Radeon Software Crimson Edition

Všechny ovladače, problémy, řešení a doporučení pro grafické karty a nebo jejich BIOSy.

Moderátoři: morke, Walker1134

Odpovědět
logingame
Začátečník
Začátečník
Registrován: 09. kvě 2015

Re: Radeon RX 470 - testy, recenze, zkušenosti

Příspěvek od logingame »

máte někdo podobný problém jako já?, když vyjde nový ovladač tak nemohu si to automaticky aktualizovat pres program radeon, driv mi hlasilo problem s x64 a ted ze soucasti jsou jiz nainstalovany, a musim stahovat rucne na webu a odinstalovat stary a nainstalovat novy. Uz me to trochu stve premyslim ze vymenim za 1060 6g
Krteq
Čestný člen
Čestný člen
Registrován: 22. dub 2005
Bydliště: Brno

Re: Radeon RX 470 - testy, recenze, zkušenosti

Příspěvek od Krteq »

:? jaký problém přesně ti to hlásí? Když napíšeš "problém s x64" tak z toho nic nevyluštíme.
AllowedCry
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 21. kvě 2011
Bydliště: Praha

Re: Radeon RX 470 - testy, recenze, zkušenosti

Příspěvek od AllowedCry »

Ovladač stáhni z webu a nainstaluj, instalace přes crimson nefunguje.
Naposledy upravil(a) AllowedCry dne pát 24. bře 2017, 15:51, celkem upraveno 1 x.
Ryzen 5700X @ PBO+200 || GB B450 GX || 32GB @ 3600Mhz cl16 || XFX RX7900 XT @ OC || SSD 1.25TB || HDD 3TB || Fractal R5 + Corsair HX850 || [4K] Philips 288E2A @ 60hz + Philips 48OLED707 @ 120hz.
logingame
Začátečník
Začátečník
Registrován: 09. kvě 2015

Re: Radeon RX 470 - testy, recenze, zkušenosti

Příspěvek od logingame »

bylo to problem s kompatibilitou 64bit windows 10, pak vysel fix, momentalne se mi nedari instalovat ovladace pres crimson, bud to hlasi ze casti ovladace uz jsou nainstalovane, anebo to nic nedela. Instaluju pokazdy rucne pres web, byl jsem zvyklej od Nvidia ze se nainstalovalo automaticky a restartovalo se pc a hotovo.
AllowedCry
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 21. kvě 2011
Bydliště: Praha

Re: Radeon RX 470 - testy, recenze, zkušenosti

Příspěvek od AllowedCry »

Ryzen 5700X @ PBO+200 || GB B450 GX || 32GB @ 3600Mhz cl16 || XFX RX7900 XT @ OC || SSD 1.25TB || HDD 3TB || Fractal R5 + Corsair HX850 || [4K] Philips 288E2A @ 60hz + Philips 48OLED707 @ 120hz.
spajdr
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 14. bře 2004
Bydliště: Ostrava Poruba
Kontaktovat uživatele:

Re: Radeon RX 470 - testy, recenze, zkušenosti

Příspěvek od spajdr »

Me instalace pres crimson sla v pohode, kupodivu.
Krteq
Čestný člen
Čestný člen
Registrován: 22. dub 2005
Bydliště: Brno

Re: Radeon RX 470 - testy, recenze, zkušenosti

Příspěvek od Krteq »

Mě právě taky, tak by mě zajímalo v čem přesně je u logingame jádro pudla.
rbclass
Žlutá karta
Žlutá karta
Registrován: 20. úno 2008

Re: Radeon RX 470 - testy, recenze, zkušenosti

Příspěvek od rbclass »

logingame píše:bylo to problem s kompatibilitou 64bit windows 10, pak vysel fix, momentalne se mi nedari instalovat ovladace pres crimson, bud to hlasi ze casti ovladace uz jsou nainstalovane, anebo to nic nedela. Instaluju pokazdy rucne pres web, byl jsem zvyklej od Nvidia ze se nainstalovalo automaticky a restartovalo se pc a hotovo.
to mozes rovno zahodit pc,pretoze kazdy co ma problem s "dokonalostou" zvanou crimson,bude mat urcite problem u seba,aj ked je toto jediny problem ktory v pc ma ..hold,crimson odhali sarapatu v pc,lepsie ako vsetky diagnosticke softy sveta
Krteq
Čestný člen
Čestný člen
Registrován: 22. dub 2005
Bydliště: Brno

Re: Radeon Software Crimson Edition

Příspěvek od Krteq »

Uploadněte někam tenhle log - "C:\Program Files\AMD\CIM\Log\Installer.log" - jsem docela zvědav co za chyby tam najdu.
logingame
Začátečník
Začátečník
Registrován: 09. kvě 2015

Re: Radeon Software Crimson Edition

Příspěvek od logingame »

hadas
Začátečník
Začátečník
Registrován: 06. dub 2012

Re: Radeon Software Crimson Edition

Příspěvek od hadas »

