 7 se všema záplatama.

Předtím jsem měl RX 470 4G a dělalo mi to také. Ta měla navíc vadný ventilátory, takže jsem jí vracel. Nicméně nemyslím si že jsem měl smůlu na 2 vadné kusy.

Teď jsem se chtěl podívat jakou verzi mám Crimsonu a taky to zhavarovalo. Píše to " Program Radeon Settings: Host Application přestal pracovat.

Po novém spuštění to najelo . Mám nainstalováno 17.1.2

Nemá někdo podobnou zkušenost?
kody33
Nováček
Nováček
Registrován: 04. úno 2008

Re: Ovladač zobrazení amdkmdap přestal odpovídat

Příspěvek od kody33 »

mne sposobovala podobne problemy nainstalovana MSi Gaming App, ale mne sa zase nedal restartovat pocitac, zamrzlo to. Ak ju mas naistalovanu skus odistalovat.
Popripade vyskusaj este odinstalovat s DDU v nudzovom rezime 17.1.2. verziu niekomu to sposobovalo problemy a hod tam 16.12.1 mal by byt stabilnejsi
CPU:Ryzen 9 5900x,Be Quiet Dark Rock 4 PRO,2x16Gb G.Skill RipJaws V DDR4-3200 D CL16,Gigabyte Aorus X570 Pro AX, Fractal Desing Define R6, Powercolor Hellhound RX 6700 XT, PSU Corsair RM850x,Kingston HyperX Savage 240Gb,Kingston KC2500 1Tb, ,Toshiba P300 3TB,Monitor:LG 27GK750F
smartys
Začátečník
Začátečník
Registrován: 11. kvě 2004
Bydliště: Vysočina(okres Jihlava)
Kontaktovat uživatele:

Re: Ovladač zobrazení amdkmdap přestal odpovídat

Příspěvek od smartys »

Nemám nainstalovaný gaming app , pouze to AMD nastavení radeon. Zkusím dát starší verzi, ale prosím co je to DDU ? Jinak teď jsem 3 hodiny hrál Stalker na plné detaily a ani jednou to neudělalo.
DOC_ZENITH
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 08. kvě 2010
Bydliště: Praha

Re: Ovladač zobrazení amdkmdap přestal odpovídat

Příspěvek od DOC_ZENITH »

DDU je utilita pro vyčištění OS od zbytků jinejch driverů aby tam nedělaly bordel.

http://www.guru3d.com/files-details/dis ... nload.html

Já jsem jel sice na 7970, ale 16.12.2 a 0 problémů. Kdyby ti ale i ty blbly tak než začneš obviňovat grafiku napřed hodně otestuj zbytek systémů. Když jsem ještě měl Core2 padal mi NV driver a ukázalo se nakonec že za to nemohl ani on ani karta, mohla za to lehká nestabilita RAM.
smartys
Začátečník
Začátečník
Registrován: 11. kvě 2004
Bydliště: Vysočina(okres Jihlava)
Kontaktovat uživatele:

Re: Ovladač zobrazení amdkmdap přestal odpovídat

Příspěvek od smartys »

Díky, za odkaz. Jak jsem psal, taky si nemyslím, že je karta špatná. Ten počítač je komplet nově poskládaný, může zlobit i něco jiného. Nicméně zatím se to stává pouze při hraní WoT, takže nevylučuji ani nějakou nekompatabilitu s tou hrou.
Odpovědět

Zpět na „AMD/ATI grafické karty“