Měl jsem stejny problém. Vyrešil jsem to tak že jsem odinstaloval ovladace klasicky pomoci win. Poté jsem to vzal DDU a nakonec jsem smazal vsechny slžky s AMD ručně a pak nainstaloval ovladače ( ne betu) a další update probehl už v pohodě.
rbclass
Žlutá karta
Žlutá karta
Registrován: 20. úno 2008

Re: Radeon Software Crimson Edition

Příspěvek od rbclass »

1.ako zistim,ze aky driver mam maisntalovany a ako zistim,ci je ten driver v poriadku ?
2. sli by mi hry,ak by nebol driver nainstalovany v poriadku,tj,nebol by cely,alebo nieco podobne
Krteq
Čestný člen
Čestný člen
Registrován: 22. dub 2005
Bydliště: Brno

Re: Radeon Software Crimson Edition

Příspěvek od Krteq »

1) Windows Device Manager, Radeon Settings, GPU-Z, MSI Afterburner....
2) Ne
rbclass
Žlutá karta
Žlutá karta
Registrován: 20. úno 2008

Re: Radeon Software Crimson Edition

Příspěvek od rbclass »

ta napr v gpuz mi to pise ze mam driver,ktory som instaloval..preco do faku mi to potom vyhadzuj pri instalacii,ze sa nenainstaloval ok..

ak si date do googla "error 1603 crimson" tak je tam kopa ludi,co maju rovnaky probelm a nikto nevie riesenie

ale ak to je len nejaka kozmeticka vada,tj ,ze driver je nainstalovany,kedze idu hry,taak na to prdim zrejme
Krteq
Čestný člen
Čestný člen
Registrován: 22. dub 2005
Bydliště: Brno

Re: Radeon Software Crimson Edition

Příspěvek od Krteq »

rbclass píše:Toto mi vyhadzuje pri instalacii novych driverov
http://support.amd.com/en-us/kb-article ... R_INSTALL/
A tohle jsi dělal nebo jsi se na to vybodnul?
rbclass
Žlutá karta
Žlutá karta
Registrován: 20. úno 2008

Re: Radeon Software Crimson Edition

Příspěvek od rbclass »

vsetky body som presiel a ziadna chyba sa nenasla

dnes som to este skusal takto
av+fw : off
download driver
ddu+safe>> uninstal amd soft
instalacia s chybou

problem by som hladal vo win instalatoroch,pretoze ak dam odinstalovat amd soft normalnou cestou cez " Programy a sucasti" tak uninstal prebehne..na konci napise,ze driver bol partialy unninstaled..a ked tam tuknem na Restart,tak sa nic nedeje
Krteq
Čestný člen
Čestný člen
Registrován: 22. dub 2005
Bydliště: Brno

Re: Radeon Software Crimson Edition

Příspěvek od Krteq »

Ohledně chyby 1603 při instalaci Crimson driverů, nemáte přesunutý "My Documents" nebo jiný profilový složky (C:\Users\%profile%) do jiného umístění?
rbclass
Žlutá karta
Žlutá karta
Registrován: 20. úno 2008

Re: Radeon Software Crimson Edition

Příspěvek od rbclass »

nie to mam ok

co ale nemam su urcite casti,napr AMD Problem Report Wizard
3nec
Nováček
Nováček
Registrován: 21. říj 2015
Bydliště: Brno

Re: Radeon Software Crimson Edition

Příspěvek od 3nec »

Krteq píše:Pro vysvětlení, neakceptovat toto

Obrázek

A ano, nastavit jako to je na tom screenu, jen položka u nastavení "Unlock voltage control" se může lišit v závislosti na kartě/PCB.
Tenhle způsob funguje ale je nespolehlivý, aspoň pro mě. Nelíbí se mu změny napětí, vždy spadne do blackscreenu a další je že vždycky po nějaké hodině, dvou hraní se zaseknou frekvence jádra i paměti na minimu a je potřeba restartovat celé PC.
MB: msi 970 gaming, CPU: amd fx 4130, COOLER: scythe ninja 4, GK: msi r7 260x ocv1 2gb, RAM: 8gb kingston hyperx rage 1600 cl 9, PSU: BeQuiet! Pure Power L8 630w cm 80+ bronze, SSD: samsung 850 evo 120 gb, HDD: 3x, ATAPI:DVD rw, CASE: Silentium Pc M45w, Windows 10 64b
rbclass
Žlutá karta
Žlutá karta
Registrován: 20. úno 2008

Re: Radeon Software Crimson Edition

Příspěvek od rbclass »

tak vyriesene
Nový Radeon Software Crimson ReLive Edition 17.5.1 problem s s chybou 1603 odstranuje oficialne
Odpovědět

Zpět na „Ovladače a BIOSy“